هزاران نفر جمع آوری برای تلفن های موبایل مارس به عنوان معترضان به خیابان ها در سراسر جنوب کالیفرنیا

معترضان به خیابانها بازگشتند کالیفرنیای جنوبی روز یکشنبه نورد حداقل یک دوجین تظاهرات در لس آنجلس و اورنج استان ها — با غرب هالیوود مارس در صدر فهرست.

انتظار می رود به بزرگترین حوادث تمام بود سیاه و سفید زندگی می کند ماده ضد نژادپرستی راهپیمایی. حداقل 20000 نفر جمع آوری شده برای ماه مارس تعطیل بلوار هالیوود به ترافیک خودرو از هایلند خیابان به خیابان فرناندز, پلیس گفت:.

آخر این هفته تظاهرات مشخص شده نزدیک به سه هفته از روز یادبود مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه. مرگ او گرفته شده بر روی تلفن همراه ویدئو موجب شده است هزاران نفر از تظاهرات سراسر کشور و جهان در هفته گذشته.

روز یکشنبه شرکت کنندگان در این همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس ماجرا هالیوود و هایلند بلوارها سایت های متعدد ماموت تظاهرات و راهپیمایی در سه هفته گذشته. یک مارس در ژوئن 7 درو 30000 عنوان بسیاری از مردم و ناظران گفت: بستن چند شهر بلوک در اوج آن است.

به عنوان مقامات بهداشت عمومی در ادامه به نگرانی در مورد گردهمایی های زیادی ایجاد سنبله در coronavirus موارد همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده شامل یک خط تگ در صورت بروشور خواندن “COVID-19 دستورالعمل تشویق و اجرا.”

بسیاری در میان جمعیت ظاهر می شود facemasks اما نگه داشتن اجتماعی فاصله گرفته به نظر می رسد دشوار است.

آماده پاسخ راه اندازی یک چادر در ماه مارس به ارائه تعریف COVID-19 تست به معترضان در نزدیکی 132 بلوار هالیوود.

در وب سایت سازمان با اشاره به نامتناسب تاثیر coronavirus و تجاوز+ جوامع و خواست معترضان به “اقدامات حفاظتی از جمله پوشیدن پوشش صورت و اجتناب از جمعیت زیادی اگر شما در معرض خطر و یا نمایش علائم COVID-19” و ارائه یک لینک به بهداشت عمومی توصیه.

تظاهرات منعکس جامعه متنوع در اینجا با هزاران گی پراید, پرچم رنگین کمان, نشانه تحمل طیف گسترده ای از پیام ها و شعارهای مانند “سیاه ترانس زندگی مهم نیست” با اشاره به سیاه و سفید تغییر جنسیت.

Joshan Smith, 26, عینک رنگین کمان streamers در اسلحه خود را در طول ماه مارس ، او گفت: زمان در حال حاضر برای مقابله با نژادپرستی است.

“نشان می دهد و بیرون می آیند,” او گفت:. “اگر شما نمی توانید در اینجا بحث خود را نژادپرستانه و اعضای خانواده. در حال حاضر زمان است.”

در آماده سازی برای ماه مارس, یک تیم رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در بلوک نامه در سراسر شاهراه در روز شنبه. عبارت بود نقاشی در رنگ های رنگین کمان برای نشان دادن تنوع در جامعه تجاوز.

یک مرد برگزار می شود نشانه آن است که گفت: “ستاره های پورنو برای سیاه و سفید زندگی می کند.” او گفت: او جلب توجه به منفی راه مردان سیاه و سفید به تصویر کشیده شده در پورنوگرافی.

“مردان سیاه و سفید هستند و تنها در برخی از دسته بندی ها و کاهش پایین به dehumanizing نظر گفت:” 24 ساله که می رود توسط Kuper. “این استودیو واقعا باید پاسخگو باشند.”

یک تیم رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در حروف سراسر بلوار هالیوود در روز شنبه. عبارت بود نقاشی در رنگ های رنگین کمان برای نشان دادن تنوع در جامعه تجاوز. عکس: Dean Musgrove, SCNG

تظاهرات کننده سفر غرب در بلوار هالیوود به شمال خیابان فرناندز پس از آن برنامه ریزی شده به سر جنوب به بلوار غروب آفتاب غرب به شمال هلال ارتفاعات بلوار و در نهایت غرب در سانتا مونیکا چهار راه برای پایان دادن به در سن ویسنت بلوار.

به گفته سازمان دهندگان این راهپیمایی با هدف “تقویت سیاه و سفید عجیب و غریب صدای” و حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به خواسته های “محاکمه پلیس قاتل” و “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و سرمایه گذاری مجدد در جامعه است.”

هزاران نفر از معترضان با حضور در هالیوود و هایلند در غرب هالیوود در صبح روز یکشنبه. عکس: دیوید Roseneld, SCNG

این ABLM سایت توضیح داد که ساعت 11 صبح شروع زمان انتخاب شد و به افتخار تونی McDade سیاه ترانس مرد به ضرب گلوله توسط یک تالاهاسی فلوریدا افسر پلیس در آن ساعت در مه 27. پلیس می گویند McDade بود با تفنگ مسلح و مظنون به ضرب چاقو 21 ساله ملک جکسون.

سازمان از سال 2020 LA Pride Parade که خود را لغو رویداد با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: در اوایل این ماه آنها را نگه دارید مارس در همبستگی با موضوع زندگی و علیه خشونت پلیس و سرکوب. اما کریستوفر استریت غرب است که سازماندهی لا غرور شکست خورده برای رسیدن به پل مقامات و یا سیاه و سفید جامعه تجاوز دهندگان قبل از ساخت که اعلام.

“آنها فقط از نوع پا به جلو بیش از حد به زودی بدون چک کردن با و گرفتن کامل حمایت و پشتیبانی از جامعه رهبران و … سازمان” ABLM سازمان Brandon Anthony گفت KTLA5.

CSW بستری به عنوان های زیادی را در رسانه های اجتماعی پست دوشنبه گفت: این گروه را از برداشت رسمی حمایت از ضد نژادپرستی رویداد اما ایستاده بودند ،

“عذرخواهی ما را به سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, سازمان,” LA غرور مقامات نوشت: در پست های خود را. “گفتگو ادامه و رشد به بعد شامل رهبران از Black Lives Matter لا و پس از آن یک هیئت مشورتی از تجاوز+ رهبران تشکیل شده به رهبری آینده همه سیاه و سفید زندگی می کند توجه به همبستگی مارس است.”

با توجه به یک وب سایت برای ماه مارس ablm.la, LA غرور دهندگان پشت پا “از به رسمیت شناختن و احترام به سالها کار و عمل از تجاوز+ رهبری و جامعه سازمان” ولی امر “ایستاده unapologetically در همبستگی با تلاش برای از بین بردن نژادی (در)عدالت سیستمیک ظلم و سازمانی و موانع سیاست خشونت و تبعیض از همه نوع.”

در جای دیگر…

  • Skateboarders برای عدالت برنامه ریزی برای جمع آوری در ونیز بالا و سپس رول به ونیز Skatepark در حمایت از زندگی مهم است.
  • در لانگ بیچ یک کاروان علیه خشونت پلیس .
  • راهپیمایان برنامه ریزی برای راه رفتن از Inglewood کتابخانه به Inglewood, گورستان.
  • دو تظاهرات جداگانه برنامه ریزی شده بود در هانتینگتون بیچ در اواسط روز است.

در ضمن بورلی هیلز اعلام کرده است که ممنوع ترین شب تجمعات حداقل 10 نفر در خیابان های مسکونی و سایر اماکن عمومی در مناطق مسکونی در پاسخ به دو تظاهرات که “مختل آرامش” از یک محله.

مرتبط: فراخوان رشد می کند و برای بررسی به سیاه یافت می شود به دار آویخته در پالم دیل

در این اعلامیه صادر شده در اواخر روز شنبه توسط شهر مدیر جورج چاوز در نقش خود به عنوان مدیر خدمات اورژانس در آمد و در پاسخ به دومین شب اعتراض در یک منطقه مسکونی انجام شده توسط این گروه را اشغال آغاز شد که در 10 p. m. روز شنبه ادامه داد و تا حدود ساعت 1 صبح شنبه با توجه به اعلام.

اعتراض “شامل bullhorns و تقویت موسیقی و اختلال در آرامش محله مسکونی در ساعت در زمانی که بسیاری از مردم خواهد بود معمولا خواب” اعلام گفت.

منظور این است که در اثر از 9 بعد از ظهر تا 8 صبح و باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی. نقض نظم مجازات به عنوان یک بزه تحت بورلی هیلز شهری کد با توجه به اعلام.

مجامع که سکوت مانند شمع vigils و تجمعات در مالکیت خصوصی معاف هستند.

روز یکشنبه به دنبال حوادث روز شنبه متنوع برنامه ریزی شده از تظاهرات در اطراف Southland:

  • در مرکز شهر لس آنجلس در حدود 100 skateboarders شرکت در یک “بیشتر اسکیت کمتر نفرت” تظاهرات.
  • ده ها تن از مردم نیز راهپیمایی از طریق Whittier, برگزاری, نشانه هایی است که گفت: “چه کسی از سیاست های پلیس?” و “می گویند نام خود را.”
  • در El Segundo حدود 100 معترض با حضور در بزرگراه شاهنشاهی و خیابان اصلی شعار “Black lives matter” و “نه عدالت بدون صلح است.” گروه راهپیمایی به El Segundo شهرستان سالن.
  • بیش از 60 تظاهرکنندگان جمع شده در کارلتون پترسون پارک در دیاموند که در آن Rep. گیل Cisneros, D-فولرتون خواست آن جمع آوری شده برای استفاده خشم خود را در انتخابات در ماه نوامبر. “ما سوگواری مرگ Breonna تیلور Ahmaud Arbery جورج فلوید,” او گفت:. “اما این است که در مورد مرگ یک فرد است. آن را در مورد قرن ها از نژاد پرستی و نابرابری است.”
  • در اکو پارک صدها نفر جمع شده بودند به مرحله “رالی به صورت سیاه و سفید unhoused زندگی” مارس در یک گردهمایی که در یک گزارش جدید نشان داد که ساکنان چهار بار به احتمال زیاد به بی خانمان در لس آنجلس. گزارش از لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان در روز جمعه نشان داد که شهرستان جمعیت بی خانمان های مشخصی توسط 12.7% از 58,936 سال گذشته به 66,433 در سال 2020 است.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>