سوم برج جرثقیل تیرهای فولادی می رسند برای Essentia بهداشت, بینایی, Northland پروژه

سوم و نهایی برج جرثقیل برای Essentia بهداشت, بینایی, Northland پروژه ساخت و ساز در دولوت ساخته خواهد شد در اوایل هفته آینده.

دو جرثقیل بالا رفت و در ماه های ژانویه و مارس. آنها استفاده می شود به طور موثر حرکت سنگین و تجهیزات و لوازم در اطراف محل کار. این آخرین جرثقیل واقع درست در زیر خیابان دوم و چهارم و پنجم راههای شرق خواهد بود 355 فوت قد با توجه به انتشار اخبار از Essentia.

550 تن جرثقیل قادر به بلند کردن اجسام بیش از 40 ، 000 پوند و قابلیت چرخش 170 پا شعاع.

همچنین در هفته آینده اولین پرتوهای فولاد خواهد رسید. با خیلی از پایه و اساس در حال حاضر ریخت پوسته ساختمان قابل مشاهده تبدیل خواهد شد.

جراحی برای این پروژه از مینیاپولیس-بر اساس LeJeune جراحی که همچنین اولیه جراحی fabricator برای وایکینگها مینه سوتا’ آمریکا بانک ورزشگاه.

هفت ماه پس از 800 میلیون دلار پروژه به طور رسمی رو در جریان وجود دارد که حدود 90 کارگران-سایت هر روز با توجه به انتشار. چشم انداز Northland پروژه ایجاد خواهد شد بیش از 5600 در سایت ساخت و ساز شغل و حدود 3,600 خارج از سایت ساخت و ساز-شغل های مرتبط با.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>