سوم طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط یک قربانی, تنیس, مربی Normandie, Burgos; کت و شلوار ادعای ما تنیس می دانستم که از اتهامات جدید در سال 2014

در آخرین طرح دعوی در دادگاه توسط یک قربانی خوار سابق منطقه خلیج مربی تنیس Normandie, Burgos, یکی از دانشجویان سابق خود مدعی است که ایالات متحده در انجمن تنیس دانستند جدید تجاوز جنسی اتهامات علیه یک بار-تزئین مربی و شکست خورده را به اطلاع پدر و مادر است.

کت و شلوار واصل هفته گذشته توسط یکی از Burgos,’ دانشجویان سابق که به عنوان “S. G.” در دادگاه پرونده مدعی است که USTA لغو Burgos,’ عضویت در سال 2014 پس از یک دانش آموز را گزارش داد که Burgos حال تجاوز جنسی پسر او. بورگس اعطا شد عضویت در USTA در سال 2011 و پس از او محاکمه و داوران آویزان — اتهام که او مورد آزار جنسی دانش آموزان در حالی که یک مربی تنیس برای تملپیس دبیرستان در مارین.

بورگس, 56, در حال حاضر خدمت موثر حبس ابد برای سوء استفاده از S. G. و یک پسر دیگر ده ها بار. او محکوم شد در سال 2019 نزدیک به یک دهه پس از محاکمه و در نهایت ضرب و شتم — جنسی مورد باتری با اتهامات مشابه.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه, Burgos پرداخت می شود بدون توجه به خود لغو و ادامه داد: برای حضور در ده ها تن از USTA حوادث به نقطه ای که این سازمان نوشت و او را متوقف و دست بردارد نامه و جسمی همراهی او را از یک رویداد. هنوز USTA در زمان تلاش برای هشدار Burgos دانشجويان از اتهامات با توجه به کت و شلوار.

“با وجود Burgos را عدم رعایت USTA و USTA NorCal به منظور تعلیق و ادامه داد: تلاش برای نفوذ به حوادث خود را نه در زمان هر گونه اقدام برای هشدار دادن به اعضای خود را در مورد Burgos” مدنی شکایت برای S. G. کت و شلوار می خواند. “شاکی و پدر و مادر او تا به حال هیچ ایده که Burgos شده بود معلق یا ممنوع از ورزش و در نتیجه شاکی ادامه داد: به قطار با Burgos به عنوان معمول است.”

S. G. بود مورد آزار جنسی توسط بورگوس در سال 2015.

یک سخنگوی USTA بازگشت نیست درخواست برای نظر. این USTA است نه برای سود سازمان است که به عنوان حاکم در بدن برای ورزش تنیس در آمریکا این 70,000 اعضا و منطقه خلیج شعبه واقع در شهرستان آلامدا.

با توجه به آخرین پیچ و تاب و در یک سری از مجادلات مربوط به بورگس که در سال 2006 آغاز شده زمانی که او متهم به تعرض تملپیس دانش آموزان است. او در سال 2010 دادگاه منجر به آویزان داوران و اگر چه منصفه بودند با تکیه به سمت محکومیت جنسی باتری اتهامات Marin County, دادستان منطقه رد اتهامات عنوان شده علیه.

تملپیس اخراج Burgos اما او رفت و به عمل خصوصی است. او تاسیس Burgos تنیس پایه و اساس توصیف خود را در صفحه مربوط به داشتن شده است “گواهی به عنوان یک مربی در بالاترین سطح توسط سازمان های متعدد از جمله ایالات متحده تنیس حرفه ای انجمن (USPTA) حرفه ای تنیس رجیستری (PTR) و بنیاد بین المللی تنیس (ITF).”

سپس در سال 2017, Burgos دستگیر شد اتهامات جدید است که او مورد آزار جنسی دو دانش آموز در درس های خصوصی در ریچموند. او محاکمه و محکوم به بیش از 60 فقره جنایت در سال گذشته و محکوم به 255 سال در زندان است. او در حال حاضر در قاطر نهر زندان ایالتی خدمت آن جمله است. زندان سوابق لیست خود را واجد شرایط آزادی مشروط تاریخ برای 2042.

در طول محاکمه اش Burgos شهادت داد که یکی از قربانیان — یک پسر — تا به حال “مرعوب” بورگس به اعتراف به تعرض بر روی نوار.

با وجود 2019 محکومیت و حکم Burgos تنها به تازگی ذکر شده در ایالات متحده مرکز SafeSport که آهنگ مربیان که جریمه شده است برای سوء از جمله سوء استفاده جنسی. SafeSports’ پایگاه داده در حال حاضر لیست Burgos به عنوان “دائم فاقد شرایط لازم” برای تدریس. این تصمیم رسیده بود در مارس 9, سه روز پس از داستان توسط نیویورک تایمز اشاره کرد که Burgos نبود در پایگاه داده با وجود اینکه یک مجرم جنسی ثبت شده.

این سومین طرح دعوی در دادگاه علیه Burgos هر یک متفاوت دانشجوی سابق وی از سوی مامورین آنها مورد آزار قرار گرفته بودند. دو تن از آنان در برابر USTA خصوصی دانش آموزان و سوم بود در برابر تملپیس بالا توسط یکی از مقتولین از Burgos’ 2010 مورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>