Niantic است پرتاب یک تن از “گوگل به” حوادث در بازیکنان در ماه فوریه است. پس از این ماه شروع شده و حداقل سه رویدادهای خاص در بالای نرمال آنهایی که مانند روز شنبه حمله ساعت.

با خیلی رفتن, چگونه یک اولویت بندی کنید ؟ بازیکنان تنها چند ساعت در روز را به همه آنها را گرفتن و مگر آنها به طور مستقل ثروتمند آنها ندارد و این پول برای خرید نامحدود رشد و raid عبور می کند. که نگه داشتن در ذهن من اولویت مهم فوریه رویدادهای. این آنهایی که ارزش وقت و پول خود را.

1. Sinnoh جشن: بله اعتیاد به مواد مخدره واقعی است برای براق Riolu. این تجلی گوگل و تکامل فرم Lucario در حال حاضر فن مورد علاقه های شما. گوگل شده است در تقاضای بالا به دلیل اثر آن در تیم رفتن موشک جنگ و نقش خود را به عنوان بالا مبارزه با گوگل در بازی اما نمی تواند کور تنها فکر شکار برای آن است.

این رویداد چند تن دیگر در پی گوگل. بازیکنان باید به اختصاص زمان برای گرفتن 7km تخم مرغ از دوستان و تخم به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان ممکن است در هر روز. در بالای یک شانس گرفتن یک Riolu بازیکن می تواند تخم فوق العاده نادر Gible که می تواند براق و شاید براق Hippopotas.

برای جمع این یک فرصت خوب در گرفتن برخی بسیار نادر براق گوگل. برای PvP بازیکنان Mantyke, Bronzor و Budew موجود می تواند مفید باشد در شرايط مختلف metas. در نهایت یک زمینه خاص کار پژوهشی را گزارش خالص بازیکنان Cranidos که تکامل می یابد به Rampardos فعلی پادشاه راک-نوع عکس.

این رویداد اجرا می شود و از ساعت 8 صبح Feb. 7 تا 10 p. m. Feb. 10.

2. روز ولنتاین: مانند سال های گذشته, صورتی, عکس خواهد بود موضوع را برای این رویداد. بیشتر صورتی گوگل خواهد شد در ظاهر وحشی در حملات, در تخم مرغ و در کار پاداش. این یک فرصت عالی برای دریافت براق نسخه از Luvdisc, Smoochum, Snubbull این Clefairy خط و Jigglypuff خط.

که تنهایی را به صورت مناسب روز ولنتاین, رویداد, اما آنچه در هل این بیش از بالا اولین براق Happiny و Chansey. این دو عکس بهترین هستند در حفاظت از ورزشگاه شده اند و یک جزء اصلی از آنجا خود را معرفی. فرصتی برای نشان دادن یک نوع براق یا یک خواهد بود و باید برای جمع آوری.

علاوه بر این Audino و Alomomola برای اولین بار خود را. این نامشخص است که چگونه قدرتمند این عکس خواهد بود و یا آنچه نقش خود را در PvP است, اما آن را به ارزش نگه داشتن یک چشم را برای آنها.

ولنتاین روز رویداد همچنین ویژگی های شش ساعت lures و آب نبات گرفتن جایزه. آن اجرا می شود از ساعت 8 صبح Feb. 14 به 10 p. m. Feb. 17.

3. فوریه جامعه روز: Niantic روشن همه چیز را با اجازه دادن به بازیکنان برای رای دادن فوریه جامعه و برنده به پایان رسید تا بودن Rhyhorn. آن را ممکن است آنچه که هر کس می خواست اما خوشه گوگل دارای یک زرق و برق دار براق زمانی که نوع تکامل یافته به Rhyperior. منحصر به فرد آن حرکت می کند — Rock Wrecker — می تواند آن را بیشتر دوام در هر دو PvP و در ورزشگاه و جنگ است.

بازیکنان باید با استفاده از سه گانه گرفتن stardust جایزه است که یک معامله بزرگ در حال حاضر که رفتن جنگ لیگ است و در حال اجرا. استارداست در حق بیمه به عنوان بازیکن باید برای تقویت مبارزه با نقاط و اضافه کردن یک حرکت دوم خود را به بهترین مبارزان است.

Rhyhorn جامعه روز برای 11 صبح تا 2 بعد از ظهر Feb. 22 در نیمکره شمالی و 3 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر در نیمکره جنوبی.

4. Lickitung حمله روز: لیس را عکس خود را حمله روز در وسط روز ولنتاین رویداد. آن را نیز اتفاق می افتد به معرفی آن براق شکل است که زرد رنگ از همه رنگ. به دلیل نسبی آن کمیاب بودن این حمله روز است که یک مربی را بهترین فرصت برای براق Lickitung. آنها خواهید بود در چهار ستاره حملات, که بدان معنی است که آن را می تواند دو یا بیشتر مردم به آن را. Lickitung نیز بدن با شدت بهم زدن به عنوان شارژ خود را حرکت می کند.

Niantic است و به بازیکنان پنج رایگان می گذرد در طول این رویداد اجرا می شود که از ساعت 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر Feb. 15. بازیکنان باید به چرخش بدنسازی عکس دیسک به آن را دریافت. Lickitung نیست بهترین انجمن مذهبی و بسیار مفید است, اما ممکن است ارزش صرف پنج حق بیمه اضافی می گذرد به منظور رسیدن به یک براق است. می دانند که چه میزان خواهد بود هر چند.

5. دوستی آخر هفته: Niantic تا به حال یکی از این نسبت به پایان سال 2019 و آن را یکی از بهتر حوادث. در این یکی دوستی سطح را افزایش می دهد سریع تر, تجارت, آب نبات دو برابر خواهد شد و استارداست هزینه را نصف می شود. علاوه بر این تعدادی از هدایای بازیکنان را نگه دارید می توانید است ضربه تا 40 در حالی که بازیکنان می توانند باز 20 هدیه.

استفاده از بازیکنان باید در استفاده از این زمان به منظور بالا بردن دوستی سطوح به بهترین دوستان است. آنها باید هماهنگ با رفقا به پاپ خوش شانس تخم مرغ برای افزایش تجربه پاداش. این است که چگونه بازیکنان می تواند به سرعت پرش به بالا به سطح 40 کلاه. آن را نیز زمان خوبی برای سعی کنید خوش شانس اچ وضعیت با بازیکنان. این تضمین می کند یک تجارت است که در آن رد و بدل گوگل تضمین شده یک دست انداز در صفات و وضعیت. از آن خواهد شد بسیار ارزشمند برای رویداد بعدی.

دوستی آخر هفته اجرا می شود و از ساعت 8 صبح Feb. 21 به 10 p. m. Feb. 24.

6. عکس روز: این رویداد نشانه انتشار اصلی بازی پسر عناوین در سال 1996. برای جشن Niantic قرار دادن کلاه حزب در چندین گوگل مانند Pikachu Eevee, Bulbasaur, کاریکاتور و Squirtle. آن را قابل توجه ترین پاداش و مگر اینکه شما یک مجموعه ای است که به همه چیز می توان آن را در پشت رایتر قرار داده.

برای حملات Niantic بازگرداندن زرهی Mewtwo که معرفی شد این در تابستان گذشته. آن را اساسا Mewtwo با یک کلاه فانتزی و یا در این مورد زره بدن. تنها تفاوت در این نسخه این است که آن را Psystrike.

جالب ترین علاوه بر این به این رویداد کلون گوگل که از فیلم “عکس: Mewtwo حملات برگشت.” به طور خاص کلون Venusaur, Charizard و Blastoise در دسترس خواهد بود در چهار ستاره حملات. کلون Pikachu ظاهر خواهد شد تا اگر شما را به یک تصویر لحظهای از گوگل اما دوباره که تصادفی اما نسبتا آسان برای به دست آوردن.

مهم ترین جایزه عکس روز دو ویژه معاملات در هر روز. این است یک راه عالی برای دریافت استفاده کنید تا خوش شانس دوست معاملات است که بازیکنان جمع آوری شده اند بیش از گذشته رویدادهای چند. آن را نیز یک راه خوب برای تجارت و دور از هر گونه نادر گوگل مانند unonwns که بازیکنان شده اند احتکار.

در نهایت حزب کلاه Nidorino و Gengar ظاهر خواهد شد در حملات. سابق خواهد بود در دو-ستاره حملات در حالی که دومی خواهد بود در چهار ستاره هستند. بازیکنان پنج رایگان raid عبور می کند. هر دو را یک شانس برای براق شود. این رویداد واقعا حرکت سوزن برای من و این کمترین در لیست اولویت است. آن را خوب به یکی از هر اما من نمی رفتن همه را برای این عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de