که آیا او با ارائه کاملا متناسب انفرادی برای یک پاپ ضربه خدمت چرب R&B یا مرور سرعت بالا تغییرات وتر در موسیقی جاز مدرن استاندارد نوازنده ساکسیفون آلتو David Sanborn infuses هر توجه داشته باشید با سوزاننده انرژی است.

داشتن یک فورا قابل تشخیص تن او شده است یک نیروی خلاق همیشه از آوردن مذاب تکان خوردن از شیکاگو روح به پل Butterfield, بلوز, گروه, پیوستن به گروه فقط در زمان برای دورهای مونتری پاپ جشنواره و 1967 آلبوم “رستاخیز Pigboy Crabshaw.”

Sanborn بهترین و شناخته شده برای خود را در رشته آمار آلبوم در اواخر 1970s و 1980s, ریز گردد instrumental R&B جلسات مانند “مخفی گاه” “به عنوان ما صحبت می کنند” و “مستقیما به قلب است.” اما او شنیده می شد به مراتب بیشتر به طور گسترده ای در آلبوم توسط امثال دیوید بووی (“جوان آمریکایی”), Paul Simon (“هنوز بعد از این همه سال”), Ricki Lee Jones (“دزدان دریایی”) و پولادین دن (“Gaucho”) در میان صدها نفر از دیگر منتشر شده است.

انجام improviser Sanborn نشده انجام شده اغلب در منطقه خلیج در موسیقی جاز تنظیمات هر چند گذشته خود را مستقیم پیش رو تاریخ در اینجا به خصوص تند و تلخ. 2014 چهار شب اجرا در SFJazz مرکز با ارگ جوی DeFrancesco درامر بیلی هارت و بابی Hutcherson, پیش نمایش معلوم شد چه زیلوفون افسانه آخرین آلبوم “لذت بردن از نمایش” (آبی توجه داشته باشید).

Sanborn بازگشت به منطقه برای دو Kuumbwa نشان می دهد در پنج شنبه, فوریه. 26 و چهار را نشان می دهد در رقابت Feb. 27-28 با یکی دیگر از استعداد های بسته بندی شده چهار قلو شامل پیانیست/کیبورد جفری Keezer نوازنده بیس لایحه DaBoo و درامر بیلی Kilson. Sanborn می داند که او را به کاوش در قلمرو موسیقی است که ممکن است نا آشنا برای طرفداران خود را.

“این کمی مانند ‘فارست گامپ’ شما هیچ وقت نمی دانید آنچه شما در حال رفتن به می گوید:” Sanborn, 74. “من که هویت به عنوان یک funk بازیکن از آنجا که 90 درصد از سوابق من انجام داده اند با این نوع از ریتمیک زمینه.”

این گروه در واقع پوشش می دهد یک نوار زیادی از موسیقی سرزمین با Keezer متناوب بین پیانو و کیبورد و رودز بسیار شبیه او با نوازنده بیس مسیحی مک براید گروه. “هنوز هم آن را بیشتر در آکوستیک طرف” Sanborn می گوید. “ما با استفاده از یک kalimba اثر برق کیبورد. ما در حال انجام برخی از مایکل Brecker آهنگ لحن Roy Hargrove را با d’angelo و برخی دوئت با من و جفری.”

یکی از پیانیست از نسل او Keezer بود 18 زمانی که هنر Blakey استخدام او در سال 1989 برای آخرین نسخه از جاز و فرستادگان یک گروه معروف برای راه اندازی درخشان بازیکنان جوان. او صرف مقدار زیادی از 1990s تور و ضبط با جاز غول مانند ترومپت هنر کشاورز نوازنده بیس ری براون و نوازنده ساکسیفون تنور بنی Golson.

در حال حاضر در شهر نیویورک پس از کشش در جنوب کالیفرنیا Keezer توصیف کار با Sanborn به عنوان تحقق یکی دیگر از دوران کودکی جاه طلبی.

“در گروه من در دبیرستان ما بسیاری از کسانی که بزرگ Sanborn تلفیقی آهنگ از 1980s می گوید:” Keezer که بازگشت به منطقه خلیج برای کنسرت با پرخرج استعداد خواننده جیلیان مارگوت مارس 1 در اوکلند را ناحیهای در شمال غربی پیانو شرکت و ممکن است 3 باخ رقص و دینامیت است.

“دیو بازی بهتر از همیشه” Keezer همچنان ادامه دارد. “ما همه فقط نشستن وجود دارد و ما با دهان باز. او یکی از قابل تشخیص ترین ابزاری برای تلفن های موبایل در موسیقی است. بسیاری از مردم سعی به تقلید از آن اما او مرد.”

Keezer شده است با همکاری نزدیک با Sanborn در یک سرمایه گذاری جدید است که منعکس یکی از نوازنده ساکسیفون را بعید ترین دستاوردهای. با حمایت از “شنبه شب زنده” لورن مایکلز, Sanborn ایجاد “یکشنبه شب” (بعدها به عنوان شناخته شده “شب موسیقی”), بی سابقه شبکه نمایش برای پرماجرا موسیقی که زد در ان بی سی برای دو فصل 1988-90.

میزبانی Sanborn و پیانیست Jools Holland, نشان می دهد, ویژه, یک قاتل گروه خانه به کارگردانی نوازنده بیس مارکوس میلر و متناوب مجموعه ای از نوازندگان انجام و صحبت کردن فروشگاه در استودیو. رسیدن به گواهی عدم سوء پیشینه لازم برای یک دی وی دی مجموعه ای ثابت کرده است که غیر ممکن است بنابراین ویدئوها گردش samizdat سبک (و اغلب می توان در یوتیوب).

در حال حاضر او ایجاد “Sanborn جلسات” مصاحبه و عملکرد یوتیوب سری مستند خود را بداهتا برخورد با هنرمندان در استودیو. به جای قوی frisson که “شب موسیقی” تولید شده با یک متفاوت بازیگران مهمان این سری جدید است صمیمی و محاوره.

“Sanborn جلسات” راه اندازی شد در ماه دسامبر با درخشان خواننده/نوازنده پیانو کوان می اسپرینگز (که اتفاق می افتد به بازی که Yoshi است در فوریه. 19 و Kuumbwa در فوریه. 20). آخرین قسمت ویژگی های چارلی هانتر و Jonatha بروک و Sanborn در حال حاضر ضبط جلسات با چند نوازنده تراس مارتین خواننده Cyrille Aiméesion و پیانیست باب جیمز.

“ما در حال تلاش برای ماندن در روح ‘شب موسیقی با هنرمندانی که با اشاره جهت موسیقی در جریان است می گوید:” Sanborn یک شیر در زمستان که هنوز هم در خلاق پرسه زدن.

تماس با Andrew Gilbert در jazzscribe@aol.com.


DAVID SANBORN

هنگامی که و که در آن: 7 و 9 بعد از ظهر Feb. 26 در Kuumbwa جاز مرکز سانتا کروز; $36.75-$52.50; www.kuumbwajazz.org; 8 و 10 p.m.Feb. 27-28 در Yoshi را اوکلند; $36-$79; 510-238-9200, www.yoshis.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر