وجود دارد ‘نقطه اوج’ قبل از coronavirus جان

توسط Jason گیل | مهر نیوز

جدید کروناویروس باعث می شود کمی بیشتر از یک سرفه اگر آن باقی می ماند در گلو و بینی است که آن را برای اکثریت مردم به اندازه کافی تیره بخت به توان و حذف. خطر شروع می شود زمانی که آن می رسد ریه ها.

یکی در هفت بيمار توسعه دشواری تنفس و دیگر عوارض شدید در حالی که 6 درصد مهم تبدیل شده است. این بیماران به طور معمول دچار نارسایی تنفسی و دیگر سیستم های حیاتی و گاهی توسعه شوک سپتیک با توجه به گزارش ماه گذشته مشترک سازمان بهداشت جهانی-چین ماموریت.

پیشرفت از خفیف یا متوسط تا شدید می تواند رخ دهد “بسیار به سرعت گفت:” بروس Aylward که دستیار مدیر کل که شرکت به رهبری یک ماموریت در چین که بررسی داده ها از 56,000 موارد است. درک دوره بیماری و شناسایی افراد در معرض بیشترین خطر مهم برای بهینه سازی مراقبت های جهانی سرایت که به کشته شدن بیش از 3500 نفر از ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر.

در حدود 10-15 ٪ از خفیف تا متوسط در بیماران پیشرفت شدید و از کسانی که 15-20 درصد پیشرفت مهم است. بيماران در معرض بالاترین خطر عبارتند از: سن افراد 60 ساله و مسن تر و کسانی که از قبل موجود شرایط مانند فشار خون بالا و دیابت و بیماری های قلبی عروقی.

“تصویر بالینی نشان می دهد یک الگوی بیماری که بی شباهت به آنچه که ما ممکن است در آنفلوانزا گفت:” جفری K. Taubenberger که مورد مطالعه قرار عفونت آنفولانزای اسپانیایی قربانیان از جمله یکی که بیش از 20 سال پیش از پرمافراست در شمال غربی آلاسکا است.

Covid-19 به احتمال زیاد از طریق تماس با ویروس مملو از قطرات اخراج از فرد آلوده است و سرفه و عطسه و یا نفس است.

عفونت به طور کلی شروع می شود در بینی. هنگامی که در داخل بدن coronavirus حمله به سلول های اپی تلیال که خط و حفاظت از دستگاه تنفسی گفت: Taubenberger که سران ویروسی پاتوژنز و تکامل بخش از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در Bethesda, Maryland. اگر این موجود در راه هوایی فوقانی آن معمولا نتایج در کمتر از یک بیماری شدید.

اما اگر ویروس treks پایین نای به محیطی با شاخه های درخت تنفسی و بافت ریه می تواند باعث شدیدتر مرحله از این بیماری است. که با توجه به ذات الریه-باعث خساراتی به طور مستقیم توسط ویروس به علاوه ثانویه آسیب های ناشی از پاسخ ایمنی بدن است به عفونت است.

“بدن خود را بلافاصله تلاش برای ترمیم آسیب در ریه به عنوان به زودی آن را به عنوان اتفاق می افتد” Taubenberger گفت. های مختلف سلول های سفید خون است که مصرف پاتوژن ها و کمک به التیام بافت آسیب دیده به عنوان اولین پاسخ دهندگان. “به طور معمول اگر این می رود و شما می توانید روشن کردن عفونت خود را فقط در چند روز.”

در برخی بیشتر شدید coronavirus عفونت های بدن را تلاش برای التیام خود را ممکن است بیش از حد قوی منجر به تخریب نیست فقط ویروس-سلول های آلوده, اما سالم, بافت Taubenberger گفت. آسیب به اپیتلیوم مخاط نای و نایژه می تواند در نتیجه از دست دادن محافظ مخاط تولید سلول و همچنین موهای ریز و یا مژه ها که رفت و برگشت خاک و تنفسی ترشحات از ریه ها.

“شما هیچ توانایی برای نگه داشتن چیزهای خارج از مجاری تنفسی تحتانی,” Taubenberger گفت. به عنوان یک نتیجه ریه ها آسیب پذیر هستند به یک نوع عفونت باکتریایی ثانویه. بالقوه تحقيق شامل میکروب ها به طور معمول پناه در بینی و گلو و مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باکتری است که رشد در بیمارستان ها به ویژه در محیط های مرطوب از دستگاه تهويه مکانيکی.

عفونت باکتریایی ثانویه نمایندگی به خصوص خطرناک تهدید چرا که آنها می تواند کشتن انتقادی دستگاه تنفسی سلول های بنیادی است که قادر به بافت به جوانی از سر گرفتن. بدون آنها “شما نمی توانید فقط از لحاظ جسمی تعمیر ریه های شما” Taubenberger گفت. آسیب ریه ها می تواند گرسنگی اندام های حیاتی اکسیژن لطمه به کلیه ها و کبد و مغز و قلب است.

“هنگامی که شما به یک بد, قریب به اتفاق, عفونت, همه چیز شروع به سقوط از هم جدا در یک آبشار” گفت: David Morens ارشد علمی مشاور مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “شما از عبور از نقطه اوج که در آن همه چیز در سراشیبی سقوط است و در برخی از نقطه شما می توانید آن را به عقب.”

که نقطه اوج احتمالا نیز رخ می دهد پیش از آن در افراد مسن تر به عنوان نشانی از آن را در آزمایش با موش گفت: استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه آیووا در شهر آیووا که مورد مطالعه قرار coronaviruses 38 سال.

هنوز حتی سالم بزرگسالان جوانتر باید شکست به این بیماری است. Li Wenliang این 34 ساله چشم پزشک بود که یکی از اولین هشدار در مورد کوروناویروس در ووهان درگذشت ماه گذشته پس از دریافت آنتی بادی های ضد ویروس, آنتی بیوتیک اکسیژن و خون خود پمپ از طریق یک ریه مصنوعی.

برخی از مردم ممکن است از نظر ژنتیکی مستعد, احتمالا به این دلیل آنها فراوانی بیشتری از مجزا به شکل پروتئین گیرنده های خود تنفسی سلول های اپی تلیال که این ویروس اهداف Taubenberger گفت. آن را نیز ممکن است برخی از افراد برخی از جزئی نقص ایمنی و یا دیگر میزبان عوامل که مربوط به بیماری زمینه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>