سوفی Treadwell را سایکودراما “Machinal” نمایشنامه در UMD را دادلی تجربی تئاتر آخر هفته ها قبل و بعد از رخصتی بهار.

این یک تحریک آمیز بازی مقابله با مخاطبان با اجرای برنامه اعم از طبیعی به پوچ که مجددا با شخصیت های هر قسمت همه پیشرفت به سمت یک پایان غم انگیز.

شخصیت های نام اما کاهش می یابد در این برنامه به ساده آرکه تایپ. به عنوان زن جوان سواری در مترو, Madison Lang به نظر می رسد دقیقا مانند یک محاصره قهرمان از یک اکسپرسیونیست آلمان فیلم مورنوام یا Wiene.

چندین قسمت باید زن جوان حمله با صدای در سر و زبان است به استفاده از تنها صورت و بدن خود را از طریق این تمدید توالی به بیان او آشفتگی درونی.

نمایشنامه نویس دچار اضطراب بوده و نهادینه شده به طوری پشت اکسپرسیونیستی مبالغه از زن جوان فلج حملات اضطراب وجود دارد سرد واقعیت سخت است.

ایان Wallin سایه شوهر کلمات همیشه تا کمی جابجا یک بدخواه حق. آنا Matthes مادر گیر کرده است در همیشگی نق نقو حالت از شنیدن اما نه گوش دادن به دختر خود.

به عنوان به زودی به عنوان ما می بینیم Eukariah Tabaka به عنوان مرد اول خود جامه فلانل یا پشمی شطرنجی پیراهن و شلوار جین دلالت او متفاوت از شخصیت های دیگر به خصوص پس از او صحبت می کند مانند یک انسان است.

The baker’s dozen گروه بازی های متعدد حمایت از نقش ها و کمک به تغییر مجموعه راهپیمایی از طریق paces خود با metronomic دقت است. مدیر ویلیام Payne همراه با بازیگران و خدمه را به هر یک از نه قسمت یک ترکیب منحصر به فرد از عناصر اکسپرسیونیستی.

باز کردن قسمت رانده است ریتم محل کار: اضافه کردن یک دستگاه ماشین تحریر, کلید و کابینه. هر کارگر صحنه و لباس لهجه یک کراوات و جلیقه سجاف یا روسری تحت پوشش در حروف و اعداد. خود پارس خشن خنده نشانگر چیزی تیره تر از طنز.

در تضاد کامل با یکی دیگر از قسمت طول می کشد محل در تاریکی, نور, ارائه, لحظه ای با حیرت مطابقت و سپس کم نور خیابان. پیش بینی در یک دور پشت دیوار استفاده می شود برای ایجاد حس مکان برای بسیاری از قسمت ها و یا به طور مداوم تغییر جوهری تصاویر تبدیل شده که تقریبا قابل تشخیص در زمان.

کریس هارود را طراحی صدا یک جزء حیاتی در سراسر نشان می دهد و استراتژیک انتخاب دوره آهنگ ها بیشتر آشکار با “عروسی نقاشی عروسک” قبل از ماه عسل قسمت.

منظره طراحی شده توسط استلا Vatnsdal به گونه ای است که شما واقعا می خواهید به نشستن در مرکز و یا سمت چپ از مرکز قادر به دیدن همه چیز است که اتفاق می افتد به پایین راهرو.

Treadwell نوشت: “Machinal” در سال 1928 و سواد مخاطبان از آن زمان به رسمیت شناخته اند زن جوان گرفتاری در داستان اما Bovary, آنا کارنینا و ادنا Pontellier. جای تعجب نیست که Treadwell مختلف endgame در ذهن است.

اکسپرسیونیست عناصر را “Machinal” آن تئاتری اما زن جوان داستان و لنگ عملکرد ارائه آن چشمگیر وزن به عنوان یک داستان غم انگیز.

چه: “Machinal” توسط Sophie Treadwell

که در آن: دادلی تجربی تئاتر مارشال, مرکز هنرهای نمایشی, UMD

زمان: 7:30 p. m. مارس 5-7, 17-21 و 2 بعد از ظهر مارس 22.

بلیط: $25 برای بزرگسالان 20 دلار برای شهروندان ارشد UMD کارکنان نظامی و جانبازان 15 دلار به صورت غیر UMD دانش آموزان و 10 دلار برای UMD دانش آموزان است. 218-726-8561. tickets.umn.edu.

Lawrance Bernabo است تئاتر و هنرهای منتقد در اخبار تریبون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im