تئاتر نقد و بررسی: ‘شورش کودکان’ سنگ در خانه ‘Matilda’

نشان می دهد داستان زودرس bookworm ماتیلدا که می خواند دیکنز و داستایفسکی در سن 5 سالگی. (فکر می کنم از ماتیلدا به عنوان ترکیبی از آنی هری پاتر, دختر خوشگل سیندرلا و یک زن در X-factor شخصیت).

محزون می خوانی اشتباه گرفته ماتیلدا است مطرح مسخره بی اعتنا پدر و مادر و ترس و وحشت توسط خانم مدیر مدرسه از جهنم آگاتا Trunchbull.

نقش ماتیلدا است دو بازیگران با هم گرابر و بی مو Salmela بازی در متناوب اجرای برنامه. Salmela که نقش باز شب بود ماتیلدا شهامت, resoluteness و spunkiness خوبی در کنترل مربوط با یاد “دست در لگن” ماتیلدا در برخواهد داشت.

در حالی که نقش خواستار کمی بیشتر طنز و آسیب پذیری Salmela شخصیت و خواننده ساخته شده در طول نمایش به اوج خود رسید در او قوی عمل دوم انفرادی “آرام است.”

هر تولید “ماتیلدا” افزایش می یابد و در خم شدن جنسیت نقش Trunchbull. اوان کلی tour-de-نیروی عملکرد المپیک چکش – و کودک-حول مدرسه ای, بندگی است و هیچ چیز کوتاه از درخشان.

کنترل می شود و در عین حال کاملا تهدید آمیز خنده دار و در عین حال غیر قابل انکار ترسناک کلی است که در بالای بازی خود را در اینجا. او است که به وضوح “ملکه” از دامنه خود را در Crunchem سالن که در آن شخصیت زندگی می کند با شعار “Bambinatum Est Magitum,” ترجمه “کودکان در حال کرم.”

کلی نیز نیروگاه خواننده و فوق العاده سریع ء “رپ-سبک” در بخش “بوی شورش” ناخن هر هجا با اعتماد بنفس.

بازی نقطه مخالف شخصیت شیرین همدلانه و به درستی به نام خانم عسل, Kendra کارلسون برخی از دوست داشتنی و دست زدن به آوازی لحظات به خصوص در standouts “این دختر کوچک” و “خانه من است.”

در حمایت از نقش برایان می سوزد و سارا ماری Sorenson در حال لذتبخش بیش از حد بالا به عنوان سنگدلانه و clueless در Wormwoods, Matilda پدر و مادر.

یکی از قوی ترین آوازی لحظات شب آمد و در باز انفرادی برای “Revolting کودکان” هنگامی که کیت پترسون راديال کوچک او قلب. او به سازمان دیده بان برای در چه بدون شک خواهد بود بسیاری از بزرگتر نقش آمده است.

کودکان و نوجوانان در بازیگران بودند بدیهی است که فقط در حال انتظار برای اجازه دهید شل با “شورش کودکان” نشان می دهد در پایان این شماره است که به وضوح یک پاینت اندازه نسخه از موسیقی سرود “بهار بیداری” “دانشجویان از زندگی است.”

آنها به عنوان کمربند “ما شورش کودکان / زندگی در شورش بار” اعضای جوان از بازیگران پر کردن مرحله و خانه راهرو با شرکت های قوی صدا و عفونی انرژی است.

کارگردان و طراح رقص کهربا می سوزد به حال هر کس از او کوله اعضای بازیگران تا قوی کلی نگه داشتن سرعت صادقانه گفتن معشوق داستان و سرگرم کننده در هر دو بزرگسالان و کودکان در مخاطبان است.

در حالی که به معنای یک داستان برای بچه ها, دال تیره چشم انداز هنوز هم میشکافد با موضوع سایشی کودکانی که جستجو برای یک راه برای مبارزه با قلدری و ظلم و ساخت نشان می دهد crushingly به موقع.

اگر شما بروید

چه: “ماتیلدا موزیکال”

که در آن: تاتر خانواده تئاتر (در انبار), 506 W. خیابان میشیگان

زمان: جمعه ها ساعت 7 بعد از ظهر; شنبه ها در ساعت 2 بعد از ظهر و 6 بعد از ظهر; یکشنبه در ساعت 2 بعد از ظهر از طریق مارس 22.

بلیط: $15-17 در 218-733-7555 و duluthplayhouse.org.

شریل Jensen یک معلم سابق مجله سردبیر و مدیر. او بررسی تئاتر اخبار تریبون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>