تئاتر نقد و بررسی: رجعت “Fantasticks” در سن خوزه در 3Below

قوانین برای “Fantasticks” همواره ساده است: به عنوان راوی — El Gallo — به ما می گوید از شروع این بازی این شخصیت ها و این وضعیت است.

این داستان یک پسر, یک دختر و حصار که آنها را تقسیم. هیچ چیز در این قطعه طراحی شده است به طور تحت اللفظی – برف و باران که از نرده ها همه فقط ایده. یک لال بازیگر هل داستان رو به جلو است. سه بزرگ, شاخ و برگ-صف قوس تسلط بر فضا. و یک تنه در مرحله مناسب خانه های هر غرفه های لازم برای سوق دادن عمل در این دهه 1960 دوران موسیقی ساخته شده در اطراف تام جونز’ کتاب و شعر و هاروی اشمیت موسیقی نوستالژیک.

گوگنهایم سرگرمی جدیدترین تولید بسیار انجام شده موسیقی در سن خوزه در 3Below تئاتر و سالن کاملا وفادار به بازی اصلی پرنیان. اما در حالی که تولید قطعا شامل قطعات است که به ما یادآوری می کنند چرا که نشان می دهد زمانی چنین رفیع وضعیت در آن 60 سال سابقه و مدیر اسکات اوان گوگنهایم را مرحله بندی یکدست و تمیز — اسکریپت همیشه سالخورده هست. این یک یادگاری از یک کتاب فراهم می کند که گرما انبوه, اما همچنین برخی از لحظات مدرن مخاطبان ممکن است مشکل ساز باشد.

نشان می دهد آغاز می شود با یک تفسیر دوست داشتنی از امضای آهنگ “سعی کنید به یاد داشته باشید که” یک لحن که فریم کل نشان می دهد. پنج اصول معرفی شده در این لحظه عبارتند از نامردان El Gallo (استفان هیم), پسر با مادر Hucklebee (Krista Wigle) و پدر دختر Bellomy (جکسون دیویس) و شیرین, عاشقان جوان مت (جکسون گلن) و Luisa (آنی شکار) — همراه با قطع (Isai Centeno).

احمقانه طرح موسیقی تئاتر راحتی مواد غذایی است. پدر و مادر می خواهید کودکان خود را به سقوط در عشق, به طوری که آنها تظاهر به شرکت در یک Capulet-سبک دشمنی استدلال که کودکان را مقابل آنها چه گفت. چیزی که آنها نمی دانند این است Luisa و مت در حال حاضر مخفیانه در عشق است.

با کمک El Gallo پدر و مادر موافق به Luisa ربوده شده به طوری مات می تواند او را نجات دهد. و El Gallo می شود کمک از یک بازیگر هنری (شوخ استوارت اسلاتر) و شخص وابسته خود را مورتیمر (پر انرژی و خوشگذران ریک Ray).

آنی شکار نقش Luisa در “Fantasticks” تولید در حال حاضر بازی در 3Below تئاتر و سالن در سن خوزه. (C نتو عکاسی)

صرفنظر واضح — ما مطمئن نیستید که کودک ربایی را به خوبی در هر دوره — بزرگترین مسئله این است که با جونز’ منسوخ اسکریپت و برخی از اشعار ، نگاهی به “آن بستگی دارد آنچه شما پرداخت” که شامل خط: “یک آدم ربایی انجام می شود با سرخپوستان: واقعا جذاب دید.” همچنین انقباض غیر ارادی ماهیچه-شایسته: یک شخصیت می کند دست روی دهان, هندی, فریاد جنگ — و با داشتن همان بازیگر خود را انجام دهد curtain call در یک پرنده بومی آمریکا شیرازه یک انتخاب ضعیف است.

که گفت:, مشخصه این محصول است که آن نوازندگی. هیم که دو برابر به عنوان مدیر موسیقی دارای یک غنی و عمیق دایره زنگی. او را مسحور که در تعداد باز و دستورات مرحله در لحظات دیگر بالا بردن صداهای از هر کس که می خواند در اطراف او.

این پوششی آوازی می آمیزد میان پنج آگهی های الهی است. گلن و شکار اغلب بلند کردن هر یک از دیگر در بسیاری از دوئت سهم آنها از جمله “به زودی این قراره باران” و “آنها به شما بود.” Wigle و دیویس جذابیت شلوار کردن همه در “Never Say No” و “گیاه تربچه.” این خوانندگان هستند که تا حد زیادی توسط نوازندگان — پیانیست تام Tomasello و چنگ نواز Ruthanne مارتینز در یک مجموعه ای جامد طراحی شده توسط جولی Miller.

“این Fantasticks” اسکریپت ممکن است همیشه بازی کاملا با وجود جونز’ سرهم بند با نشان می دهد و حتی سال بعد از آن اولین. اما موسیقی بی انتها است.

دیوید جان چاوز می نویسد: Bayareaplays.com و خدمت در کمیته اجرایی برای آمریکا و منتقدان تئاتر انجمن.


‘به FANTASTIKS’

توسط تام جونز و هاروی اشمیت ارائه شده توسط 3Below تئاتر و سالن

از طریق: Feb. 23

که در آن: 3Below تئاتر و سالن 288 S. دوم سنت, San Jose

مدت زمان: دو ساعت با 15 دقیقه تنفس

بلیط: قیمت 45 تا 55 دلار https://3belowtheaters.com


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید