‘رنجور,’ ‘Deerskin’ جدید در میان جریان تراکم

به عنوان هالیوود تنظیم به سینما تعطیلی اجباری توسط stay-در-خانه سفارشات و توزیع کنندگان و غرفه داران و streamers پیدا کرده اند برخی از راه حل های خلاق برای ارائه فیلم های جدید به مخاطبان گرسنه برای سرگرمی. رانندگی در سینما دیده می شود یک تجدید حیات در محبوبیت با IFC تصاویر انتشار بسیاری از عناوین جدید مانند “تاریخ واقعی کلی باند” در رانندگی-در صفحه نمایش. این هفته IFC قطره witchy horror flick “رنجور” به کارگردانی برادران برت و درو پیرس در تمام سیستم عامل های دیجیتال و در هفت درایو مختلف در سینماهای سراسر کشور پس از به هم بزنید-crazy طرفداران فیلم شاید در حال حاضر زمان به سعی کنید به درایو در.

بسیاری از توزیع کنندگان و نیز حمایت از سینما در طول این زمان دشوار با همکاری با آنها را به صورت “مجازی منتشر شده است.” درآمد حاصل از مجازی “قیمت بلیط” به جریان این فیلم پشتیبانی از تئاتر شده اند که توسط نهفته COVID-19 shutdown اغلب تئاتر که در ابتدا برنامه ریزی برای صفحه نمایش این فیلم ها معمولا هنر خانه یا مستقل تئاتر. این هفته گرینویچ فیلم منتشر 2019 جشنواره فیلم کن انتخاب “Deerskin” توسط فیلمساز فرانسوی کوئنتین مستر اوزو از طریق مجازی انتشار. این نپرداخته زبان فرانسه, dramedy بازیگران Jean Dujardin و آدل Haenel است کمی عجیب و غریب از VHS-الهام فانی در مورد مرموز اما بیچاره مرد (Dujardin) که تصادفا به کل هویت جدید هنگامی که او خرید یک استفاده می شود به سبک غربی deerskin ژاکت. کت به زودی در زندگی خود را در حالی که قهرمان ما bumbles در مورد یک روستای کوچک تظاهر به یک فیلمساز مستقل, دوست یابی محلی متصدی بار و مشتاق ویرایشگر فیلم (Haenel). آن را عجیب و غریب و خشک-به عنوان-یک-استخوان یک شوخی فیلم, اما Dujardin و Haenel بازی به خوبی با هم بر روی صفحه نمایش و آن را می داند و نه از موعد خود را خوش آمدید.

Netflix است که ظاهری بی پایان به خوبی از true crime مطالب ما را از طریق این زمان راه اندازی “قتل ها به Mercy: این Cyntoia قهوه ای داستان” روز چهارشنبه. قهوه ای که در مورد رفت و ویروسی در سال 2017, بود درگیر ساخت این فیلم مستند که تشکیل شده است تا حد زیادی از فیلم به ضرب گلوله در طول 15 سال روند بازداشت, محاکمه, روند تجدید نظر و آزادی مشروط جلسات. کارگردان Dan Birman که ساخته شده یک فیلم در مورد قهوه ای برای PBS لنز مستقل در سال 2011 “به قتل رحمت” به نظر می رسد دوباره از فیلم های قدیمی به علاوه یک به روز رسانی در مورد براون عفو اعطا شده در سال 2019. نکتۀ قابل توجه در مورد “قتل به رحمت” نسبتا استاندارد عدالت کیفری doc, قهوه ای خودش است که به طرز حیرت انگیزی خود برخوردار واقعی و صریح و حتی به عنوان یک 16 ساله در, موی جودی ابوتی, رو محاکمه, در دادگاه برای تیراندازی به یک مرد که بینی او را برای رابطه جنسی. Birman همچنین به بررسی نسل تروما قهوه ای داستان از طریق بیولوژیکی مادر و مادر بزرگ. این یک پرچین فیلم به دلیل قهوه ای خودش و از آن خواهد شد جالب برای دیدن داستان خود را در کلمات خود او را هنگامی که زمان می آید.

Netflix نیز راه اندازی یک جدید فیلم روز جمعه در دیگر wheelhouse:, نوجوانان, عاشقانه. “نیمی از آن” نوشته و کارگردانی شده توسط آلیس وو یک به روز رسانی در پیچ و تاب سوینین دو سیرانو دو برژراک داستان, در جایی که یک دختر نوجوان Ellie چو در خدمت به عنوان شکنجه کاتب برای یک پسر محبوب که enlists خدمات خود را به نوشتن نامه به او له.

همچنین به جریان تحسین کانادا zombie flick “خون کوانتومی” در دسترس ترسناک/نوع تخصص جریان خدمات میلرزد. کارگردان کانادایی برای اولین بار سازمان ملل فیلمساز جف Barnaby این گوری زامبی فیلم همه بیش از حد به موقع پس ارواح شیوع در یک جدا Red Crow رزرو که در آن ساکنان بومی اثبات می شود سیستم ایمنی بدن به سرایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>