جنگ در خانه: Duluth مرد پر بار پیاده پدر جنگ جهانی دوم نامه

“من آنها را به اندازه کافی بار او گفت:” از این فیلم. “من خواهید بود تایپ کردن و گوش دادن و کار فقط در حروف.”

Westerberg است در کشش نهایی او به عنوان transcribes پدرش نامه را از جنگ جهانی دوم است. در حال حاضر بیش از 350 صفحه در “من پنج ماه از نامه به,” او گفت:. “من می توانم ارزش یک هفته نامه در یک روز است.”

Joe Westerberg looks at one of his father’s letters home. Allen Westerberg organized his letters home into two-hole fastener folders after the war. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

جو Westerberg به نظر می رسد در یکی از پدرش نامه را. آلن Westerberg سازمان خود نامه را به دو سوراخ دکمه پوشه ها پس از جنگ. (استیو کوچرا / [email protected])

Westerberg با این نسخهها کار برای ایالات بهداشت و درمان در دولوت و رفت به College of St. Scholastica. او awed by World War II history — شور و شوق او گفت: “لگد” در یک سفر خانوادگی به پرل هاربر زمانی که او 10.

“من همیشه از جنگ جهانی دوم مرد برای پدرم گفت:” Westerberg جوانترین از سه خواهر و برادر. “من به یاد داشته باشید زمانی که او گفت:” آره من همه نامه من و من گفت: “شما؟!’ من آغاز شده به دنبال از طریق آنها مانند, “Oh my god” و تصمیم برای شروع تایپ کردن آنها را.”

که بیش از 12 سال پیش.

Allen Westerberg was a Navy signalman on the LSM-392 in World War II. (contributed photo)

آلن Westerberg شد نیروی دریایی دیدبان در LSM-392 در جنگ جهانی دوم است. (عکس کمک)

آلن Westerberg بود از دازل مینه سوتا و آموزش به عنوان یک دیدبان پس از او داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی ایالات متحده ، برای بسیاری از خدمات خود را در جنگ جهانی دوم او semaphored از یک برج conning در LSM-392 — یکی از بی شماری عرضه و حمل و نقل کشتی های که در خدمت تئاتر اقیانوس آرام.

“من امیدوارم که باران می کند و زمان آخرین بیش از حد طولانی برای من دوباره باید چهار تا هشت سیگنال در صبح” آلن نوشت: جولای 15, 1945.

حروف همیشه خطاب “عزیزترین مادر, پدر و آنت” برای خواهر جوانتر او و پدر و مادر Freda و Hjalmer. دست خط است که خط شکسته و کوچک اما در یک impeccably راست حکومت است.

After the war Allen Westerberg annotated one of his letters home to show how he was able to slip his location past navy censors by spelling out his whereabouts with the first letter in each sentence. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

پس از جنگ آلن Westerberg مشروح یکی از نامه های خود را در خانه نشان می دهد که چگونه او قادر به لغزش محل گذشته نیروی دریایی بازرسان توسط هجی کردن محل نگهداری خود را با حرف اول در هر جمله. (استیو کوچرا / [email protected])

تفسیر خط دو انگشتی تایپ و کار بازرسان اضافه کردن به جو کار سخت و دشوار است. او برگزار شد تا یکی از نامه هفته گذشته که شبیه پنیر سوئیسی با عبارات و کلمات درد, برده, بیرون.

آلن نامه نوشت و خانه تقریبا هر روز گسترش از بوت کمپ در مارس 1944 تا سپتامبر سال 1946 ساخت برای دو و نیم سال به ارزش حروف و صدها missives صفحه اصلی. این ارتباط برای او مهم بود. یک بار او رفت و سه هفته بدون دریافت ایمیل و نامه های خود را در خانه رشد به تدریج بیشتر تحریک شده.

“شما می توانید او را بیشتر و بیشتر علامت” جو گفت: قبل از خواندن از صفحه “‘هیچ پست امروز. من نمی دانم که در آن است. آن است که در یوکوهاما? آن زیر ما؟'”

بسیاری از این نامه منعکس کننده یک نزدیکی گرم گفت و گو بین آلن و خانواده اش.

“در مورد اتاق و امکانات آنت را حمله به آن پاسخ این است که بله!!” آلن نوشت: مارس 30, 1945.

Joe Westerberg holds one of his father’s letters that a censor removed parts of. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

جو Westerberg دارای یکی از پدر خود نامه که سانسور قسمت های حذف شده از. (استیو کوچرا / [email protected])

اقامت در خانه و در زمان لازم توسط COVID-19 همه گیر شده فراهم جو از این فرصت برای پایان نامه, پس از انجام چندین ماه از نامه پس از شروع از آنچه او به نام “قفل کردن.”

آلن تا به حال دقت آرشیو شده اصلی نامه که پدید آمده در شرایط نعناع.

“تنها افرادی که لمس کرده اند این حروف در 75 سال بود پدر من نوشتن این, مادر بزرگ, پدر بزرگ و خاله آنت خواندن آن و” جو گفت: شاعرانه خروج از اين بازرسان.

لورا Westerberg شده به جو در یک خانواده مخلوط به مدت هشت سال. او به طور کامل پشتیبانی از پروژه خود را.

“من آن را دوست دارم” لورا گفت. “پدر او مانند یک مرد بزرگ.”

آلن Westerberg درگذشت اکتبر گذشته در 94. او از بازنشسته نیروی دریایی قبل از رفتن به محل کار به عنوان یک بیمارستان پذیرش مدیر ادینا.

جو همیشه عاشق پدر خود را, اما این نامه به آلن ابعاد جو هرگز دیده می شود در غیر این صورت.

“من فکر می کنم آن را فقط به تماشای رشد او را تا” جو گفت. “در آن زمان او را به نوشتن این نامه ها او را 19 تقریبا 20 زمانی که جنگ به پایان رسید.”

Allen Westerberg was a Navy signalman on the LSM-392 in World War II. (contributed photo)

آلن Westerberg شد نیروی دریایی دیدبان در LSM-392 در جنگ جهانی دوم است. (عکس کمک)

آلن می نویسد: در مورد درختان نارگیل و دیگر paeans به هاوایی’ پوشش گیاهی خود را در سراسر حروف — مقدمه ای برای تبدیل شدن به یک باغی قاضی برای ایالت مینه سوتا است.

آلن به یک پاراگراف در مرگ رئیس جمهور فرانکلین D. روزولت “واقعا مرد بزرگ” و mused در مورد بمب اتمی در نامه دیگری “به نظر می رسد مانند بسیار مخرب و سلاح قدرتمند که استفاده از آن خواهد بود بسیار خطرناک است,” او نوشت.

در نوشته های آلن ذخایر علاقه ویژه ای برای کشتی خود را — یک کوچکتر فرود کشتی با کم پیش نویس است که اجازه آن را به اجرای تمام راه را بر روی ساحل باز آن خلیج درب پایین رمپ و تخلیه محموله از مردان مخازن و منابع.

آلن اختصاص داده بود به LSM-392 زمانی که آن را راه اندازی در نورفولک ویرجینیا او را به یک تخته مالک.

“او در مورد این که” جو گفت. “”ما در حال تخته صاحبان بقیه بچه ها فقط مسافران — و ما مطمئن شوید که به آنها اجازه آن را می دانم.'”

The U.S. Navy ship LSM-392. Allen Westerberg was a Navy signalman on the LSM-392 in World War II. (contributed photo)

نیروی دریایی آمریکا کشتی LSM-392. آلن Westerberg شد نیروی دریایی دیدبان در LSM-392 در جنگ جهانی دوم است. (عکس کمک)

این LSM-392 نبود یک هدف واضح مانند کشتی های پایتخت و ناوشکن اما به دلیل پایین پیش نویس آن را منعکس و تن به تن در آب و ناشی از آلن برای نظارت بر آب و از نزدیک در نامه های خود را.

پس از آلن چپ سن دیگو به کشتی سوار در سفر خود را در دریا و جنگ بازرسان شروع به پاک کردن محل سکونت خود را از این نامه. بنابراین او استخدام یک کد با استفاده از حرف اول هر جمله به طلسم کردن که در آن او بود.

“پرل هاربر Enewetak فیلیپین” جو گفت: خان درون لوله تفنگ از طریق تعداد کمی از رمزگشایی حروف. “که راه خود را به اطراف سانسور.”

جو گفت که او قصد دارد به نوبه خود عظیم رونویسی تلاش به یک کتاب برای اعضای خانواده از جمله آلن هفت نوه و یک نوه.

در مورد نامه هایی از خانه است که آلن را دریافت جو تاسف او را آن. آلن نمی بینم بسیاری از مبارزه در دریا اما bobbing در اطراف مانند یک چوب پنبه در اقیانوس نبود او قادر به صرفه جویی در این نامه او را دریافت کرد.

“ما لازم نیست که کسانی که متاسفانه” جو گفت. “من آرزو می کنم من تا به حال برخی از آنها, بنابراین من می تواند کراوات. اما او در حال حرکت در اطراف بسیاری.”

Joe Westerberg with his father Allen Westerberg who was a Navy signalman on the LSM-392 in World War II. (contributed photo)

جو Westerberg با پدرش آلن Westerberg بود که نیروی دریایی دیدبان در LSM-392 در جنگ جهانی دوم است. (عکس کمک)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>