‘تهدید از درون”: چگونه coronavirus گسترش از طریق سن خوزه در آتش نشانی

این ویروس نیست خزش به سمت سن خوزه آتش نشانان. این کمین در میان آنها است.

آن 6 مارس یک هفته پس از اولین بار در کشور-جامعه منتقل COVID-19 مورد در واکاویل بیمارستان. قرار گرفتن در معرض ویروس باقی مانده تا حد زیادی مربوط به سفر خارج از کشور. کالیفرنیا مورد تعداد تا به حال فقط خراشیده سه رقم است.

بی سر و صدا و بدون تحقق آن مشغول سان خوزه آتش نشان انجام شده بود coronavirus به ایستگاه های آتش نشانی. او تحت پوشش یک شیفت برای دوستان در یکی دیگر از ایستگاه اتش نشانی, افشای همکاران وجود دارد. او با حضور در توسعه حرفه ای دوره در بخش مرکز آموزش و گسترش بیماری بیشتر است.

در هفته حدود 10 درصد از نیروی کار در معرض شده بود. پانزده سن خوزه آتش نشانان آزمایش مثبت — بزرگترین خوشه شناخته شده در میان منطقه خلیج اولین پاسخ دهندگان و بیدارباش تماس بگیرید حتی برای کسانی که فکر می کردند که می خواهم این همه دیده می شود. رئیس رابرت Sapien متوجه شدم “این چیزی است که ما قادر خواهید بود برای دیدن و یا می دانم که در شرایط که در آن ویروس است. آن را واقعا احساس می شود که در آن نقطه بود همه در اطراف ما.”

مجموعه ای از سن خوزه موارد نشان دهنده افزایش خطر پلیس و آتش نشان و امدادگران هر دو صورت از آنها قسم خورده به خدمت و از هر یک از دیگر کار های حرفه ای است که آنها را قادر به فاصله خود از دیگران و یا از یک خاموش, بیماری بالقوه کشنده.

“این چیزی است که ما می توانید ببینید و لمس و احساس می کنید و یا بسته بندی مغز ما در اطراف داد.” پل Liskey از آملدا.

تهدید از درون

ابتدا در ماه ژانویه در منطقه خلیج آتش نشانان و پلیس و امدادگران تماشا به عنوان coronavirus شد مرگبار در چین نابود نقاط اروپا و فرود در واشنگتن است. به نظر می رسید مانند یک “آهسته و قابل مشاهده” افزایش موارد در نهایت رفت و برگشت از طریق Santa Clara County, Sapien گفت.

گروه مواجه نگردند تجهیزات حفاظت شخصی و dispatchers شروع به پرسیدن 911 تماس گیرنده اگر آنها می خواهم در خارج از کشور. آتش نشانان به نام به فرودگاه donned اضافی دنده محافظ.

اما زمانی که به سن خوزه آتش نشانی متوجه شدم یکی از آن آتش نشانان آلوده شد آن بود آشکار است که این بیماری نیست فقط یک تهدید از خارج از کشور. و به عنوان خوشه COVID-19 موارد ظهور در میان دیگر پاسخ اول — آتش نشانان در المدا و کنترا کوستا شهرستان, کارکنان پلیس در اوکلند کلانترها نمایندگان در شهرستان سانتا کلارا — ادارات سراسر منطقه متوجه شدم همان.

“برای همه کار ما انجام خواهم برای آماده سازی ما در پاسخ به آنها مشغول بیماران در جامعه ما نمی فکر می کنم ما در مواجهه خواهد آمد داخلی گفت:” Sapien یک جانباز 30 ساله با گروه.

چرا که آتش نشانان زنده خوردن و با هم کار می کنند, آنها به ویژه آسیب پذیر به گسترش عفونت به یک دیگر. در اوکلند مثلا قرن ایستگاه های آتش نشانی در بین چهار راه بیش از حد کوچک است برای اجتماعی فاصله. کمدهای و موانع دیگر تقسیم خوابگاه-مانند خواب چهارم اما و رایج در مناطق تنگ. در تغییر, تغییر عنوان بسیاری از 15 آتش نشان می تواند در ایستگاه 4, jostling یکی دیگر تقریبا با هر حرکت.

“واقعا وجود دارد هیچ راهی برای ما برای به دست آوردن در اطراف که می توان آن را کاملا یک چالش داد.” دن رابرتسون, که با این نسخهها کار در ایستگاه.

مانند دیگر اولین پاسخ دهندگان رابرتسون اتحادش را تغییر عادات خود را. قبل از ترک یک شیفت دوش او و برگ خود را در ایستگاه اتش نشانی. هنگامی که او به خانه, دوش او دوباره. خدمه ضد عفونی کردن ایستگاه چند بار در روز.

در داخل آمبولانس دو پاسخ نیز در نزدیکی نشسته حدود سه فوت از یکدیگر در تماس گفت: Jocelyn پالسون یک امدادگر در شهرستان سانتا کلارا و رهبر اتحادیه. هنگامی که وجود دارد یک بیمار یکی از اعضای خانواده و یک کارآموز که تعداد جهش به پنج است که باعث شده است تا امدادگران به محدودیتی که می تواند سوار همراه است.

آسم که اغلب می شود, آلرژی, پالسون هشیاری آهنگ هر عطسه یا سرفه به مطمئن شوید که او را در شکل به کار بیایند. اما “این یک عامل اعتماد” است که فرد نشسته در کنار او در حال انجام همان, او گفت:.

این واقعیت برخورد خونتان با تحقیقات جدید در خارج از چین و ایتالیا نشان می دهد که مردم با خفیف یا بدون علائم COVID-19 رانندگان اصلی این بیماری همه گیر را گسترش. که دانش همراه با نگرانی است که PPE منابع ممکن است از طریق بینی موج از بیماران در بیمارستان های محلی — را ترک کرده است بسیاری از اولین پاسخ دهندگان احساس حتی بیشتر آسیب پذیر است.

“ما در حال حاضر نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم واقعا باید COVID-19,” پالسون گفت.

“من آخرین کسی که می خواهد به پایین آمدن با COVID,” او اضافه شده است. “من باید برای قرار دادن آن را در درب قرار داده و یکنواخت است.”

‘یک دود آتش’

رمان coronavirus آمار سن خوزه آتش نشانی در راه هیچ کس انتظار می رود.

در فوریه. 28 همان روز است که شهرستان سانتا کلارا خود را اعلام کرد اولین مورد از جامعه انتقال یک آتش نشان در بازگشت از یک پزشکی تماس بگیرید به گزارش ممکن است قرار گرفتن در معرض. آن را تبدیل به یک هشدار اشتباه — آنفولانزا نمی COVID-19.

اما امداد به طول انجامید فقط یک هفته. در مارس 6, گروه باد یکی از خود را آتش آنها بخش است نه نامگذاری در بیمارستان بستری شده بود با یک بیماری به زودی تایید می شود COVID-19.

“این زمانی است که همه چیز بسیار واقعی برای ما در سن خوزه” Sapien گفت.

اولین گروه و مقامات بهداشت شتافت برای پیگیری کردن لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا هر های اخیر تماس بگیرید. آن را به عنوان Sapien قرار داده و آن را “کاملا چند” مردم از خود را به طور منظم خدمه به کسانی که در یک ایستگاه دوم به همکار شرکت کنندگان در یک رویداد آموزشی. همه کسانی که مخاطب رخ داده است قبل از به آتش نشان در حال توسعه علائم.

در صبح روز 12 مارس هنگامی که سانتا کلارا کانتی را داشتند علامت تا 48, San Jose مقامات صف برای یک کنفرانس خبری در فرودگاه به توضیح آنچه اتفاق می افتند داخل آتش نشانی. حتی به عنوان در کنفرانس خبری آغاز شده و این تعداد در معرض آتش نشانان در شار.

“من می توانم به شما بگویم آن را در بیش از پنجاه و گفت: شهرستان, مدیر دیو Sykes زمانی که فشار برای برآورد. کسی در مخاطبان gasped.

در عرض چند ساعت گفته است که 80 آتش نشان در معرض شده بود و چهار بود که تا کنون آزمایش مثبت است. آنها دستور عمیق تمیز کردن ایستگاه های آتش نشانی 9 در 3410 راس Ave. ایستگاه آتش 31 در 3100 روبی Ave. و همچنین به عنوان مرکز آموزش آتش در 255 جنوبی مونتگمری سنت

حتی به عنوان برخی از آتش نشانان آمد بازگشت به کار پس از آزمایش منفی, آتش نشانان بودند القا با بلندی معنا که این عفونت می تواند در هر نقطه و یا در همه جا.

“این تقریبا مانند اعزام آتش نشانان به دود آتش — چگونه شما می دانید که در آن است؟” Sapien گفت.

با 10 درصد از آتش نشانان در معرض وزارت درهم برای جلوگیری از عفونت بیشتر. ایستگاه تبدیل به آزمایشگاه های پزشکی, تمیز بین شیفت با مواد ضد عفونی کننده. ضمن بخش نگردند تا در دماسنج به آزمون کارکنان در خارج از ایستگاه اتش نشانی هنگامی که آنها وارد برای شروع یک تغییر.

در زمینه آتش نشانان گفتند که “یک در” رویکرد فقط با یک فرد مناسب در یک ماسک کامل لباس و دستکش — در پاسخ به کسانی که در پریشانی در ابتدا برای به حداقل رساندن تماس و ذخیره گرانبها دنده.

هنوز هم زندگی در چنین محله های نزدیک “این سخت است” برای آتش نشانان برای جلوگیری از گسترش این بیماری گفت: نیک Jewell, استاد آمار در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت تشبیه وزارت شیوع به کسانی که در درون خانواده ها است.

“آن را مانند یک غول, خانواده, داده, آنها در حال کار در محله های نزدیک و داشتن تعداد زیادی از مخاطبین” Jewell گفت. “این مرد در خارج وجود دارد در معرض خطر و یکنوع بازی شبیه لوتو او به ارمغان آورد آن را نادانسته به خود و وجود دارد برخی از مخلوط کردن در خانواده است.'”

تعداد مثبت آزمون در سن خوزه رخنه کرد به سمت بالا. در مارس 16, آتش نشانی شمارش 10 موارد مثبت. که در آن نقطه شهرستان مقامات بهداشت گفت: آنها را اولویت بندی تست برای اولین پاسخ دهندگان به “اطمینان از ما باقی می ماند به عنوان به طور کامل که ممکن است” در سراسر انتقادی سازمان.

توسط مارس 20 وجود دارد که 13 نفر. به عنوان این هفته 15 وجود دارد از جمله دو که پس از بهبود.

اما یکی از نکات مثبت مرتبط شده اند به اولین بیمار و یا رخ داده است در طول این دوره اولیه از گسترش Sapien گفت. بهداشت عمومی ابزار فراهم می کند که دانش شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی — در ضمن رها شده است این شهرستان به عنوان موارد ضرب apace: در سه هفته پس از به آتش نشانی گزارش اول خود را مثبت, شهرستان سانتا کلارا مورد تعداد منفجر شد از 66 به بیش از 1000.

از این هفته بخش پایین بود برای نظارت بر 28 نفر از جمله مثبت — شیب افت اولیه 80 مواجهه. دقیق تمیز کردن PPE و متوسط-در نظر گرفتن پروتکل خواهد ماند.

“ما احساس شاید این است که یک حالت عادی” Sapien گفت.

“پشت درب’

هفته گذشته یک معاون با سانتا کلارا شهرستان کلانتر دفتر بود و گرفتن شام در یک رستوران در Leigh خیابان در سن خوزه زمانی که او را شکست یک مبارزه بین یک زن و شوهر در نزدیکی کوچه باغی. زن سرفه و گفت: معاون او coronavirus با توجه به Sgt. مایکل کم است.

معاون حمل و نقل و دور از صحنه به ضد عفونی کردن دنده, دوش گرفتن و تغییر لباس پایین گفت.

این نوع از شخص به شخص تماس با ما — یک واقعیت برای بسیاری از آتش نشانان و افسران گشت — قرار می دهد اولین پاسخ دهندگان بیشتر در معرض خطر عفونت اپیدیولوژی می گویند و باعث می شود این بیماری به خصوص خطرناک شمشیر دو لبه است که برای گروه: آنجا که بخش سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش بیماری در ساختمان های خود کارکنان و هنوز هم در صورت قرار گرفتن در معرض در کار است.

“آنها واقعا قهرمانان ما چرا که آنها در حال قرار دادن زندگی خود را در خط” گفت: دکتر جان Swartzberg بالینی استاد بازنشسته از بیماری های عفونی و vaccinology در UC برکلی دانشکده بهداشت عمومی.

در حال حاضر بخش شده اند ضربه سخت است. همانطور که از جمعه شب 196 اوکلند افسران پلیس — یا حدود 25 درصد از نیروی — تا به حال شده است احتمالا در معرض ویروس. سه آزمایش مثبت است.

“این بسیار نگران کننده” گفت: Sgt. بری Donelan رئیس پلیس اتحادیه اروپا “به ویژه هنگامی که شما نگاه در سراسر کشور در نیویورک است. من به نام بیش از وجود دارد. این یک فاجعه است.”

اداره پلیس نیویورک در این هفته مورد گزارش در 5,600 افسران از بیمار و 1200 تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. حداقل دو کالیفرنیا اجرای قانون عوامل پلیس در سانتا رزا و دو معاونین کلانتر در شهرستان ریورساید — درگذشت از این بیماری است.

“من نمی دانم اگر ما می تواند این نوع از ضربه” Donelan گفت.

این بیماری نیز آمده است با خواسته های جدید: بین ماه های مارس 20 و 31 مارس اوکلند پلیس دریافت 224 شکایات مردم نقض شهرستان COVID-19 پناهگاه در محل, منظور, همه چیز از یک کلاه گیس فروشگاه باقی مانده باز به دو دوجین مردم ورزش در یک پارکینگ, مقامات گفت.

جانباز اوکلند افسر پلیس صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با مطبوعات گفت: روز خود را در حال حاضر پر شده توسط تماس برای افراد مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان.

افسر بود به ضربه بسیار سخت و سرنوشت 43 ساله سانتا رزا کارآگاه پلیس Marylou Armer که مرگ اعلام شد شنبه. اوکلند افسر گفت که او جنگ روزانه با اینکه تست کنید حتی اگر او هیچ نشانه ای ندارند.

“روز به روز آن را بدتر,” او گفت:. “در ابتدا آن را فقط افراد مسن و سپس آن را تنها مردم با قبل از بیماری های موجود. در حال حاضر نگاه در نیویورک PD و در اینجا در سانتا رزا — خیلی نزدیک است.”

“که مرا می ترساند,” او اضافه شده است. “آن را در پشت ذهن من اما در همان زمان هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد, شما هنوز هم باید برای رسیدن به محل کار.”

بسیاری از پاسخ دهندگان نگرانی در مورد به خطر انداختن خود و خانواده. پالسون که امدادگر بود رها زمانی که هم اتاقی او در سمت چپ شهر سه هفته پیش برای جلوگیری از میکروب های. برخی از همکاران فرستاده اند کودکان و نوجوانان برای زندگی با پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ او گفت: یا خود-جدا شده در اتاق هتل با تخفیف.

در همان زمان خطر از اولین پاسخ دهندگان آوردن ویروس بازگشت به کار است “به همان اندازه ما پاشنه آشیل گفت:” منلو پارک آتش رئیس هارولد Schapelhouman.

دو اوکلند مسئولان شهرستان به اشتراک گذاشته شده همان داستان یک جوان آتش نشان هجوم پناهگاه در محل سفارش. در اوکلند یکی از لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا پرواز به برزیل در روز سنت پاتریک — همان روز منطقه خلیج پناهگاه در محل سفارش به اثر رفت گفت: منابع. هنگامی که او بازگشت همکار خود را آتش خواست او را به رفتن به یک جدید تست سایت در هیوارد. او آزمایش مثبت است.

در بسیاری از منطقه خلیج ادارات آتش نشانان زنده مایل دورتر از ایستگاه های بازدید از فروشگاه های مواد غذایی و همسایگان دور در صحرا از همکاران خود را. منلو پارک آتش اعضا به طور متوسط زندگی می کنند 60 مایل از کار Schapelhouman گفت: در سن خوزه حدود سه چهارم از آتش نشانان رفت و آمد از خارج از شهرستان است.

“که پشت درب است ، من نمی دانم آنچه انجام می دهند در روز خود را خاموش ، ” منلو پارک رئیس گفت. “من نمی توانم کنترل کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>