س: آقای Roadshow, راز است. من به راهنمایی و رانندگی در روز شنبه بعد از ظهر زمانی که شما و خوانندگان گزارش کوتاه منتظر حتی کسانی که مثل من بدون یک قرار ملاقات. صبر من: نزدیک به سه ساعت است.

دانا لو و چند نفر دیگر

یک: ببخشید که تجربه خود را. در اینجا بسیار متفاوت یکی است.

س: جهان در حال آمدن است به پایان فقط رتبهدهی نشده است در رابطه با گرفتن یک ID. من راه می رفت به راهنمایی و رانندگی در سانتا کلارا در 12:50 بعد از ظهر جمعه. من وقت بود برای 1 p. m. I نامیده می شد در 1:08 p. m. و من راه می رفت با من موقت شناسه واقعی در 1:18 بعد از ظهر

بد نیست برای یک بعد از ظهر جمعه در راهنمایی و رانندگی.

پت سنا سانتا کلارا

یک: بد نیست در همه. تاخیر ممکن است بیشتر رخ می دهد در این تابستان با ماه اکتبر مهلت نزدیک شدن است. کتاب یک قرار ملاقات, اما شما همچنین می توانید سعی کنید به راه رفتن در روز یک شنبه بعد از ظهر که هنوز کمتر شلوغ زمان به طور کلی.

س: مادر من فرض پدر من نام وقتی که من به دنیا نزدیک به 40 سال پیش. آنها هرگز از نظر قانونی ازدواج نیست با هم ماندن و نه او همیشه فایل هر گونه اسناد قانونی برای تغییر نام. اما نام او شناخته شده است و در تقریبا همه دولت اشکال از جمله امنیت اجتماعی است. تنها مشکل: آن را متفاوت از نام او گواهی تولد.

چگونه است که او قرار است به دریافت یک شناسه ؟

لیزا Lamphere

یک: آن ممکن است آسان. او می تواند از نظر قانونی تغییر نام خود را در دادگاه.

واقعی ID قانون مستلزم آن است که نام در تمام اسناد و مدارک متقاضی فراهم می کند بازی می شود و یا بسیار مشابه در مستندات قانونی نشان می دهد که پیشرفت این نام تغییر دهید. این یک فدرال مورد نیاز اجرا توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده. وجود دارد کمی راهنمایی و رانندگی می توانید انجام دهید که این نام در اسناد و مدارک رسمی مطابقت ندارد.

س: در El Camino Real و نمایشگاه اوکس در Sunnyvale عابر پیاده سیگنال دیگر شفاهی می دهد و این پیام را به صبر کنید و یا راه رفتن. اما یک پیام وجود دارد که برای تلفن های موبایل مانند “تغییر رمز عبور.” شوهرم فکر می کند او گفت: “Mutter نیمه راه.” شاید برخی از منطق است که من از دست رفته. چه می شود گفت ؟

مری اموزش سبز

یک: Gibberish. Caltrans خواهد شد به زودی به آن را تعمیر.

س: ممکن است این بدترین من دیده ام (من دیده ام مردم را یک U-نوبه خود بر روی پل گلدن گیت در دو نوبت) اما رضایت بخش ترین.

قبل از هیلزدیل offramp از بزرگراه 101 دوباره طراحی شد رفتن جنوبی برای رفتن از شرق به شهرستان فاستر شما تا به حال به در خط راست و رفتن بیش از گذشتن. این ماشین در مقابل من می خواستم به در خط سمت چپ برای رفتن به سان متئو به طوری که در پایه گذشتن او ساخته شده یک U-نوبه خود برای رفتن به غرب است.

ماشین های آینده بیش از گذشتن یک ماشین پلیس است که بلافاصله روشن چراغ!

رنا Killian ها پرورش شهرستان

یک: اجرای عدالت شد.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت در ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای گری در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در mrroadshow@bayareanewsgroup.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de