‘زنان خانه دار واقعی از پوتوماک” تحت فشار قرار دادند به تابستان در Bravo


نیجریه متولد, دکتر, استاد دانشگاه و تحلیلگر سیاسی می پیوندد بازیگران

فصل پنج والاتر از زنان خانه دار واقعی از پوتوماک تغییرات ممکن است از 3 تا در تابستان. براوو نمی دهد یک دلیل اما مجموعه های متعددی دیده می شود تولید برگزار شد تا با توجه به کوروناویروس.

سکس برایانت کارن Huger, اشلی, Darby, Robyn دیکسون Monique ساموئلز و Candiace دیلرد Bassett بازگشت و جدید خانه دار وندی Osefo می پیوندد بازیگران. Osefo به ارمغان می آورد “مغز و بی احترامی صحبت کردن و او را مطمئن شوید خانم ها قرار داده و برخی از احترام نام او” گفت: براوو.

برایانت rekindles ارتباط با شوهر سابق او, pastor Jamal Bryant. داربی و شوهر هستند “در سعادت آسمانی” گفت: براوو با یک نوزاد جدید. دیکسون و خوان “شده اند از طریق جهنم و بازگشت.”

جدید ورود Osefo یک گروگان آمریکایی و یک استاد تحلیلگر سیاسی و کارآفرین است.

زنان خانه دار واقعی از پوتوماک تولید شده توسط واقعا اصلی با استیون Weinstock, Glenda هرش لورن Eskelin Lorraine Haughton-لاوسون, لورن Volonakis و Kemar Bassaragh اجرایی تولید. اندی کوهن همچنین exec تولید می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>