The Newsroom @صفحه اصلی: چه بیماری همه گیر کوروناویروس انجام به منطقه خلیج فارس بازار املاک و مستغلات ؟

در 25 ژوئن 2020, منطقه خلیج, اخبار گروه مسکن خبرنگار لوئیس هانسن صحبت با حرفه ای املاک و مستغلات در مورد روند بازار تاریخی سوابق و خانه خرید و فروش با بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت. Zillow ارشد مدیر اقتصاددان Skylar اولسن به جزئیات در منطقه خلیج بازار و چگونه صنعت املاک و مستغلات تحت تاثیر قرار شده است COVID-19 و همچنین چگونه آن را متفاوت از 2008/9 رکود است. هنگامی که صحبت انتقال به بروکر پایان املاک و مستغلات رامش رائو, سالمندان, متخصص املاک و مستغلات و مسکن برای Coldwell Banker ملک و شنی Jamison کارگزار و صاحب Tuscana خواص توضیح داد که چگونه یکی می تواند خرید و یا فروش یک خانه در طول این زمان. آنها توضیح داد که سیلیکون ولی ممکن است محبوب ترین بچه در کلاس دیگر که کار از خانه سفارشات نقش مهمی در تغییر املاک و مستغلات و کسب و کار.

چه Newsroom @خانه ؟

سال گذشته ما شده اند در برگزاری رویدادهای واقعی زندگی که در آن خوانندگان فرصتی برای دیدار با برخی از روزنامه نگاران ما در فرد است. پس از این ممکن است با محدودیت در اجتماعات بزرگ و اجتماعی فاصله ما ایجاد Newsroom @ صفحه اصلی شما را به بحث و بینش عملا همانطور که همه ما شکل از چگونه به حرکت coronavirus بیماری همه گیر.

در طول چند ماه گذشته ما به ارمغان آورده اند خوانندگان ما بحث در مورد رستوران در منطقه خلیج برخورد با COVID-19 غواصی به پشت صحنه داستان از چگونه ما عکاسان خبری شات برخی از مورد علاقه خود را عکس یک کاندید گفتگو با نویسنده رابین اسلون و بیشتر. برای دیدن رویدادهای آینده و یا گرفتن در هر گونه شما از دست رفته, رفتن به MercuryNews.com/Events, EastBayTimes.com/Events یا MarinIJ.com/Events.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>