از بازداشت وبلاگ نویس Le Anh Hung صحبت می کند در مورد زندان در ویتنام

ویتنامی, وبلاگ نویس, Le Anh Hung دستگیر شد “سوء استفاده از آزادی های دموکراتیک به تجاوز به منافع سازمان و افراد است.” تصویر از ویدیو یوتیوب.

این مقاله از 88 پروژه مستقل سایت خبری پوشش ویتنام و چاپ در صداهای جهانی به عنوان بخشی از یک محتوا-های توافق.

یک شکل از سوء استفاده روانی در ویتنامی زندان از اعزام زندانیان سیاسی به نهادهای روانی علیه خود را حتی اگر آنها هیچ سابقه بیماری روانی است. Le Anh Hung مورد یکی از نمونه های چنین. آویزان یک وبلاگ نویس و خبرنگار که اغلب مقالات نوشت به شدت انتقاد دولت ویتنام بازداشت شد در یک مرکز سلامت روان در سال 2013 برای ده روز بعد پلیس او را دستگیر کردند و در محل کار خود را.

آویزان دوباره دستگیر شد و در 8 ژوئیه 2018 تحت ماده 331 2015 جزا برای “سوء استفاده از آزادی های دموکراتیک به تجاوز به منافع سازمان ها و افراد”. او شده است در بازداشت پیش از محاکمه بوده است.

در تاریخ 1 آوریل 2019 در تحقیقات آژانس از هانوی امنیت عمومی به طور ناگهانی منتقل آویزان مرکزی بیمارستان روانی. در آوریل 24, پس از این تسهیلات تا به حال انجام آن سلامت روانی ارزیابی مقامات منتقل آویزان بازگشت به زندان اما ممکن است او دوباره ارسال می شود به سلامت روان بیمارستان. دلیل به طور مداوم در حال حرکت او را به عقب و جلو همچنان نامشخص است.

با توجه به خانواده خود در طول فرایند آویزان به نظر می رسد خسته نازک و به طور کلی ناسالم اما خواست مردم را به اعتراض از طرف او و درخواست که مقامات توقف خود را مجبور بهداشت روان درمان.

در ژوئن 2019, آویزان را با ارسال یک درخواست به مقامات درخواست برای آزادی او به طوری که او می تواند مراقبت از او در خانه و خانواده خود را. او گفت: او پسر خوب و سلامت انحطاط و ارواح خود را پايين بود پس از در معرض بودن مجبور بهداشت روانی و درمان در حالی که در بازداشت است. قبل از او حبس او تایید کرد که آویزان بود سالم و قوی هر دو جسمی و ذهنی. مشخص نیست که چگونه مقامات در واکنش به این درخواست اما آویزان همچنان در بازداشت است.

88 پروژه به تازگی در مصاحبه آویزان مادر خانم Tran Thi Niem درباره وضعیت کنونی و تمایل خود را برای مراقبت از او در خانه است. او از جامعه بین المللی برای حمایت آویزان انتشار. سازمان دیده بان مصاحبه زیر:

این هفته از 8 مارس سال 2020 فعالان دیگر نشان داد که Le Anh Hung به نام به حال مادرش به او اجازه می دانیم که مقامات تا به حال یک بار دیگر افزایش یافته ضد روان پریشی دارو که او مجبور بودن را در برابر خود خواهد شد. آویزان گزارش خود گفت مادر meds ساخته شده او را احساس بسیار بیمار اما او هیچ چاره ای اما به آنها التماس کرد با او تماس بگیرید در جامعه بین المللی به منظور بالا بردن آگاهی در مورد وضعیت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>