یادداشت: این صنعت در حال اجرا یک محله محوری و بیشتر

محلی صاحب کسب و کار راه اندازی کرده است یک راه خلاق به پشتیبانی لینکلن پارک کسب و کار در میان COVID-19 pandemic: فروش اشپزی.

تام هانسون صاحب OMC دودخانه, Duluth, کوره Corktown دلی و شریف پور راه اندازی کرده است “OMC آشپزی.”

از آن 25 دلار هزینه 15 دلار را به یک لینکلن پارک کسب و کار خریدار را انتخاب و باقی مانده $و 10 را به بلند کردن اجسام لینکلن پارک یک ابتکار جدید است که صندوق امداد محله پروژه ها.

“در این مرحله ما تنها دو انتخاب دارید: تسلیم و ترک یا انجام کاری بزرگ است. بنابراین اجازه دهید کاری بزرگ” آن Indiegogo وب سایت آمده است.

شما می توانید سفارش این کتاب و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در Indiegogo.

کتاب وارد خواهد شد در ماه سپتامبر.

هوازدگی طوفان

دانشگاه ویسکانسین-برتر برگزاری وبینار رایگان از 2-3 بعد از ظهر دوشنبه, مارس 13 برای کسب و کار و مدیریت اثرات coronavirus.

آن خواهد شد که اطلاعات در مورد ایجاد یک استراتژی کسب و کار و در این گیر و همچنین به عنوان های مختلف در مورد کمک مالی گزینه های.

مجریان شامل کارکنان از UWS’ کوچک مرکز توسعه کسب و کار برتر-Douglas County Chamber of Commerce, برتر بهبود کسب و کار منطقه ،

ثبت نام در دسترس است uwsuper.edu/WeatheringTheStorm.

LightSpeed آسانسور

پس از یک زن و شوهر هفته در حال اجرا اخبار در اینجا کمی نشاط بخشی, اخبار: Duluth, شرکت تجهیزات LightSpeed بلند اعلام کرد این ارسال سفارشی واحد به دانشگاه اورگان است.

دوندگان که با استفاده از یاد هیوارد در زمینه دسترسی به ماشین آلات.

با استفاده از کابل است که برای اتصال یک دونده به یک قاب فلزی دونده کمی برداشته. این می تواند تسکین تا 40 پوند خاموش دونده روی تردمیل جلوگیری از صدمات استفاده بیش از حد. آسانسور نیز توسط درمانگران فیزیکی.

در حال حاضر استخدام

The Chris Jensen بهداشت و مرکز توانبخشی دعوت از کارکنان مراقبت های بهداشتی که شغل خود را از دست به اعمال برای پوزیشن های باز در این مرکز است.

این مرکز در آوردن کارکنان جدید برای پوشش بالقوه کمبود نیروی انسانی و آدرس رو به رشد نیازهای مراقبت از سلامت در جامعه است.

اطلاعات مورد درخواست در دسترس است chrisjensenhealth.com/careers.

فراموش نکنید

تعدادی از وام از اداره کسب و کار کوچک در دسترس هستند برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی.

وجود دارد $349 میلیارد دلار در نیمه ماه رجب وام های در دسترس برای سازمان هایی که نگه داشتن کارکنان خود را در حقوق و دستمزد. این وام را به 10 میلیون دلار با 1% بهره در دسترس اشخاص با کمتر از 500 کارمند است. چک حفاظت از برنامه های وام به معنای پوشش دو ماه از حقوق و دستمزد و هزینه های سربار است.

یکی دیگر از وام پیشرفت خواهد کرد تا $10,000 اقتصادی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و یا کسانی که با 500 یا کمتر کارکنان.

کلی Busche را پوشش می دهد کسب و کار و صنعت مراقبت های بهداشتی برای اخبار تریبون. داشتن چیزی COVID-19 یا غیر COVID-19 که شما فکر می کنم او باید پوشش می دهد ؟ رها کردن یک خط در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>