یادداشت: مهارت های کارگاه coronavirus کلاهبرداری و بیشتر

“آیا تا کنون در بر داشت خود را به دنبال در ساعت یک بعد از ظهر جمعه به تعجب که در آن تمام زمان رفت؟”

این سوال دلوت منطقه اتاق بازرگانی خواسته است — و اگر شما گفت: “بله” آن روز شنبه کارگاه مجازی است برای شما.

از ظهر تا 1 بعد از ظهر Maranda desanto را از دست دریاچه برتر Realtors منطقه منجر خواهد شد کارگاه آموزشی چگونه به اهرم زمان برای دیدار با اهداف خود. او به بحث در مورد نکات و ابزار و تکنولوژی مردم می توانید استفاده کنید را به نفع خود.

ثبت نام در مجلسی وب سایت duluthchamber.com.

اطلاعات بیشتر در مورد بازگشت به کار

به عنوان آن شده است به خوبی در گزارش برخی از 80,000-100000 نفر خواهد بود قادر به بازگشت به شغل خود را از امروز شروع.

صنعتی تولید و کار مبتنی بر کسب و کار است که غیر مشتری مواجه می توانید بازگشایی تنها در صورتی که مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. ایجاد و به اشتراک گذاری یک COVID-19 آمادگی طرح که به تشریح چگونگی کسب و کار و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن کارگران امن است.
  2. سلامت صفحه نمایش کارکنان روزانه.

  3. کار از راه دور در هر زمان ممکن است.

وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی است های ضبط شده از دو آموزشی که به میزبانی مورد چگونه این همه کار می کند. مشاهده فیلم های ضبط شده در mn.gov/deed/newscenter/covid/safework/webinar.

سازمان دیده بان برای COVID-19 کلاهبرداری

وزارت دادگستری با صدور هشدار در هفته گذشته گفت: آن را خنثی بود صدها نفر از وب سایت که تلاش برای کلاهبرداری از مردم با استفاده از coronavirus نگرانی تپه گزارش شده است.

وب سایت ها اغلب نما به عنوان بهداشت عمومی سازمان هایی مانند صلیب سرخ آمریکا و یا می گویند که cornavirus درمان و واکسن. آنها سعی به فریب مردم را به ورود اطلاعات حساب بانکی یا به نصب نرم افزارهای مخرب و ویروس در کاربران شبکه های.

AARP همچنین گزارش های وجود دارد که مردم ادعا به فروش محصولات در تقاضا مانند ماسک, کیت های آزمایش و پاک کننده های خانگی. در حالی که دیگر scammers نما به عنوان سازمان های دولتی که ادعا می کنند به سرعت محرک پرداخت ها و اطلاعات شخصی خود را بپرسید و یا شماره امنیت اجتماعی. نیز وجود دارد که مردم با هدف قرار دادن کسب و کارهای کوچک توسط امیدوار کننده سریع سرمایه و یا کمک در نتایج جستجوی گوگل.

آگاه باشید. یک مصرف کننده هوشمند.

راهنمای

وجود تعداد بی شماری از کمک های مالی و وام های خارج وجود دارد برای کسب و کار کوچک. و من اعتراف می کنم این مشکل برای من برای پیگیری.

خوشبختانه عمل گرد است تا اطلاعات برای مینه سوتا کسب و کار است که نیاز به کمک.

وجود دارد اطلاعات در مورد مدیریت کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی همه گیر بیکاری برنامه کمک مینه سوتا, کسب و کار کوچک وام اضطراری برنامه عمل بیکاری بیمه مشترک برنامه کار و خیلی بیشتر.

این همه در دسترس در mn.gov/deed/newscenter/press-releases/?id=1045-425890.

کلی Busche را پوشش می دهد کسب و کار و صنعت مراقبت های بهداشتی برای اخبار تریبون. اجازه دهید او را می دانم که چگونه کسب و کار خود و مراتب توسط رها یک خط در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>