‘نقاب خواننده’: که آخرین آشکار کرد ؟

(SPOILER ALERT: پست زیر شامل نتایج از چهارشنبه شب قسمت از فاکس “نقاب خواننده” است که در حال حاضر پخش در سواحل شرق):


چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد در فصل 3 از “نقاب خواننده.” واقعی و حرفه ای خوانندگان/نوازندگان در حال گرفتن آشکار (و حذف) در اوایل دور نشان می دهد.

در حال حاضر نمی توان آنها را خجالت اگر یک بازیکن فوتبال — و یا کسی که در امتداد آن خطوط — به پایان می رسد تا آخرین نفر ایستاده ؟

به هر حال در شب چهارشنبه ماوس آشکار شد و معلوم شد که …

شش بار جایزه گرمی برنده سابق “طلا جامد” میزبان و افسانه ای “آیا شما می دانید که راه به سن خوزه” خواننده Dionne Warwick! او انجام ناتالی کول “این خواهد بود (عشق ابدی).”

وارویک پیوست افسانه R&B خواننده Chaka Khan (از دست هیولا) در حاشیه — همراه با خواننده رپ Lil Wayne and Bow Wow. دیگر آشکار نوازندگان شناخته شده نیست برای موسیقی خود سهم در حال درو کری و Tony Hawk.

در ضمن وجود یک روند در حال توسعه در اینجا: بزرگ نام زن crooners در حال گرفتن آشکار در فاکس مگا ضربه: در علاوه بر این به وارویک و خان Gladys Knight و Patti LaBelle انجام شده در فصل گذشته.

وارویک ظاهرا لذت می برد زمان او به عنوان یک کاملا شایان ستایش ماوس.

“این یک نفس بریده بریده هر روز,” او گفت:. “این فوق العاده که شما می توانید ناشناس.”

طرفداران فوتبال در میان مخاطبان نیز بود خوشحال به عنوان وارویک به ما یادآوری کرد که او را بزرگ Raiders جانباز. در واقع 20 سال پیش Al دیویس ساخته شده او را افتخاری مربی برای تولد او.

“من هنوز هم آنها را به Oakland Raiders,” او گفت:.

بنابراین ما Dionne. بنابراین کار ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>