یک سری از تصاویر گرفته شده از یک ویدیو یوتیوب با عنوان “Gender Based Violence: راهنمای مسائل جهانی” ارسال شده توسط شهروند جهانی.

ترینیداد و توباگو به مدت طولانی تلاش با خشونت مبتنی بر جنسیت (GBV). در دسامبر 2016 و پس از آن بدن از 20 سال, کارمند بانک شانون Banfield داشت در انبار یک فروشگاه در بندر اسپانیا شهروندان اعلام کرد که آنها تا به حال به اندازه کافی بود. در عین حال این کشور اولین قتل برای سال 2017 بود که از 16 سال مدرسه راشل Ramkissoon.

اگر چه تظاهرات ضد آزار و اذیت خیابانی مبارزات و اذکار را مطرح ملی آگاهی در مورد خشونت مبتنی بر جنسیت(GBV) آن را همچنان به رخ می دهد — با اخلال در اثر موج دار شدن است که تاثیر کودکان و جوانان است.

یکی از این کشور در تازه ترین موارد از GBV درگیر 31 ساله Naiee سینگ که شوهر جدا به دنبال او به محل کار و به ضرب گلوله او را مرده در پارکینگ قبل از تبدیل شدن به تفنگ خود را. هنگامی که بستگان خود را در یک روزنامه مصاحبه ادعا کرد که او “تحت فشار قرار دادند بیش از لبه” رسانه های اجتماعی قابل درک شدت انتقاد کرد در برابر قربانی-سرزنش.

تقریبا دو هفته بعد زمانی که این گزارش شده بود که هشت سال Mukeisha مینارد — بود که در ابتدا فکر می کردم به اوتیسم — ضرب و شتم قرار گرفت و به مرگ توسط پدر مایکل که بعد خود را به دار آویخته که پاسخ اولیه بسیار متفاوت بود.

در Facebook, پست, ظاهر, علی, رئيس جمهور از روشنایی ضعیف تابیدن از امید, بنیاد که می گوید او را به ملاقات دختر کوچولو, ظاهرا به عنوان بخشی از خیریه کمک رسانی گفت:

اوتیسم چیزی است که شما می تواند منجر به رکود بزرگ. […] تنها خدا می داند که چه پدر و مادر از کودکان مبتلا به اوتیسم در حال رفتن را از طریق به خصوص [در این کشور که در آن] وجود دارد مطلقا هیچ چیز در جای خود قرار داده برای کمک به کمتر خوش شانس پدر و مادر که نمی تواند استطاعت به پرداخت برای شغلی و گفتار درمانی خدمات.

آنلاین روایت به زودی تبدیل از خشونت قتل/خودکشی به یکی که در آن تمرکز کودک ناتوانی است. بعدها گزارش داد که مینارد بود و نه توهمی بلکه حال سخنرانی کنشپريشی گفته در آورده با آسیب های پایدار در طول یک حمله از پدرش هنگامی که او کمتر از یک هفته ، مادر Maysonia توماس نیز مورد ضرب و شتم.

برای کشف ارتباط بین همسرآزاری و خشونت علیه افراد زیر سن قانونی — و درک و چرا از پاسخ به دو به همان اندازه جرایم آنقدر متفاوت — من با دکتر گابریل حسین رئیس موسسه جنسيت و مطالعات توسعه در دانشگاه غرب هند’ سنت آگوستین پردیس است که به طور فعال درگیر در ساختمان منطقه گسترده جنبش فمینیستی و حمایت در برابر خشونت مبتنی بر جنسیت برای یک تجزیه و تحلیل.

Hosein شروع ما مکالمه تلفنی توسط نشان می دهد که مردم ممکن است در واکنش متفاوت به این دو قتل/خودکشی به خاطر سینگ مورد بود قبل از عبادت. با وجود سفارش محدود در برابر سینگ شوهر سابق او به دست آورده بود یک تفنگ دستی و منتظر در دفتر او با قصد کشتن او. این مینارد مورد از سوی دیگر به نظر نمی رسد به عنوان محاسبه می شود.

Hosein موافق است که وجود دارد در مورد ارتباط بین جرم و لینک جهانی, فرهنگی و صلیب-نژادی:

من فکر می کنم نقطه مرکزی است که خشونت علیه زنان و خشونت علیه کودکان در حال عمیقا متصل می شوند که کودکان آنها به عمد ساخته شده قربانیان و شاهدان خشونت علیه زنان به عنوان بخشی از یک ادعای کنترل ‘خانواده’. … چنین خشونت آغاز می شود از طریق شریک تجاوز, همچنان از طریق فیزیکی و سوء استفاده جنسی از زنان باردار و اضافی در فرم از طریق کودکان در حال رشد خشونت در خانه که در آن آنها هم بیشتر در خطر فیزیکی و سوء استفاده جنسی.

در حالی که فرهنگی باعث ممکن است منحصر به فرد به کشورهای مختلف ریشه به نظر می رسد اساسا همان. داده ها نشان می دهد که زنان اغلب در خطر افزایش همسرآزاری زمانی که باردار هستند بنابراین با توجه به Hosein سوء استفاده می تواند در رحم مادر است. “بچه ها نه اتفاقی به خشونت و این موارد جدا نیست,” او توضیح داد. “در واقع کودکان اغلب صدمه جسمی به عنوان بخشی از تظاهرات از کنترل است. این ایده از مردان ‘داشتن’ خانواده های آنها چیزی است که ما باید برای به چالش کشیدن.”

از زمان تأسیس آن در سال 2015 کودکان اقتدار متهم به حفاظت از افراد زیر سن قانونی در ترینیداد و توباگو گزارش کرده است تحقیقات از بیش از 20 ، 000 موارد کودک آزاری است. دو روز پس از مینارد مرگ رئیس کودکان اقتدار حنیف بنیامین اظهار داشت که جامعه به عنوان یک کل شکست خورده بود او گفت: “هر کس یک بخش برای بازی در حفاظت از کودکان.”

با توجه به جدا 2011 حادثه که در آن مایکل مینارد دستگیر شد و به اتهام آزار Mukeisha (پس از هشت ماه) همراه با مادرش, Hosein اشاره کرد که خدمات اجتماعی باید نقش مهمی را بازی کند.

تریسی هاچینسون-والاس-بنیانگذار سازمان غیر دولتی اوتیسم روح موافق است که هر دو خدمات اجتماعی و گسترده تر جامعه شکست خورده Mukeisha مینارد. در یک مصاحبه تلفنی با Global Voices به فارسی او به نام برای هر دو بخش دولتی و خصوصی برای انجام بخشی خود را برای حمایت از پدر و مادر میپرسند: “چرا از آن است که خدمات حیاتی هستند که به عهده پدر و مادر — مراکز درمانی, مدرسه, جلسات, جلسات درمانی — در دسترس هستند فقط در طول ساعات کار?”

جنبه دیگر از این روایت که اذیت هاچینسون-والاس است این پیشنهاد که معلولیت یک تراژدی است: “اگر سفت کودک کشته مجرم یک هیولا است. اما اگر کودک دارای معلولیت? چیزی که فقیر او جامعی.” در مینارد مورد او گفت: “پدر نشان داد کامل ندامت. او به رسمیت شناخته شده آنچه که او انجام داد. آخرین عمل شد مراقبت از دختر [در تحقق دخترش مرده بود مینارد بنا به گزارش ها در لباس پوشیدن او تابیده موهای او قرار داده و او را در تخت قبل از کشتن خودش]. خود پاداش بود که او در زمان زندگی خود را. کودک سزاوار نیست آن را. وجود دارد بسیاری از قربانیان در اینجا.”

حسین معتقد است که مینارد مورد مهم است برای پیگیری به تجزیه و تحلیل گسترده تر از وضعیت و ببینید که در آن مداخلات اجتماعی و پروتکل های شکست خورده است. پدر به عنوان مثال تا به حال سابقه از خشونت تهدید تمدید فراتر از هسته خانواده واحد و او و دو فرزند خود در فقر زندگی می کردند که همه باید پرچم قرمز به خدمات اجتماعی سازمان.

هاچینسون-والاس موافق است که پیدا کردن راه حل شروع شود با اعتراف که در آن فرآیندهای شکست خورده اند:

اولین گام باید برای حذف کودک از وضعیت. مقامات نیاز به القای خانواده اعتماد در مورد چگونه آنها مقابله با این مسائل است. حتی در میان خشونت و تهدید هیچ تضمینی وجود ندارد که چیزی انجام خواهد شد — و این مورد با دولت شد.

او معتقد است که در کوتاه مدت منابع بیشتر نیاز به در محل قرار داده برای مداخله به هنگام و گسترده تر جامعه نیاز بیشتری به عمل مانند ضرب المثلی ایجاد کرد وقتی که می آید به دنبال برای کودکان.

“نمی از دست دادن بینایی از واقعیت [موارد مانند سینگ و مینارد را] تکرار خواهد شد,” هاچینسون-والاس گفت:

همه ما را فراموش کرده ام, اما ما همه مسئول هستند. ما نیاز به نگه داشتن صحبت می کردن تا زمانی که چیزی است که انجام می شود. این یک امتیاز به یک شهروند این کشور است. سزاوار این است که امتیاز ما موظف به دادن هر روز. اگر شما از سود چیزی خوب است, آموزش و پرورش, جامد, خانواده, زندگی, جامعه قوی پشتیبانی شما کار را به انجام برای کمک به دیگران.”

در مراسم تجلیل از روز بین المللی زنان 2020 مشخص شده در سطح جهان در 8 مارس هر سال دانشگاه غرب هند’ موسسه جنسيت و توسعه مطالعات همراه با سازمان های غیر دولتی و حامیان شرکت میزبان چهارمین سالانه حقوق زنان تجمع و راهپیمایی در بندر اسپانیا در مارس 7, در ادامه تلاش برای بالا بردن آگاهی از وضعیت زنان است.

در ترینیداد و توباگو وجود دارد چندین سرویس در محل برای مبارزه با خشونت علیه زنان و کودکان است. 800-ذخیره یک خط تلفن است که معاملات با موارد خشونت خانگی و ترینیداد و توباگو خدمات پلیس باید هر دو خشونت مبتنی بر جنسیت واحد و یک کودک حفاظت واحد. کودکان قدرت رجیستری همچنین دارای یک لیست از پشتیبانی دیگر سازمان ها. تا آنجا که معلولیت رفتن هر کسی که نیاز به پشتیبانی می توانید برای رسیدن به پایا مرکز که ارجاع درخواست به ناتوانی سازمان مناسب ترین را به آدرس نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de