آخرین: ویروس باعث می شود فعالان به لغو آب و هوا در اعتراض

پکن (AP) — آخرین به کروناویروس شیوع فراگیر جهان (همه زمان محلی):

12:40 صبح

گروه زیست محیطی روزهای جمعه برای آینده می گوید آن است که برنامه ریزی شده لغو تظاهرات در آلمان در پایان این هفته به دلیل شیوع ویروس.

این گروه تبدیل شده است به یک صدای قوی در جنبش جوانان خواستار آن است که رهبران جهان اقدام به مقابله با تغییر آب و هوا. آن جمعه تظاهرات گاهی اوقات کشیده شده اند ده ها هزار نفر از دانش آموزان سراسر کشور.

در یک صدای جیر جیر شنبه با استناد به هشتگ #FlattenTheCurve این گروه گفت: می خواستم آن را به “مسئولیت” با کمک به سرعت گسترش جدید کروناویروس که آلوده 116,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 4000. آن گفت: “با قلبی سنگین ما لغو برنامه ریزی شده در مقیاس آب و هوا اعتصاب در روز جمعه است.”

این گروه گفت که این امر جای اعتراض خود آنلاین.

این ایده از کاهش گسترش COVID-19 برای جلوگیری از عواقب جدی تر بعد پژواک این نظریه که کاهش انتشار کربن زودتر می تواند کمک به جلوگیری از برخی از این فاجعه بار تر اثرات تغییر آب و هوا.

___

12:20 صبح

کنگو خود را تایید کرده است اولین مورد از جدید کروناویروس — یک شهروند بلژیکی که تست مثبت در فرودگاه و چه کسی است که در قرنطینه — آوردن تعدادی از عفونت در آفریقا به 105 در 11 کشور جهان است.

بورکینا فاسو در اواخر روز دوشنبه تایید کرد آن دو مورد اول — یک زن و شوهر است که در بازگشت از سفر به فرانسه.

آفریقای جنوبی اعلام کرد چهار بیشتر موارد آوردن آن در مجموع به هفت, همه بخشی از یک گروه است که در بازگشت از ایتالیا. سنگال گزارش شده چهار مورد. نیجریه و کامرون هر کدام دو مورد و توگو یکی است.

در شمال آفریقا وجود داشته است, دو مرگ در مراکش و مصر است. مصر در حال حاضر 59 موارد الجزایر دارای 20 تونس پنج و مراکش در حال حاضر یکی باقی مانده مورد.

اگر چه آفریقای اعداد پایین در مقایسه با آسیا و اروپا و آمریکا و کارشناسان هشدار می دهند که COVID-19 گسترش در سراسر این قاره می تواند فاجعه بار با توجه به ضعیف سیستم های بهداشتی در بسیاری از کشورهای آفریقایی.

___

12:10 صبح

اسپانیایی spooked توسط یک پرش بزرگ در coronavirus عفونت را با عجله به سوپر مارکت ها در مادرید یک روز پس از ویروس موارد نزدیک به سه برابر سرمایه است.

یک سوپر مارکت در مادرید شاهد صف های طولانی با ده ها تن از مشتریان در هر یک از انتظار به پرداخت برای چرخ دستی های بسته بندی شده با مواد غذایی و محصولات خانگی.

“وجود دارد یک وحشت گفت:” 59 ساله خریداران انجلس گومز. “مردم صف از ثبت نام نقدی به انتهای دیگر از سوپر مارکت.”

اسپانیایی وزیر بهداشت سالوادور Illa می گوید این کشور دیده نمی شود هر گونه کمبود مواد غذایی. نزدیک به نیمی از اسپانیا بیش از 1600 عفونت ها در پایتخت و کشور دیده می شود 35 مرگ و میر.

مقامات منطقه ای در مادرید و در دو منطقه در شمال اسپانیا در حال بسته شدن مدارس و دانشگاه ها به مدت دو هفته به سعی کنید به سرعت گسترش یافته است. اما برخی از افراد فکر می کردم این یک ایده بد است.

“ما را ترک فرزندان با پدربزرگ و مادربزرگ? آنها هستند که بیشتر در معرض خطر” گفت: Toni Flix پدر و مادر از دو در مادرید. “آنها باید چیزهای دیگر اما نه در مدارس.”

___

11:35 بعد از ظهر

یونسکو می گوید: شیوع کروناویروس به قطع تحصیل برای حدود 363 میلیون دانش آموز در سراسر جهان است و اصرار سازمان ملل به کار سخت تر برای اطمینان از مبتلا دانش آموزان هنوز در حال یادگیری.

U. N. سازمان آموزش و پرورش تعیین کرده است تا در مواقع اضطراری به کمک سازمان ملل اجرای بهتر آموزش از راه دور شیوه به عنوان گسترش COVID-19 همچنان به شدت تاثیر مدارس و دانشگاه ها.

روز سه شنبه در پاریس مستقر در آژانس برگزار شد جهانی ویدئو کنفرانس از مقامات آموزش و پرورش در 72 کشور از جمله 27 وزرای آموزش و پرورش برای به اشتراک گذاشتن استراتژی در به حداقل رساندن اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر. آژانس منتشر کرده است یک لیست از رایگان آموزش های کاربردی و سیستم عامل برای استفاده توسط معلمان است.

یونسکو می گوید 15 کشور دستور داده اند که در سراسر کشور, تعطیلی مدارس و 14 را اجرا موضعی تعطیلی پوشا آسیا و اروپا و خاورمیانه و شمال امریکا است.

یونان و مقدونیه در روز سه شنبه اعلام کرد همه مدارس و مهد کودک ها بسته شد برای بعد از 14 روز.

___

11:10 بعد از ظهر

سفر و کنفرانس ها در حال لغو شد با توجه به جدید کروناویروس در تمام گوشه و کنار جهان.

وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper به تعویق افتاد, سفر به هند, پاکستان و ازبکستان که از آغاز تا دوشنبه به دلیل coronavirus بحران است. سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون الهام فرح گفت: این حرکت انجام شد “از فراوانی از احتیاط.”

بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند لغو شد برنامه ریزی برای یک دیدار رسمی دو روزه به ژاپن شروع مارس 30 به دلیل شیوع جهانی. وزیر امور خارجه می گوید این سفر خواهد بود دوباره.

غدد درون ریز جامعه ای که اعضای آن در حال پزشکان که در درمان دیابت چاقی و دیگر هورمون های مرتبط با شرایط لغو کنفرانس سالانه خود که قرار بود مارس 28-31 در سان فرانسیسکو. در این جلسه انتظار می رود به منظور جلب نزدیک به 10 ، 000 مردم است. این اولین بار علمی کنفرانس است برگزار شده است پس از جنگ جهانی دوم است.

___

10:55 بعد از ظهر

دو صد مهمانان که بازداشت شده بود تحت قرنطینه به مدت دو هفته در یک هتل در اسپانیا جزایر قناری شده اند مجاز به ترک.

روز سه شنبه آنها به اتمام 14 روز در قرنطینه به دستور مقامات پس از یک مهمان آزمایش مثبت برای coronavirus در فوریه 24.

مقامات جزایر قناری می گویند که هفت مهمان بودند در نهایت به توان و حذف شش ایتالیایی و یک شهروند بریتانیا. چهار نفر از آنها همچنان در بیمارستان اما بدون علائم است. سه تن دیگر منتشر شده است.

مقامات بهداشتی اعمال قرنطینه به بیش از 600 مهمان اقامت در H10 Costa Adeje کاخ در جزیره تنریف. پس از عبور پزشکی نمایش گروه های کوچک شده مجاز به ترک قبل از نهایی مهمانان چپ در روز سه شنبه.

___

10:35 بعد از ظهر

عمده خطوط هوایی اروپا در حال لغو پروازها به مقصد و از ایتالیا پس از این کشور قرار داده و در سراسر کشور قفل کردن در سفر

بریتیش ایرویز گفت: آن را لغو تمام پروازها و نمی تواند تایید وضعیت آینده پرواز.

هوایی فرانسه کاهش ترافیک آن به ایتالیا به نصف برای تمام مارس و تعلیق پروازها به مقصد هنگ کنگ و تایپه تا مارس 29. هوایی فرانسه را لغو کرده است 3,600 پروازهای این ماه است.

شرکت هواپیمایی رایان ایر اروپا شلوغ ترین خطوط هوایی لغو شد همه پروازهای بین المللی و از ایتالیا از شنبه تا مارس 9. حامل گفت: مسافران در حال حاضر در ایتالیا می تواند خانه پرواز در یکی از پروازهای عملیاتی تا جمعه شب.

در اسپانیا دولت را ممنوع کرده است پروازهای مستقیم بین ایتالیا و اسپانیا فرودگاه. مسیرهای بین اسپانیا و ایتالیا به میزان 9 درصد از تمام اسپانیایی بین المللی ترافیک هوایی. برخی از 16 میلیون مسافر در زمان پروازهای بین دو کشور در سال گذشته است.

___

10:30 p. m.

ایالتی فلوریدا مقامات بهداشتی می گویند سه تن از کارمندان یک شرکت است که با استقبال مسافران کشتی کروز در فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت جدید کروناویروس.

مقامات بهداشتی دولت در روز سه شنبه خواستار هر کسی که به تازگی از سفر از طریق پورت های باتلاقی به منزوی کردن خود برای 14 روز اگر آنها شروع به تجربه علائم.

فلوریدا وزارت بهداشت تایید اتصال به مترو کروز شرکت خدمات در انتشار اخبار. مقامات بهداشت نیز در حال تلاش برای اتصال با تمام کارکنان مترو کروز خدمات که ممکن است در تماس با سه آلوده همکاران.

___

10:20 بعد از ظهر

مراکش توانسته تا مرگ یک فرد با ویروس جدید, 89 سال با مشکلات پزشکی اساسی که درگذشت در کازابلانکا بیمارستان.

این تنها دومین تایید مرگ در آفریقا پس از یک در مصر بیش از آخر هفته. زن در مراکش وارد شده از ایتالیا و یکی از تنها دو نفر در مراکش تایید به ویروس.

ایتالیا در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از هر نقطه اما در چین, ثبت نام 9,172 عفونت با 463 مرگ و میر و مقامات می گویند آنها انتظار می رود بسیاری از بسیاری دیگر.

___

10 p. m.

هالیوود در ادامه به برنامه ریزی مجدد آن در آینده منتشر شده در فیلم و با توجه به coronavirus به سونی پیکچرز روز سه شنبه اعلام کرد که آن را در حال حرکت “پیتر خرگوش 2” برای آگوست.

“پیتر خرگوش 2” تعیین شده بود به آمار انگلستان و اروپا تئاتر در 27 مارس و باز در ایالات متحده در آوریل 3. در عوض سونی گفت: عاقبت به 2018 “پیتر خرگوش” راه اندازی خواهد شد در اوت. 7.

سینما بسته شده اند و در چین برای چند هفته. روز دوشنبه در ایتالیا توقیف همه از آن تئاتر.

در بسیاری از کشورها کارشناسان بهداشت و درمان در حال دفاع اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. هفته گذشته جیمز باند در فیلم “هیچ زمانی برای مردن” به تعویق افتاد از اوایل آوریل تا نوامبر است.

___

9:20 بعد از ظهر

فرماندار ایتالیا, این منطقه لمباردی می گوید او را از دولت ایتالیا برای تحمیل تنگ تر ویروس-اقدامات کنترلی پس از داده های تازه نشان داد جدید کروناویروس همچنان به گسترش در منطقه شمال.

منطقه ای فرماندار Atilio فنتنا گفت: کانال تلویزیون خصوصی La7 روز سه شنبه که شهرداران از 12 مراکز استانی موافقت کرد به درخواست سفارشات که نزدیک غیر ضروری فروشگاه ها و تعطیل محلی حمل و نقل عمومی.

فونتانا می گوید این درخواست اقدامات نمی خواهد تاثیر فروشگاه های مواد غذایی و سایر فعالیت های ضروری برای عموم خوب است. او می گوید: تعطیلی اجباری است که می تواند “آسیب به جمعی یا اقتصاد” نیز نمی توان تحمیل کرد.

فرماندار نمی ارائه آمار و ارقام جدید در ویروس موارد در ایتالیا. ملی شمارش معمولا ارائه شده است بعد از آن در روز.

لومباردی شده است سخت ترین ضربه از شیوع ویروس در کشور است.

فنتنا گفت: اقدامات سختگیرانه تر برای محدود کردن مسافرت و رویدادها “قابل توجیه توسط این واقعیت است که از یک طرف سرایت در حال رشد است و توسط این واقعیت است که (اصلی) منطقه قرمز که در آن آنها مشاهده سفت و سخت ترین اقدامات این روند معکوس”

___

8:10 بعد از ظهر

اروپا را به فرودگاه می گویند آنها انتظار دارند 187 میلیون کمتر مسافران در این سال با توجه به شیوع ویروس است که “تبدیل به یک شوک بی سابقه ای نسبت به ما میباشد.”

این ACI اروپا است که نشان دهنده این بخش حدود پنج شنبه که شیوع معنی 13.5 درصد کاهش در فرودگاه در سه ماهه اول به تنهایی. که ترجمه را به 1.32 میلیارد یورو (1.5 میلیارد دلار) درآمد از دست داد.

فرودگاه در ایتالیا که در آن دولت تحمیل کرده است یک مستند سفر در کل کشور هستند که بیشتر تحت تاثیر قرار. نمرات از سازمان ملل صادر مشاوره های مسافرتی ترغیب شهروندان خود را برای جلوگیری از ایتالیا.

اولیویه Jankovec سر ACI اروپا می گوید: “آنچه آنها در حال حاضر نیروبخش برای کل سقوط در هوا اتصال و چشم انداز از دست دادن بسیاری از درآمد خود را.”

وی از دولت ایتالیا برای شرایط اضطراری حمایت مالی و گفت که ممکن است در سراسر اتحادیه اروپا اگر بیشتر مقامات سرکوب سفر.

___

7:45 p. m.

در یک حرکت نمایشی برای حفظ coronavirus از تغییر, جنوب اتریش صدراعظم این کشور می گوید به این است که محرومیت از مسافران ایتالیا از ورود.

صدراعظم Sebastian Kurz گفت: استثنا خواهد بود ساخته شده برای کسانی که با پزشکی یادداشت ها و مقامات کمک خواهد کرد که بازگرداندن اتریشی از ایتالیا.

مالت است به حالت تعلیق همه پروازهای داخل و خارج از ایتالیا. اتریش انگلیس و ایرلند صادر مشاوره های مسافرتی برای تمام کشور ایتالیا فوق العاده ضد coronavirus مستند مجموعه نگاه به منزوی کردن این کشور در داخل و خارج.

مالت نخست وزیر رابرت Abela اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی پرواز به و از ایتالیا خواهد بود معلق و کشتی از ایتالیا خواهد تنها مجاز به حوض اگر آنها حمل محموله های مواد غذایی و یا دارو.

Abela گفت: کشتی کروز MSC Grandiosa بود که به حوض در مالت در روز سه شنبه خواهد بود و اجازه نداد در پس آن فقط در آمد از پالرمو در ایتالیا.

اتریش صادر کامل هشدار سفر به ایتالیا به “فوریت توصیه” که اتریش مسافران برای بازگشت به خانه. بریتانیا و ایرلند توصیه می شود در برابر همه غیر ضروری سفر. آلمان ملی کنترل بیماری موسسه توصیف تمام ایتالیا به عنوان یک “خطر منطقه است.”

___

7:30 p. m.

نخست وزیر لهستان, Mateusz Morawiecki می گوید همه حوادث دسته جمعی مانند کنسرت و یا رویدادهای ورزشی در حال لغو شدن در سراسر کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

اگرچه لهستان تنها ثبت 18 مورد از آنها در یک بیماری جدی Morawiecki گفت: این کشور در تلاش است تا به طور فعال در نور از افزایش ثبت جاهای دیگر در اروپا و بخصوص در ایتالیا.

بیش از 4000 نفر تحت قرنطینه در خانه پس از داشتن شده است به طور بالقوه در معرض. غرب پوزنان منطقه است که یک مورد نیز بسته تمام مدارس مهد کودک, مراکز ورزشی و باغ وحش.

در اتریش, وزیر بهداشت رودولف Anschober می گوید: تمام داخلی حوادث با بیش از 100 نفر و تمام وقایع در فضای باز با بیش از 500 نفر در حال لغو شده تا اواسط ماه آوریل است.

___

7:15 بعد از ظهر

لبنان و وزارت بهداشت رسمی می گوید یک مرد مرده است از coronavirus اول شناخته شده و با مرگ از COVID-19 بیماری در کشور است.

رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به دادن بیانیه های رسمی گفت: “56 ساله به تازگی پس از بازگشت از مصر است.

این کشور مدیترانه ای دارای 41 تایید موارد جدید کروناویروس — بسیاری از آنها مربوط به ایران است.

لبنان شده است ضربه شدید بحران مالی و اقتصادی از اکتبر به ویژه پس از تظاهرات توده ای علیه این کشور نخبگان حاکم را در ماه اکتبر. اما تظاهرات خیابانی شده اند حداقل از شیوع کروناویروس جدید.

— از زینه Karam در بیروت.

___

6 p. m.

دولت چین هوبئی مرکز شیوع ویروس اعلام کرد روز سه شنبه راه اندازی الکترونیکی “سلامت” کد سیستم که در آن ساکنان اختصاص داده خواهد شد رنگی کدهای QR از طریق یک برنامه تلفن همراه است که در خدمت به عنوان یک “کوپن برای سفر شخصی.” از آن خواهد شد به اجرا در سراسر استان است.

مردم با سبز کدهای که تلقی سالم و در معرض خطر می تواند آزادانه در درون استان است. زرد کدهای صادر شده برای افرادی که تماس نزدیک با بیماران آلوده در حالی که قرمز کدهای برای کسانی که در حال تایید و یا موارد مشکوک و یا یک تب. جنبش مردم با قرمز و زرد کدهای محدود خواهد شد.

یک سیستم مشابه برای اولین بار به محل قرار در شهر هانگژو.

___

5:45 p. m.

هفتگی پنج شنبه بازار به طور معمول راه اندازی در داخل قرون وسطی دیوار Soave, یک, ایتالیایی, تولید شراب در نزدیکی شهر ورونا لغو شد حتی قبل از دولت تمدید یک ویروس مهار سفارش بیش از کل کشور است.

این اقدام گرفته شد پس از اولین مورد تایید شده در شهر 6,000 ساکنان یک روز قبل از آن کلمه نیست و حداقل یک فروشنده نشان داد تا به راه خود ایستاده گفت: قبل از اینکه کسب و کار خواهد بود بسته شده است.

به طور معمول شلوغ در بازار روز در مرکز شهر تقریبا خالی از سکنه صبح روز سه شنبه. روزنامه های محلی فروشنده گفت: مردم تا به حال تمسخر او را برای قرار دادن قفسه ها به عنوان یک مانع بعدی به ثبت نام نقدی و گفت incredulously “پس از فقط یک مورد است.’

صاحب کافه Valentino Bonturi گفت که او اعمال محدودیت های جدید برای اطمینان از مشتریان نیست مفتول در کویل بیش از حد نزدیک به معنی مردم نیاز به نشسته به جای ایستادن در یک ضد مرسوم است.

“ما به دنبال قوانین” او گفت:.

مونیکا Chiamenti شد خرید نان در مرکز شهر. “ما باید آن را برای ما پدربزرگ و مادربزرگ او گفت: از جدید محدودیت های سفت و سخت در جنبش است. او را دو پسر بوده است با نگه داشتن مدرسه در خانه اما در حال اجرا است به اشکالات در یک برنامه به معنای به جریان آموزش تصویری.

___

5:30 p. m.

لبنان شده است ضربه شدید بحران مالی و اقتصادی از اکتبر به ویژه پس از تظاهرات توده ای علیه این کشور نخبگان حاکم را در ماه اکتبر. اما تظاهرات خیابانی شده اند حداقل از شیوع کروناویروس.

لبنان و وزارت بهداشت رسمی می گوید یک مرد مرده است از این ویروس برای اولین بار شناخته شده مرگ از COVID-19 بیماری در کشور است.

این مقام می گوید: 56 ساله به تازگی پس از بازگشت از مصر است. او در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به دادن بیانیه های رسمی.

این کشور مدیترانه ای دارای 41 موارد تایید شده از ویروس جدید — بسیاری از آنها مربوط به ایران است.

حداقل یک بیمار که در بازگشت از ایران به ترک بیمارستان بعد از دو هفته درمان.

___

4:45 p. m.

نخست وزیر هلند به نام شهروندان از هلند برای جلوگیری از تکان دادن دست برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید و پس از آن — اوه! — دست تکان داد و با سر از بیماری های عفونی اداره ملی بهداشت عمومی موسسه.

“از این لحظه ما را متوقف تکان دادن دست” Rutte گفت: در یک کنفرانس خبری پس از بحران جلسه از وزرای دولت دوشنبه شب به بحث در مورد این ویروس که به کشته شدن سه نفر و آلوده 321 در کشور است.

“شما می توانید یک پا بوسه, دست انداز, آرنج, هر آنچه شما می خواهید,” او گفت:. “من همه نوع تغییرات بزرگ در تکان دادن دست در حال ظهور در مدارس و اما از امروز ما برای جلوگیری از دست دادن.”

او به عنوان پیچیده کردن کنفرانس خبری او را تکان داد دست در دست Jaap van Dissel بهداشت عمومی موسسه که به سرعت اشاره کرد نخست وزیر خطا.

“ببخشید ما نمی تواند انجام دهد که دیگر! دوباره آن را انجام دهد!” Rutte گفت: او به عنوان ضربه آرنج با ون Dissel.

___

4 p. m.

دولت ایتالیا است که اطمینان شهروندان خود که در سوپر مارکت ها باز باقی خواهد ماند و ذخیره پس از وحشت خرید پس از فوران گسترده anti-virus اقدامات اعلام شد و در سراسر کشور جرقه یک شبه اجرا می شود در 24 ساعت بازار.

خریداران به انتظارنشسته بودند تا یک شبه در خارج از رم کارفور به سهام تا پس از دولت تمدید محدودیت در حرکت از سخت ضربه شمال ایتالیا به بقیه کشور است. برخی از خریداران عینک ماسک به عنوان آنها منتظر با چرخ دستی خود اجازه داده می شود به فروشگاه چند در یک زمان.

برتر جوزپه کونته را صادر روشن بیانیه پس از او امضا حکم جدید در اواخر روز دوشنبه تاکید کرد که جنبش های خارج از خانه برای “عادی ضرورت” مانند خرید مواد غذایی اجازه خواهد داشت و همچنین برای محل کار و یا دلایل بهداشتی.

در این بیانیه گفت: اجرا در سوپر مارکت ها شد و بر خلاف هدف از حکم جدید که هدف آن جلوگیری از ایتالیایی ها از تجمع. دولت مطمئن به شهروندان است که بازار خواهد بود به طور منظم عرضه می شود.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>