رم (AP) — آخرین به شیوع کروناویروس (همه زمان محلی):

12:15 صبح

دموکرات از رهبران کنگره آمریکا هستند پیشنهاد پرداخت مرخصی استعلاجی برای افراد مبتلا به کروناویروس شیوع بیماری به عنوان به خوبی به عنوان دیگر طرح های اقتصادی آنها می گویند کمک خواهد کرد که کارگران و خانواده های آنان است.

در یک بیانیه مشترک یکشنبه شب مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر قاب طرح به عنوان یک شمارنده برای مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت تماس ها برای کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ وضعیتی وخیم از تاثیر ویروس.

این طرح شامل افزایش مزایای بیمه بیکاری برای کسانی که ممکن است از دست دادن شغل خود و گسترش مواد غذایی در مدرسه ناهار و دیگر مواد غذایی مربوط به کمک. آنها همچنین پیشنهاد استاندارد و کافی توزیع تجهیزات حفاظتی برای مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران در تماس با افراد در معرض ویروس و گسترده و رایگان coronavirus تست.

پلوسی و شومر می گویند که بیماران باید بازپرداخت برای هر noncovered coronavirus مربوط به هزینه ها و مصرف کنندگان در حال محافظت از قیمت سنگ آهن در بازار برای پزشکی و غير پزشکی ملزومات است.

___

9:35 بعد از ظهر

وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریکا می گوید مسافران Grand شاهزاده خانم کروز کشتی گرفته خواهد شد به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان به آزمایش می شود برای COVID-19 ویروس و برای 14 روز در قرنطینه.

گروه گفت: نزدیک به 1000 ساکنان کالیفرنیا را تکمیل اجباری قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال سان فرانسیسکو و Marine Corps Air Station میرامار در نزدیکی سن دیگو. ساکنان کشورهای دیگر را تکمیل اجباری قرنطینه در پایگاه مشترک, سن آنتونیو, Lackland در تگزاس و یا Dobbins پایگاه نیروی هوایی در گرجستان است.

آن را می گوید همه باید بررسی شود برای علائم COVID-19 در طول قرنطینه.

شاهزاده بزرگ کشتی که حامل بیش از 3500 نفر از 54 کشور است که انتظار می رود به اسکله در بندر اوکلند کالیفرنیا در روز دوشنبه.

مقامات فدرال می گویند وزارت امور خارجه در همکاری با کشورهای چند صد مسافر به ترتیب برای بازگشت به کشور خود.

___

9:10 بعد از ظهر

فرانسه ممنوعیت حوادث بیش از 1000 نفر برای محدود کردن گسترش coronavirus و استخدام به تازگی بازنشسته پزشکان و دانشجویان پزشکی برای کمک به مقابله با تعداد رو به رشد از عفونت.

کشور گزارش 1,126 موارد از یکشنبه تا 19 درصد از روز قبل از دومین شماره از موارد در اروپا پس از ایتالیا. تا کنون 19 نفر در فرانسه کشته شده اند.

“هفته آینده دشوار خواهد بود” وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: رئیس جمهور بعد از امانوئل پاکسازی برگزار شد اضطراری امنیت جلسه ای برای توسعه ضد ویروس استراتژی است.

اعتراضات امتحانات و حمل و نقل عمومی می تواند معاف از ممنوعیت اجتماعات بزرگ چرا که آنها “مفید برای زندگی کشور” Veran گفت. او پیشنهاد کرد که شهرداری در سراسر کشور در انتخابات آینده در یک هفته خواهد بود نگهداری می شود.

___

6:45 p. m.

ایتالیا تعداد کل شناخته شده تعداد COVID-19 موارد رخنه گذشته که از کره جنوبی و تبدیل شدن این کشور با دوم بیشترین تعداد عفونت یکشنبه پس از چین است.

ایتالیایی, دولت, مقامات می گویند که این کشور در حال حاضر 7,375 موارد است. که 62 بیشتر از کره جنوبی است.

چین بیش از 80,000 موارد است.

در اوایل شیوع ایتالیا شد متعصب در تست کسانی که زندگی در سر چشمه مناطق حتی اگر آنها تا به حال هیچ نشانه و یا تماس نزدیک با کسی که شناخته شده است به توان و حذف. تا کنون ایتالیایی پرسنل بهداشتی انجام شده برخی از 50,000 آزمون.

بیشتر از ایتالیا به مرگ و میر و موارد رخ داده در لومباردی یک پرجمعیت منطقه شمال که دولت دستور داد تحت مستند یکشنبه تا آوریل 3.

___

6:15 بعد از ظهر

یک کشتی کروز است که برگزار می شود در سواحل فلوریدا روز یکشنبه در انتظار نتایج آزمایش بر اینکه دو خدمه باید قرارداد جدید کروناویروس.

میامی هرالد گزارش می دهد که شاهوار شاهزاده خانم قرار بود به اسکله در بندر باتلاقی در صبح روز یکشنبه بود اما به جای قایقرانی بالا و پایین ساحل. خدمه در سوال بود منتقل شده از شاهزاده بزرگ کشتی کروز در کالیفرنیا که در آن نزدیک به دو دوجین در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 19 خدمه.

گارد ساحلی تحویل تست کیت به ریگال شاهزاده در صبح روز یکشنبه و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با صدور “بدون بادبان سفارش” برای کشتی.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در هیئت مدیره هستند اما خط کروز وب سایت می گوید: این یک ظرفیت 3,560 مهمانان. ایمیل و تلفن تماس به خط کروز گارد ساحلی و پورت نمی شد و بلافاصله بازگشت و یکشنبه.

ریگال شاهزاده خانم کروز بعدی برنامه ریزی شده به ترک بندر باتلاقی برای هفت روز کارائیب سفر نیز لغو شد.

___

4 p. m.

آلمان وزیر بهداشت اصرار سازمان دهندگان این رویداد به نظر تعویق انداختن هر گونه اجتماعات با بیش از 1000 نفر به عنوان یک اندازه گیری برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

ینس Spahn گفت: dpa آژانس خبری روز یکشنبه که در سازمان هنوز در حال پیش رفتن با بیش از حد بسیاری از حوادث مانند بازی های ورزشی و کنسرت و نمایشگاه ها.

او می گوید: “من با آگاهی از عواقب این را برای شهروندان و سازمان ما خواهد شد بحث در مورد چگونه ما را در مقابله با عواقب اقتصادی در چند روز آینده.”

آلمان حاکم بر احزاب در جلسه یکشنبه شب به بحث در مورد چند اقدامات از جمله وام های پل و ممکن است مالیات deferrals به خصوص سخت ضربه بخش هایی مانند گردشگری و هتلداری صنایع.

آنها همچنین صحبت کردن در مورد آرامش بخش قوانین کار اجازه می دهد تا بیشتر در کوتاه مدت کارکنان برای کمک به شرکت های با بسیاری از کارگران از بیمار و حرکت های آینده مالیات را کاهش دهد با این امید که از تحریک اقتصاد.

___

2:55 بعد از ظهر

در حال حاضر متناوب تحت هفته از نگرانی در مورد گسترش coronavirus ایتالیا, صنعت گردشگری در حال حاضر حتی بیشتر مجازات ،

واتیکان یکشنبه اعلام کرد که در هماهنگی با شدید, ایتالیایی, اقدامات دولت با هدف شامل ایتالیا شیوع ویروس در اروپا و بدترین آن است که خاموش کردن آن موزه که شامل دسترسی به سیستین تا آوریل 3.

نمازخانه را سقف و محراب دیوار frescoed توسط میکل آنژ یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی و یک نقطه بالا از موزه واتیکان بازدیدکننده داشته است.

واتیکان گفت: آن یک مورد از coronavirus است که از کسی که آمده بود به مقدس به امکانات بهداشت و درمان به عنوان بخشی از بازدید دکتر جلوتر از استخدام. پنج افرادی که در تماس نزدیک با آن شخص قرار داده شده است در قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی

دولت ایتالیا فرمان نیز تعطیل, هوای آزاد, سایت های مانند پمپی فوق العاده ای خرابه های باستان شناسی و فیلم های پرفروش نمایشگاه در رم بیش از 100 طراحی و نقاشی رافائل که نصب شده بود به علامت رنسانس هنرمند 500 سالگرد مرگ او از یک تب در شهرستان.

___

2:55 بعد از ظهر

ده ها تن از آمریکایی ها که در یک کشتی کروز خاموش سواحل کالیفرنیا خواهد بود ایمن منتقل شده به یک پایگاه نظامی در خارج از آتلانتا به انجام coronavirus تست.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت: 34 گرجی در میان شهروندان ایالات متحده انتظار می رود برای رسیدن Dobbins پایگاه هوایی رزرو در ماریتا در دو پنج شنبه شب یا جمعه صبح.

کمپ گفت: مردم از دیگر شرق ایالات متحده نیز در قرنطینه پایگاه نظامی اما او مشخص نکرد که چگونه بسیاری از.

شاهزاده بزرگ حمل بیش از 3500 نفر از 54 کشور جهان است. انتظار می رود که این حوض در اوکلند کالیفرنیا در روز دوشنبه. معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد که حداقل 21 نفر سرنشین این کشتی از جمله 19 خدمه را آزمایش مثبت برای ویروس.

___

2:45 p. m.

یونان را به وزارت بهداشت اعلام کرده است که تمام رویدادهای ورزشی در کشور برگزار خواهد شد بدون تماشاگر برای دو هفته آینده برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

این وزارتخانه همچنین می گوید که تفریح و حمایت از مراکز سالمندان را تعطیل و به مدت دو هفته و هیچ مدرسه سفرهای برگزار خواهد شد در این دوره است.

همانطور که از شنبه شب 66 مورد از این ویروس شناخته شده بود در یونان 47 از آنها را در میان یک گروه از 54 مسافران به اسرائیل و مصر است. چهار موارد دیگر شامل افرادی که در تماس با آن دسته از مسافران است. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر. 66 ساله در میان سفر گروه در بخش مراقبت های ویژه.

این انتظار می رود که دولت اعلام اقتصادی اقدامات مربوط به شیوع بیماری های دوشنبه است.

___

2:15 بعد از ظهر

مقامات در جنوب ایتالیا ابراز نگرانی کرده اند که یک جنبش توده ای از مردم در حال حرکت از شمال به جنوب خواهد تنها گسترش coronavirus به مناطق که تا به حال تعداد نسبتا کمی از موارد.

این نگرانی پس از ایتالیا اعلام کرد یک جارو قرنطینه اوایل روز شنبه برای شمال مناطق اشتعال سفر هرج و مرج آن را به عنوان محدود حرکات یک چهارم از مردم خود را در تلاش برای متوقف coronavirus’ بی امان مارس در سراسر اروپا است.

رژیم صهیونیستی. میشل امیلیانو که منجر منطقه Puglia در “پاشنه” از بوت به شکل شبه جزیره ایتالیایی گفت: در نمایشی درخواست تجدید نظر “را به لومپارد, Veneto, Emilia-Romagna بیماری همه گیر به ما Puglia در حال اجرا دور برای جلوگیری از فرمان دولت” از به طور موثر با در نظر گرفتن اثر.

او گفت که او امضا فرمان نیاز به یک قرنطینه برای همه کسانی که می رسند در Puglia از لومباردی و 11 سایر استانهای تحت پوشش این مستند. ایتالیایی, تلویزیون دولتی گزارش داد که دیگر فرمانداران در جنوب که شامل منطقه کامپانیا در اطراف ناپل و سیسیل بودند و قصد انجام همان.

___

1:50 بعد از ظهر

بریتانیا وزیر بهداشت مشخص کرده اضطراری برنامه ای برای مقابله با تاثیر از coronavirus شیوع متعهد به انجام “همه ما می توانیم” حاوی ویروس است.

این برنامه که به احتمال زیاد از طریق مجلس تا پایان این ماه انتظار می رود عبارتند از اقدامات اجازه می دهد تا برخی از دادگاه انجام می شود و از طریق تلفن یا ویدئو. داوطلبان که خود را ترک شغل اصلی برای کمک به نظام سلامت خواهد شد و همچنین با توجه به اشتغال پادمان.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت که او می خواهد “برای اطمینان از دولت در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به آماده شود برای به تاخیر انداختن و کاهش این تهدید است.”

برخی از 206 مردم در انگلستان آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به اطلاعات آخرین به روز رسانی در شنبه. دو نفر کشته شده اند.

___

1:50 بعد از ظهر

مقامات در تایلند به دنبال 70-80 کارگران که در بازگشت از کره جنوبی اما بلافاصله به مورد نیاز 14 روز در قرنطینه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

معاون وزیر بهداشت Satit Pitutecha گفت: کارگران باید گزارش به مقامات ظرف سه روز و یا به صورت قانونی مجازات است.

تایلند در هفته گذشته اعلام کرد یک سیاست است که همه کارگران از بازگشت از کره جنوبی باید قرنطینه برای 14 روز.

ورود کارگران که در سمت چپ بانکوک Suvarnabhumi Airport بدون رفتن به قرنطینه همه وارد قبل از نیمه شب شنبه با توجه به Thanarak Plipat معاون وزارت بهداشت در بخش کنترل بیماری است.

Thanarak گفت: 60 بیشتر تایلند که پس از بازگشت از کره جنوبی در پروازهای ورود بعد از ساعت 1 صبح روز شنبه ارسال شد به عنوان برنامه ریزی شده به یک پایگاه نیروی دریایی در ستهیپ در شرق تایلند است که در اصلی در این کشور رسمی قرنطینه مرکز. او گفت که این عملیات به ارائه اسکورت برای بازگشت کارگران آغاز شد و تنها پس از نیمه شب شنبه.

___

1:20 بعد از ظهر

اسرائیل فرودگاه اقتدار اعلام کرده است کاهش عظیم در پاسخ به کروناویروس’ اثرات مخربی بر مسافرت هوایی.

قدرت گفت: برای قرار دادن 70 درصد از آن به طور موقت نیروی کار در مرخصی بدون حقوق و اضافه کاری لغو شده است برای همه کارکنان. برای محافظت از کسانی که با خانواده تصمیم بر آن شد که تک کارکنان خواهد بود قرار داده و در ترک اول. مدیریت ارشد اعلام کرده است بخشش 50 درصد از پاداش آن را به عنوان به خوبی.

اسرائیل تایید کرده است 25 مورد از این ویروس از جمله یک زن 38 ساله که در بیماری جدی در روز یکشنبه. برخی از 20000 نفر دستور داده شده است به 14 روز خانه قرنطینه protectively. محلی بخش سفر گرفته است ضرب و شتم به عنوان نمرات از پرواز در داخل و خارج از کشور لغو شده است.

___

12:40 بعد از ظهر

در فوق العاده اندازه گیری با هدف دلسرد جمعیت پاپ فرانسیس به نظر نمی رسد در واتیکان پلازای پنجره به ارائه خود را یکشنبه ظهر Angelus برکت و اظهارات.

به جای یک ویدیو از خواندن نظرات خود و قرائت نماز ایستاده در یک تریبون در نزدیکی یک میکروفون در واتیکان پاپ کتابخانه مخابره شد در maxi-صفحه نمایش راه اندازی در میدان سنت پیتر به مؤمنان.

زنگ ها از کلیسای سنت پیتر tolled به عنوان پنجره را باز کرد و فرانسیس به نظر می رسد برای چند ثانیه به موج به افراد زیر در مربع است. اما او ساخته شده بدون نظر از پنجره در حال حاضر با داشتن تحویل پخش سخنان.

اندازه گیری — که اعلام شد در روز شنبه بود با هدف دلسرد جمعیت از تجمع در میدان, که در آن در روز با آب و هوای خوب مثل این جمعه به عنوان بسیاری از 40 ، 000 نفر می تواند تبدیل به پاپ در پنجره. چندین هزار نفر از گردشگران و وفادار معلوم شد در هر صورت پراکنده در سراسر گسترده سنگ فرش مربع است.

___

11:05 صبح

ایتالیا Rai تلویزیون دولتی می گوید: فرماندار ناحیهای در شمال ایتالیا coronavirus, آخرین, ایتالیایی, فرماندار به تست مثبت است.

روز شنبه فرماندار لاتزیو منطقه از جمله رم اعلام کرد که از ماندن در قرنطینه زیرا او گفته شده بود او مثبت برای ویروس.

در اوایل شیوع فرماندار لومباردی پرجمعیت منطقه شمال در قلب شیوع اعلام کرد او با قرار دادن خود در قرنطینه به دلیل نزدیکان به حال آزمایش مثبت است.

___

10:40 صبح

در اولین روز از جارو قرنطینه در شمال ایتالیا, حتی, هوای آزاد, سایت های مانند آلاینده ویرانه های پمپئی باستانی روم شهر نابود شده توسط فوران آتشفشانی در 79 A. D. شد بسته به گردشگران است.

در رم فیلم های پرفروش نمایشگاه “Raffaello” ادای احترام به یکی از رنسانس بزرگترین هنرمندان برای 500 سالگرد مرگ او شد توقیف یکشنبه, تنها سه روز پس از آن به روی عموم باز است. اطلاع در وب سایت خود گفت: پیشبرد دارندگان بلیط خواهد بود تماس گرفت در مورد بسته شدن آن است که طول می کشد تا آوریل 3.

نشان می دهد که مونتاژ 120 آثار رافائل در آنچه شرح داده شد به عنوان یک بار در یک نسل فرصت را به دیدن بسیاری از طراحی و نقاشی خود قرض داده از موزه ها و مجموعه های خصوصی در سراسر جهان است که با توجه به نزدیک در ژوئن 2. داران باید گفت این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای طولانی تر کردن آن با برخی از آثار بسیاری در وام از موزه ها مشتاق به آنها را به عقب.

ایتالیا اعلام کرد که قرنطینه اوایل روز شنبه برای شمال مناطق اشتعال سفر هرج و مرج آن را به عنوان محدود حرکات یک چهارم از مردم خود را در تلاش برای متوقف coronavirus’ بی امان مارس در سراسر اروپا است.

___

10:40 صبح

بلغارستان اعلام کرد که چهار coronavirus موارد است.

ملی coronavirus وظیفه نیروی تایید یکشنبه 27 ساله از شهر شمالی پلون و 75 سال از مرکزی شهر گابرووو تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

رئیس دولت بازرس بهداشت فرشته Kunchev گفت: این دو به حال سفر و یا تماس با هر کسی که تا به حال بازگشت از یک کشور با شیوع کروناویروس.

هر دو در بیمارستان بستری شده بود از چند روز پیش با شدید و مشکلات تنفسی.

پس از مقامات بهداشت آزمایش در مجموع 70 نفر بودند که در تماس با دو آلوده به آنها اعلام کرد که نمونه ای از 61 سال از پلون و سلامت زنان کارگر از گابرووو تا به حال آزمایش مثبت است.

بالکان کشور از 7 میلیون دلار است که یکی از آخرین در منطقه به گزارش coronavirus موارد است که در حال حاضر رو به یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سراسر کشور با مدارس بسته و بیمارستان های بسته بندی شده با بیماران.

___

10:40 صبح

ژاپن باستان, ورزش سومو دست و پنجه نرم کردن با واقعیت تلخ از شیوع کروناویروس.

بهار گرند سومو مسابقات لگد روز یکشنبه در اوزاکا در Edion عرصه بدون تماشاگر به عنوان بخشی از ژاپن تلاش های فوق العاده برای متوقف کردن گسترش ویروس.

کشتی گیران وارد پوشیدن ماسک و نياز به استفاده از دست مطابق با اصول بهداشتی اسپری قبل از ورود به این عرصه است. آنها همچنین نیاز به درجه حرارت قبل از ورود به مطرح حلقه. اگر یک کشتی گیر است دمای بالای 37.5 درجه سانتیگراد (99.5 درجه فارنهایت) به مدت دو روز یا بیشتر او را مجبور به نشستن در این مسابقات.

سومو مقامات گفته اند که اگر یک کشتی گیر است که مبتلا به کروناویروس 15 روز مسابقات خواهد بود بلافاصله متوقف شد.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im