سئول کره جنوبی (AP) — آخرین به شیوع ویروس (همه زمان محلی سئول):

3:20 صبح

سازمان ملل متحد’ top آب و هوا تغییر رسمی می گوید آژانس نمی خواهد نگه دارید و هر جسمی جلسات در دفتر مرکزی آن در آلمان و یا در جای دیگر تا پایان مارس با توجه به گسترش جدید کروناویروس.

پاتریشیا اسپینوزا است دبیر اجرایی سازمان ملل متحد در چارچوب کنوانسیون تغییر آب و هوا.

اسپینوزا در روز جمعه گفت که این تصمیم توسط تغییر آب و هوا دبیرخانه می آید در پاسخ به شیوع و “تحول وضعیت در آلمان” که در آن بیش از 500 مورد در حال حاضر تایید شده است. بالاترین غلظت از مواردی است که در دولت که در آن دبیرخانه بن ستاد مرکزی واقع شده است.

اسپینوزا یادداشت “افزایش چالش” مطرح شده توسط محدودیت های مسافرتی و قرنطینه اقدامات اعمال شده در مسافران. او می گوید: برخی از جلسات آینده مورد نیاز خواهد بود حد نصاب خواهد بود که متاثر از شرکت کنندگان در آخرین دقیقه لغو شد.

او می گوید: او در حال کار بر روی جایگزین مانند جلسات مجازی و یا به تعویق افتادن.

___

3:05.m

آلمانی هواپیمایی لوفت هانزا می گوید آن است که کاهش ظرفیت آن در هفته های آینده به میزان 50% قبل از شیوع کروناویروس سطوح.

لوفت هانزا و شرکت های تابعه آن از جمله شرکت هواپیمایی اتریش و سوئیس در حال حاضر قطع و یا کاهش پروازها به چند مقصد در هفته های اخیر.

جدید کروناویروس آمار صنعت حمل و نقل هوایی سخت با بسیاری از اتصالات به چین در ابتدا در حال کاهش است. کسانی که کاهش باید عمیقتر به این ویروس در اروپا و جاهای دیگر باعث کاهش تقاضا و جدید محدودیت های مسافرتی در برخی از کشورها.

لوفت هانزا می گوید آن را دچار “کاهش شدید در رزرو و متعدد پروازها” و این که آینده کاهش باید “کاهش عواقب مالی از رکود در تقاضا است.”

این شرکت می گوید این با توجه به اینکه به تعلیق سرویس از آن 14 Airbus A380 superjumbo جت و آن را در مذاکرات با اتحادیه ها و دیگران در مورد چگونه برای جلوگیری از اخراج.

___

2:45 صبح

سازمان ملل متحد’ تغییرات آب و آژانس به تعویق افتاد کنفرانس منطقه ای بود که برگزار شد در اوگاندا در ماه آوریل به دلیل شیوع کروناویروس.

آفریقا آب و هوا در هفته برنامه ریزی شده بود در مارس 20-24 در کامپالا. U. N. تغییر آب و هوا دبیرخانه روز جمعه گفت که این جلسه برگزار خواهد شد در یک بعد, نامشخص تاریخ.

آن را می گوید اوگاندا هنوز میزبان این نشست در نظر گرفته شده که به عنوان یک انجمن برای به اشتراک گذاشتن راه برای دولت برای اجرای توافق پاریس در برش انتشار گازهای گلخانه ای در آفریقا است.

U. N. آژانس اشاره می کند که اوگاندا را وزارت بهداشت صادر کرده است ارشاد به جای مردم از ورود از کشورهای آسیب دیده توسط ویروس شیوع برگزار می شود در قرنطینه در بيمارستان های دولتی اگر آنها نمایش علائم. آنها قرار داده شده در خود به انزوا برای 14 روز اگر آنها نمی, نمایش علائم.

2:35 صبح

فدراسیون اتحادیه های کارگری خواستار دولت آمریکا به موضوع اضطراری مقررات ترسیم یک کارفرما مسئولیت برای محافظت از کارگران از بیماری های عفونی.

ریچارد Trumka AFL-CIO رئیس جمهور می گوید: بسیاری از کارفرمایان در حال محزون می خوانی آمادگی برای مقابله با کروناویروس جدید و آینده شیوع بیماری های عفونی. او می گوید دولت اوباما در تلاش برای ایجاد استانداردهای قابل اجرا برای محافظت از کارگران از عفونت اما این کار دارای زمین به توقف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

AFL-CIO ارسال یک درخواست به اداره ايمنی و بهداشت شغلی در جمعه درخواست آن را به مجموعه ای اضطراری و موقت استاندارد برای کارفرمایان به دنبال دارد.

این طومار می گوید تلاش های کنونی برای محافظت از کارگران از coronavirus تا حد زیادی داوطلبانه اجازه می دهد کارفرمایان به چشم پوشی و یا انتخابی دنبال دستورالعمل های فدرال.

آن می گوید: “کارگران حق دارند که برای سازگار سطح حفاظت” در تمام محل های کار که در آن مواجهه coronavirus می توان انتظار داشت.

___

2:15 صبح

سریلانکا در اعتراض به تصمیم دولت برای تبدیل یک بیمارستان جذام در حومه پایتخت کلمبو به یک مرکز قرنطینه و گفت: این می تواند تهدیدی برای زندگی خود را.

نیروهای ارتش در روند نوسازی این بیمارستان جذام در وتلا حدود 8 کیلومتر از کلمبو.

بیش از یک صد نفر اعتراض در سایت جمعه گفت: آن را ناامن برای ایجاد یک مرکز قرنطینه در چنین پرجمعیت منطقه است.

خصوصی کانال تلویزیونی Derena نشان داد تظاهرکنندگان مسدود کردن جاده اصلی و شعار دهند و نمایش آگهی خواندن “را به تاج به روستای ما” و “نجات کودکان ما.”

سریلانکا دولت می گوید این مرکز استفاده خواهد شد به قرنطینه سریلانکا ورود از ایتالیا کره جنوبی و ایران برای 14 روز.

___

1:30 صبح

کاخ سفید می گوید آن را با توجه به ارائه فدرال برای حمایت از صنایع خاص سخت ترین ضربه از coronavirus.

لری Kudlow مدیر از رئیس جمهور شورای اقتصاد ملی می گوید که خبرنگاران در کاخ سفید در روز جمعه که دولت این است که به دنبال نه در یک “عظیم” فدرال طرح امداد. آن را “به موقع و هدفمند و میکرو.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس اما Kudlow اشاره می کند که پول کارگردانی شد در سیستم بهداشت عمومی. برخی صنایع با تمرکز بر سفر و گردشگری شده است ضربه سخت. بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن می گوید: شیوع ویروس آغاز شد که در چین در اواخر سال گذشته می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی تا آنجا که $113 میلیارد دلار درآمد از دست داد.

Kudlow می گوید: “ما ممکن است مجبور به رفتن به کنگره برای تخصیص بودجه اضافی. که ممکن است. ما هنوز نمی دانیم.”

Kudlow نیست باید یک جدول زمانی برای زمانی که یک بسته امداد می تواند توسعه یافته است. او می گوید: در سراسر-هیئت مدیره امداد بسته های غیر ضروری است چرا که او ادعا کرد که آمار این است که موقت است.

__

1:15 صبح

در کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به امضا $8.3 میلیارد دلار در لایحه برای مبارزه با کروناویروس که را لرزاند بازارهای مالی قطع سفر و کشته شدن حدود 3,400 مردم در سراسر جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به مراکز کنترل بیماری بود که scuttled به دلیل ترس های بی اساس که کسی وجود دارد تا به حال قرارداد این ویروس بود پشت در برای بعد جمعه به رئیس جمهور دیگر فرصتی برای آرام رشد هشدار در مورد گسترش ویروس در امریکا است.

تهمت نیز گفت: او به کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و مردم در حال آزمایش جمعه در یک سفر دریایی کشتی گیر در سواحل کالیفرنیا به علت ویروس ترس.

تا کنون 14 نفر فوت کرده اند در ایالات متحده از این ویروس بیشتر در یک خانه سالمندان در ایالت واشنگتن اما تهمت می گوید مقامات ایالات متحده هستند در بالای این وضعیت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “ما به تعداد کم در مقایسه با کشورهای بزرگ در سراسر جهان است. تعداد ما کمتر از فقط در مورد هر کسی.”

___

12:05 صبح شنبه

نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: به نظر می رسد مانند انگلستان روبرو خواهد شد “قابل توجه دوره از اختلال” از شیوع کروناویروس و دولت برنامه ای برای قرار دادن کمک های اولیه برای تحت تاثیر قرار کسب و کار در بودجه ملی.

تعداد زیادی از مردم در بریتانیا مبتلا به این ویروس افزایش یافته و به 163 دولت روز جمعه گزارش داد. یک زن در 70s با شرایط بهداشتی اساسی که فوت شنبه این کشور تلفات از COVID-19 بیماری است.

پس از بازدید از آزمایشگاه یک شرکت است که درگیر در تلاش برای توسعه یک روش سریع برای تشخیص عفونت ویروس جانسون گفت: واکسن یا تست سریع خواهد بود “تغییر زندگی و صرفه جویی در زندگی.”

“اگر ما می توانید یک کیت تست از نوع آنها در حال تولید در اینجا در چند ماه آینده در یک جدول زمانی واقع بینانه …. اگر ما می توانید دریافت واکسن و همچنین پس از آن بشریت است برای رفتن به عقب راندن سپاه از بیماری,” او گفت:.

____

11:30 بعد از ظهر

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی بازدید یک خانه بازنشستگی در پاریس —است که 94 ساکنان قدیمی ترین سن 107— در یک حرکت برای اطمینان هر دو سالمند و سلامت کارگران در مورد فرانسه آمادگی برای مبارزه با گسترش ویروس.

پاکسازی گفت: فرانسه به احتمال زیاد حرکت به بالاترین سطح اپیدمی هشدار “در روزهای آینده” به عنوان جدید coronavirus را نگه می دارد در حال گسترش است. فرانسه مقامات بهداشتی روز جمعه گزارش داد 577 تایید موارد ویروس از جمله نه مرگ. این ویروس شناخته شده است که بر افراد مسن و بیمار بیشتر از گروه دیگر از مردم است.

پاکسازی می گوید: “اولویت ملت است که برای محافظت از ما افراد مسن. ما باید این کار را با مسئولیت و حس مشترک و اقدامات از نظم و انضباط و بدون هر گونه وحشت است.”

پاکسازی اوایل این هفته اعلام شد که دولت او بود requisitioning همه حاضر و آینده سهام از ماسک محافظ به منظور اطمینان از توزیع آنها به ویروس بیماران و بهداشت کارگران است.

__

10 p. m.

هلندی, عمومی موسسه بهداشت ملی هلند برای اولین بار coronavirus مرگ در حالی که صربستان و اسلواکی را تایید کرد اولین مورد از این ویروس است.

86-year-old man درگذشت, در بیمارستانی در روتردام. معلوم نیست که او قراردادی ویروس. هلند در حال حاضر 82 شناخته شده عفونت.

43 سال در حال حاضر آلوده در صربستان سفر کرده بود بوداپست پایتخت مجارستان. 52 ساله بستری در اسلواکی سفر خارج از کشور اما حال بازگشت به تازگی از ونیز. ایتالیا با 148 ویروس مرگ و میر و بیش از 3,800 عفونت است مرکز اروپا شیوع ویروس.

در جای دیگر آلمان را تایید کرد ویروس موارد صدر 530 و دولت-اجرای رابرت کخ موسسه اعلام کرد آن اضافه کرده است ایتالیا Trentino-Alto Adige منطقه به لیست “مناطق در معرض خطر” که در آن جامعه انتقال ویروس مشکوک است. آلمانی-زبان منطقه در شمال ایتالیا بسیار محبوب است با گردشگران آلمانی.

ویروس موارد رز به 423 در فرانسه 345 در اسپانیا و 109 در بلژیک.

___

9:35 بعد از ظهر

تایلند را رد کرده است ورود برای مسافران و خدمه یک کشتی کروز که وارد محبوب Andaman Sea resort جزیره پوکت.

پوکت مهاجرت رئیس پلیس سرهنگ نارونگ Chanaphaikul گفت دفتر او نمی خواهد اجازه می دهد که بیش از 2000 نفر در هیئت مدیره کاستاریکا فرتونا به پیاده از آنجا که برخی از مسافران از ایتالیا. که یک کشور که تایلندی بهداشت مقامات رسمی تعیین شده یک بیماری مسری خطرناک منطقه همراه با کره جنوبی و چین و ماکائو هنگ کنگ و ایران.

مقامات تایلندی می توانید منع ورود هر کسی که در سفر از تعیین بیماری خطرناک منطقه و یا نیاز به آنها را به انجام امتحانات فیزیکی و یا قرنطینه می شود.

نارونگ گفت: حتی اگر هیچ مورد شناخته شده از COVID-19 در خارج از کشور, کشتی, آن را غیر عملی خواهد بود برای بررسی و یا قرنطینه چنین تعداد زیادی از مسافران برای یک روز متوقف شود.

تایلند در ماه گذشته را تکذیب کرد docking امتیازات به کشتی کروز Westerdam پس از آن در حال حاضر تبدیل شده است دور در چند دیگر آسیایی و اقیانوس آرام مکان. مسافران بودند در نهایت اجازه در کامبوج بندر سیهانوکویل و به خانه بازگشت ،

___

8 p. m.

مردم پس از رسیدن در تایلند از شش کشور و سرزمین را مجبور به ارائه گزارش روزانه در سلامت خود را به عنوان یک اندازه گیری در برابر گسترش این ویروس جدید است.

تایلند عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد که مقررات جدید جمعه پس از رسمی تعیین کره جنوبی و چین و ماکائو هنگ کنگ ایتالیا و ایران به عنوان “خطرناک بیماری مسری مناطق است.”

دکتر Thanarak Plipat معاون مدیر اداره اپیدمیولوژی تحت سرپرست وزارت صحت عامه وزارت امور کنترل بیماری گفت: مسئولان می توانید سفارش مردم قرار می گیرد تحت قرنطینه اگر آنها مشکوک به داشتن ویروس.

هر دو تایلندی شهروندان و اتباع خارجی که برای بازدید به این مناطق باید تولید روزانه گزارش سلامت خود و محل خود را برای 14 روز با مقامات جمع آوری اطلاعات به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن.

دولت تمایلی به اعمال محدودیت های گسترده در مسافران. تایلند, گردشگری و صنعت بزرگ است هر دو از نظر درآمد و افراد شاغل و بازدید کنندگان از چین — که در آن شیوع ویروس آغاز شد — را تشکیل می دهند بیشترین سهم از ورود. هتل ها و دیگر گردشگری مرتبط با کسب و کار گزارش داده اند که تیز ضرر و زیان است.

___

7:55 بعد از ظهر

U. N. حقوق بشر ناتو خواستار دولت و کسب و کار برای کمک به کاهش اثر مستندات ، quarantines و دیگر اقدامات با هدف مبارزه با شیوع کروناویروس.

کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله می گوید: اقدامات لازم برای مبارزه با ویروس باید مطابق با موازین حقوق بشر و می گوید: تلاش ها باید برای “محافظت از آسیب پذیر ترین و غفلت مردم در جامعه است.”

شیلی دفتر گفت: تعطیلی مدارس و مانند آن نهاد در برخی از کشورها می تواند به زور پدر و مادر به ماندن خانه از محل کار “اندازه گیری است که به احتمال زیاد به طور نامتناسبی بر زنان.” آن گفت: کارگران که “خود-جدا” می تواند از دست رفته پرداخت و یا شغل و با اشاره به تاثیر تجارت — که می تواند بریزد پایین به کارکنان.

شیلی گفت: در روز جمعه در بیانیه ای که دولت باید نسبت به “عواقب ناخواسته اقدامات خود را” در حالی که کسب و کار باید پاسخ “با انعطاف پذیری لازم برای تاثیر بر کارکنان خود را.”

شیلی گفت: “کرامت انسانی و حقوق نیاز به جلو و مرکز در این تلاش نه یک چاره اندیشی موقت است.”

___

7:45 p. m.

یک سخنگوی واتیکان تایید کرده است این اولین مورد از coronavirus در شهر-دولت به عنوان مقامات در کشور آفریقایی کامرون است.

سخنگوی واتیکان Matteo برونی روز جمعه گفت که غیر اورژانس خدمات پزشکی در واتیکان بسته شده اند به طوری که آنها می تواند مقادیر زیر را مثبت آزمون در روز پنج شنبه.

جزئیات بیشتری در مورد هویت این فرد تست مثبت بودند ساخته شده در دسترس است.

واتیکان خدمات پزشکی نیز در دسترس هستند به کارکنان و اعضای خانواده از افراد مشغول به کار در واتیکان.

پاپ در ضمن دوره نقاهت بعد از سرماخوردگی و واتیکان گفته است که او هیچ دیگر بیماریهای.

کامرون وزارت بهداشت گفت: اولین بیمار 58 ساله شهروند فرانسوی که وارد آفریقای مرکزی کشور در فوریه. 24. این وزارتخانه روز جمعه گفت که نظارت در محل قرار داده است و بیمار است که در سلول انفرادی در یک بیمارستان است.

___

2:30 بعد از ظهر

ژاپن را لغو کرده است یک بنای یادبود برای قربانیان 2011 زلزله و سونامی با توجه به شیوع کروناویروس.

ولیعهد Akishino و نخست وزیر ژاپن برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند در این مراسم چهارشنبه آینده. دولت یادبود در سال های گذشته پخش شد زنده به شهرهای بدترین آمار فاجعه اما رویدادهای محلی بودند که لغو یا تقلیل به عنوان به خوبی.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: جمعه لغو اجتناب ناپذیر بود چون ژاپن “باید تمام اقدامات ممکن برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس در کشور است.” ژاپن خواست مدارس به سراسر کشور و محدود اجتماعات بزرگ مردم در میان آن مهار اقدامات است.

ژاپن به بیش از 1000 مورد عفونت از جمله حدود 700 از یک کشتی کروز.

در 11 مارس 2011 زلزله و سونامی ویران قطعات از ژاپن در شمال شرقی ساحل, کشته 18,000 مردم و ناشی از راکتور meltdowns در یک آسیب دیده نیروگاه هسته ای در استان فوکوشیما.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de