رم (AP) — آخرین به کروناویروس اپیدمی فراگیر جهان (همه زمان محلی):

1:55 p.m

اسپانیایی مقامات بهداشتی با توجه به ویروس جدید مهار اقدامات پس از عفونت های سر به فلک کشید در دو منطقه در چند روز گذشته.

تقریبا نیمی از 904 عفونت در اسپانیا بودند در منطقه مرکزی مادرید که در آن عفونت به بیش از دو برابر در 24 ساعت گذشته از 202 به 469. مرگ و میر در منطقه که در آن بسیاری از سرایت دیده در خانه های سالمندان و میان کارگران بهداشت و درمان نیز به ضرب گلوله از هشت تا 16 یک شبه مادرید منطقه ای وزارت بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد.

دیگر ویروس های خوشه ای در اسپانیا است که در شمال سرزمین باسک که در آن بسیاری از عفونت ها شده اند و به افرادی که با حضور در مراسم تشییع جنازه. برخی از فعالیتهای عمومی متوقف شده اند و مقامات دستور داده اند که همه سالمندان در مراکز تفریحی به طور موقت.

فرناندو سیمن مدیر اسپانیا بهداشت اورژانس مرکز گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به مسئله بیشتر stringer ویروس مهار اقدامات خواهد شد بعد از آن دوشنبه.

__

1:30 بعد از ظهر

دیزنی لند پاریس می گوید یک مرد پشت صحنه بازیگران عضو دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 اما این پارک باز باقی خواهد ماند.

این کارمند که نه نام و که سن و سال است و نه شناخته شده بود و در حال حاضر در مرخصی استعلاجی زمانی که دیزنی مطلع شد در مورد عفونت یکشنبه. او دریافت درمان.

مقامات پارک گفت: پس از آلوده بازیگران عضو مشغول به کار در پشت صحنه او را در تماس با مردم است. اعضای بازیگران با او در تماس با خواسته شده است به ماندن در خانه و به دنبال توجه پزشکی اگر آنها را تبدیل به بیمار است.

دیزنی لند پاریس در حال حاضر تقویت شده با فاضلاب روش های مانند تمیز کردن فوق العاده از سایت های. هر سه پارک آسیا — شانگهای دیزنی لند هنگ کنگ دیزنی لند توکیو دیزنی توچال – بسته شده اند و بیش از شیوع ویروس. دیزنی گفت: شانگهای دیزنی توچال تا حدی از سر گرفته عملیات دوشنبه.

___

1:10 بعد از ظهر

سردرگمی هنوز حاکم در ایتالیا بیش از که ممکن است سفر کجا و تحت چه شرایطی پس از دولت تحمیل دقیق محدودیت های جدید در حرکات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مسافران در میلان اصلی ایستگاه قطار هستند که نیاز به ثبت نام یک فرم از پلیس خود و مدارک است که آنها در حال سفر یا برای “ثابت کار نیاز دارد,’ شرایط ضرورت, دلایل بهداشتی یا به خانه های خود بازگردند. آنها باید خود را ارائه هویت اسناد و مدارک و تماس با شماره تلفن و توصیف دقیقا به همین دلیل برای حرکت.

افسران پلیس در ماسک در حال چک کردن بلیط و اسناد به مردم خط تا رسیدن قطار آهنگ تا با حمایت سربازان نیز در ماسک و در نهایت توسط راه آهن امنیتی بیشتر به عقب unmasked. روش های سخت تر به طور قابل توجهی پس از محاصره مربوط پرجمعیت منطقه لمباردی و 14 استان به اجرا رفت.

بیش از آخر هفته راه آهن امنیتی باقی مانده است تنها چک های, اما با توجه به توصیه هایی برای حفظ یک متر فاصله بین مردم آنها نقل مکان کرده بود مواضع خود عقب بودند و دیگر چک کردن بلیط فقط تماشای مردم منتقل می کند.

___

12:40 بعد از ظهر

ایران می گوید جدید کروناویروس کشته شدن یکی دیگر از 43 نفر هل دادن تلفات به 237 میان 7,161 موارد تایید شده.

وزارت بهداشت اعلام کرد: رقم جدید در یک کنفرانس خبری دوشنبه. وجود دارد بیش از 7,640 تایید موارد این ویروس در سراسر خاورمیانه گسترده تر.

برخی از کارشناسان نگران ایران ممکن است underreporting آن موارد است.

افزایش مرگ و میر می آید به عنوان رییس بازارهای سهام را به طور قابل توجهی کاهش یافته و در میان شیوع و قیمت نفت در حال سقوط توسط سطوح نهان از جنگ خلیج فارس در سال 1991.

ویروس جدید باعث شده است که عمده اقتصادی اختلالات از جمله در جهانی حمل و نقل هوایی کمک کرده است که کاهش تقاضا برای نفت است.

___

ساعت 11 صبح

تقاضای جهانی نفت انتظار می رود در این سال برای اولین بار از زمان بحران مالی جهانی در سال 2009 آژانس بین المللی انرژی روز دوشنبه گفت:.

در گزارش ماهانه این آژانس می گوید این کاهش پیش بینی خود را برای تقاضای جهانی نفت با 1.1 میلیون بشکه در روز به عنوان جدید کروناویروس ویران کردن در اقتصاد جهانی است. را ترک خواهد کرد که تقاضا 90,000 بشکه در روز کمتر از سال قبل است.

آژانس بین المللی انرژی که توصیه عمدتا نفت-کشورهای واردکننده انرژی مهم می گوید که هنوز هم انتظار دارد تقاضا برای بازگشت به حالت عادی در نیمه دوم این سال است. اما آن را می گوید که چشم انداز بسیار نامشخص است و بستگی دارد که چگونه دولت واکنش نشان می دهند برای جلوگیری از گسترش ویروس.

انتشار این گزارش می آید که قیمت نفت پایین بود حدود 20% در روز دوشنبه به عنوان عمده ترین تولید کنندگان عربستان سعودی و روسیه موفق به توافق در روز جمعه بر کاهش خروجی. عربستان سعودی ساخته شده است یک بازی برای گرفتن سهم بازار با افزایش خروجی که به معنی بیشتر نفت در بازار فقط به عنوان تقاضا انداخت.

___

10:45 صبح

فیلیپین رئیس جمهور با اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی در سراسر کشور پس از تایید مقامات بهداشتی بیش از آخر هفته اولین محلی انتقال جدید کروناویروس.

مقامات بهداشتی گزارش روز دوشنبه دو برابر شدن فقط در یک روز از COVID-19 نفر در فیلیپین به 20 تایید عفونت.

رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلامیه که او ساخته شده در دوشنبه, می گوید: شیوع ویروسی “به منزله اضطراری که تهدید امنیت ملی است که نیاز به یک کل-از-پاسخ دولت.”

زیر اعلام مقامات می تواند به منظور گزارش اجباری از عفونت اجرای قرنطينه و بیماری های دیگر-کنترل اقدامات از جمله تماس با پلیس و دیگر سازمان های اجرای قانون برای کمک به مقابله با COVID-19 تهدید.

___

10:15 صبح

پاپ فرانسیس در جشن توده صبح همه توسط خود را در کلیسای واتیکان هتل که در آن او زندگی می کند و پیشنهاد کرده است تا نماز برای کسانی که مبتلا به کروناویروس و کسانی که مراقبت از آنها.

مقدس زندگی جریان فرانسیس’ جمعی در دوشنبه شواهدی از اقدامات جدید دولت شهر واتیکان گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس در خط با محدودیت های اتخاذ شده توسط دولت ایتالیا ، با 7,375 افراد آلوده ایتالیا است که اکثر موارد در خارج از آسیا است.

در 83 و با بخشی از یکی از ریه خارج می شود فرانسیس خواهد بود در معرض خطر عوارض جدی اگر او بودند به گرفتن ویروس. او آمد و با سرد دو هفته پیش اما به نظر می رسد به بهبود و روز دوشنبه از سر گرفته شد جلسات خصوصی از جمله با اسقف از فرانسه و دو خروج سفیران.

واتیکان یک 108 هکتار شهرستان دولت در قلب رم تایید کرده است یک مورد مثبت. موزه واتیکان بسته اند و در سراسر کشور ایتالیا کلیسای کاتولیک است به حالت تعلیق در توده ها و جشن های دیگر برای جلوگیری از مردم را از تجمع.

___

9:55 صبح

سنگاپور اجازه خواهد داد که کاستاریکا فرتونا کروز کشتی به اسکله در روز سه شنبه و پس از آن رد شد توسط تایلند و مالزی است.

سنگاپور بندر اقتدار و گردشگری هیئت مدیره گفت: در یک بیانیه مشترک که روز شنبه کشتی اعلام کرده است که هیچ یک از مسافران آن تا به حال هیچ نشانه ای از بیماری تنفسی. در این بیانیه همچنین گفت: تمام کشتی مسافران قبلا تحت حرارت غربالگری و چک در سفر خود سابقه قبل از اینکه آنها سوار کشتی که آخرین رفتگان سنگاپور در مارس 3.

در این بیانیه گفت: دکتر در هیئت مدیره بوش کروز بررسی خواهد شد تمام مسافران و خدمه به اطمینان حاصل شود که آنها سالم هستند و قبل از تخلیه. آن گفت: سنگاپور کروز ترمینال باز باقی می ماند به برنامه ریزی کروز تماس های از سنگاپور اما برنامه ریزی تماس ممنوع شده است پس از ماه گذشته.

تایلند در هفته گذشته حاضر به اجازه کشتی است که برخی از 2000 مسافر به حوض در رفت و آمد مکرر جزیره پوکت پس از آن انجام شده 64 ایتالیایی. مالزی در روز شنبه نیز ممنوع کشتی از توقف در شمال بندر.

___

9:45 صبح

در اولین بازی در آلمان بوندسلیگا لیگ فوتبال هم اکنون می توانید محل بدون فن.

فرماندار آلمان غربی ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع آرمین Laschet است که سخت ترین ضربه از گسترش این ویروس گفت: اجرای ملی وزارت بهداشت با توصیه به انصراف از حوادث با بیش از 1000 نفر است.

یک شنبه بازی بین کلن و بوروسیا منچنگلدبچ برگزار خواهد شد و بدون مخاطب دولت وزیر بهداشت گفت.

آلمان گزارش کرده است 1,040 موارد جدید کروناویروس.

همچنین پس از یک شب دیدار آلمان و دولت ائتلافی می گوید: دوشنبه آن را به سهولت و حمایت مالی مقررات برای کوتاه مدت کار می کنند. دولت همچنین می خواهد به حمایت مالی شرکت ها هستند که درد و رنج و زیان به دلیل ویروس فراگیر در جهان است.

___

ساعت 8 صبح

سازمان سالانه هولوکاست یاد مارس در جنوب لهستان می گویند از آن شده است به تعویق افتاد و در این سال به دلیل نگرانی در مورد کروناویروس جدید فراگیر در جهان است.

هر سال “اسفند از زندگی” با هدف پیاده روی 3 کیلومتر (1.8 کیلومتر) بین دو بخش از سابق نازی ها اردوگاه مرگ آشویتس-برکناو. کمیته سازماندهی رییس Shmuel Rosenman می گوید که روز شنبه پس از مشورت با مقامات بهداشتی او مجبور به اعلام “با قلبی سنگین” که این ” ماه مارس خواهد بود به تعویق افتاد.

این رویداد انتظار می رود به منظور جلب 110 هیئت از سراسر جهان است.

در طول جنگ جهانی دوم آلمان نازی کشته شدن برخی از 1.1 میلیون نفر در آشویتس-برکناو اکثریت قریب به اتفاق آنها یهودی بودند. برخی از 300,000 مردم راه می رفت در ماه مارس پس از آن آغاز شد و در سال 1988.

اسرائیل تا کنون تایید 39 نفر از coronavirus و 20000 مردم دستور داده شده است به 14 روز خانه قرنطينه protectively. نمرات از پرواز در داخل و خارج از کشور لغو شده است.

لهستان با 11 مورد از این ویروس است.

___

7 صبح

آلبانی وزارت بهداشت گزارش شده این کشور در دو عفونت از COVID-19 coronavirus یک پدر و پسر که تا به حال در بازگشت از فلورانس در ایتالیا.

پس از برگزاری نمایشگاه علائم آنها در بیمارستان بستری شدند. مقامات در حال تلاش برای پیدا کردن همه مخاطبین خود است.

ایتالیا و مرکز اروپا شیوع روز یکشنبه قرنطینه 16 میلیون نفر در این کشور در یک حرکت جسورانه را امتحان کنید حاوی ویروس است. ایتالیا 7,375 تایید عفونت و 366 مرگ و میر ناشی از ویروس بیماران یکی از شدید ترین شیوع بیماری در خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته.

نخست وزیر Edi Rama برگزار شد فوری در جلسه هیئت دولت صبح روز دوشنبه در ویروس. مقامات گفتند آنها را مدارس تا آوریل 3, تعلیق پرواز به و از ایتالیا “red مناطق قرنطینه” و محدود کردن تجمعات.

___

7 صبح

دولت غول نفتی آرامکو عربستان شاهد سهام آن 10 ٪ کاهش به ریاض بازار سهام باز شده در دوشنبه توقف تجارت.

این Tadawul بازار تنها اجازه می دهد تا سهام برای نوسان 10% یک روز معنی آن متوقف معامله به بازار باز کرد. افت آمد و به عنوان جهانی قیمت نفت رنج می برد خود را به بدترین ضرر و زیان پس از شروع جنگ خلیج فارس در سال 1991.

دیگر خاورمیانه بازار کاهش یافت به عنوان به خوبی به عنوان جدید کروناویروس تحت تاثیر جهانی قیمت انرژی و اوپک موفق به تولید برش مقابله با روسیه در هفته گذشته.

Boursa کویت تعطیل در عرض 30 دقیقه از افتتاح جمعه به عنوان سهام دوباره 10 درصد کاهش یافته سوم اضطراری مانند توقف معاملات در روزهای اخیر.

اوایل روز دوشنبه coronavirus نگرانی رهبری عربستان سعودی به قطع هوایی و دریایی سفر به و از نه کشور: بحرین, مصر, عراق, ایتالیا, کویت, لبنان, کره جنوبی, سوریه و امارات متحده عربی. می آید که پس از پادشاهی زودتر بسته کردن مرزهای زمینی خود را به عنوان به خوبی.

___

7 صبح

ویژه کره شمالی پرواز حمل احتمالا ده ها تن از دیپلمات ها و دیگر خارجی ها وارد روسیه در شرق دور در روز دوشنبه به شمال جلوتر یک مستند در نظر گرفته شده برای دفع coronavirus.

کره شمالی نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از COVID-19 بیماری, اما آن رسانه های دولتی گزارش داده اند که هزاران نفر از مردم شده اند در قرنطینه به عنوان بخشی از سخت اقدامات پیشگیری.

به ظاهر ده ها تن از مسافران بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک و برخی از, همراه با کودکان, صف در پیونگ یانگ در فرودگاه بین المللی. کره شمالی سلامت کارگران با پوشیدن لباس سفید, لباس محافظ اسکن آنها را برای تب.

دولت روسیه آژانس خبری Tass می گوید وجود دارد حدود 60 خارجی سرنشین از جمله 13 شهروندان روسیه, پرواز را به شهر ولادی وستک در روسیه است. شمال برداشته monthlong قرنطینه در دیپلمات های خارجی مستقر در پیونگ یانگ در مارس 2, اجازه می دهد آنها را به ترک این کشور در صورت نیاز.

کالین کلاهبرداران سفیر بریتانیا به پیونگ یانگ پرسیدم غمگین برای خداحافظی این صبح به همکاران از سفارت آلمان و فرانسه دفتر #NorthKorea که در حال بسته شدن موقت.” او گفت که سفارت بریتانیا باز خواهد ماند.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im