آخرین: جامعه می شوند هشدار کلیساها بیش از موازین محدودیت

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 182,000 نفر کشته و بیش از 7,100. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم, اما بسیاری از مردم, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 79 ، 000 نفر بهبود یافته اند از آن تا کنون عمدتا در چین است.

___

یک کره جنوبی و استان های اطراف سئول را تهدید به تعطیل حدود 140 کلیساها که موفق به پیاده سازی اقدامات پیشگیرانه در میان گسترش coronavirus در این کشور پرجمعیت ترین منطقه شهری ،

گیونگی-دو شنبه گفت که آن را صادر کرده است نظم اداری برای کلیساها به لیست اسامی مسئولین صفحه نمایش آنها به صورت تب و اطمینان حاصل شود که آنها با پوشیدن ماسک و حداقل 2 متر از هم جدا در طول خدمات تا مارس 29. این استان می تواند بستن کلیساها و خوب آنها را تا آنجا که $2,400 اگر آنها موفق به رعایت نظم.

بیش از 70 از استان COVID-19 مورد بوده است متصل به تجمعات در کلیساهای پروتستان. چهل و شش از عفونت آمده اند از یک کلیسای کوچک در شهر سئونگنام که در آن مقامات احتمالا بدتر عفونت با استفاده از همان بطری اسپری برای تزریق آب شور به دهان پیروان در یک بیمار-توصیه تلاش برای ضد عفونی کردن آنها.

کره جنوبی تایید کرده است 84 مورد جدید از این ویروس و شش مرگ و میر بیشتر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع آن اعداد به 8,320 عفونت و 81 مرگ و میر.

___

سریلانکا می گوید آن اضافه خواهد شد بیشتر مراکز قرنطینه برای کمک به مبارزه با کروناویروس در اقیانوس هند کشور جزیره.

فرمانده ارتش سرهنگ ژنرال Shavendra سیلوا گفت: 23 ارتش تعطیلات خانه های ییلاقی استفاده می شود به عنوان مراکز قرنطینه برای یک گروه از مسافران که وارد به تازگی از لندن است.

دولت در عین حال گفت: این اعمال اقدامات جدید به منظور محدود کردن تجمعات. دادگاه گرفته شود تا از مارس 17 تا 20 خواهد بود به نام در دادگاه. عمومی می تواند به دست آوردن اطلاعات پرونده آنها در دادگاه در هفته اول آوریل است.

سریلانکا تایید کرده است 28 مورد از این ویروس با هیچ مرگ و میر تا کنون.

___

اوهایو بالا سلامت رسمی متوقف دولت ریاست جمهوری اولیه بیش از نگرانی در مورد coronavirus ساعت قبل از رای گیری بود برای شروع.

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine اعلام کرد این تصمیم پس از ناکامی در متقاعد کردن قاضی به تاخیر در شخص رای گیری به دلیل جمعیت در حوزه های رأی گیری روز شنبه می تواند قرار دادن مردم در خطر غیر قابل قبول از ابتلا و گسترش ویروس.

DeWine را بعد از تایید دکتر امی اکتون صادر کرده است ،

مقامات در ایالت آریزونا در فلوریدا و ایلینوی احساس آنها انجام داده بود به اندازه کافی برای اطمینان از ایمنی از رای دهندگان و حتی ممکن است بیش از حد چند نظرسنجی کارگران و برخی از نظرسنجی مکان تغییر کرده است. گرجستان کنتاکی و لوئیزیانا به تعویق افتاد خود برنامه ریزی مقدماتی.

مشارکت مردم در حال حاضر انتظار می رود به نور به عنوان تنها دموکرات ها باید یک رقابت اصلی بین جو بایدن و برنی ساندرز.

___

فیلیپین بورس بسته شد با معاملات روز سه شنبه بعد از رئیس جمهور قرار داده شده و بخش شمالی کشور از جمله مانیل در قرنطینه.

تبادل به مدیر عامل گفت در پایان از فعالیت های تجاری خواهد بود “تا اطلاع ثانوی.”

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte قرار می گیرد شمالی سوم از کشور تحت عنوان “پیشرفته جامعه قرنطینه” است که نیاز به میلیون ها نفر از مردم به ماندن بیشتر در خانه و در تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

ترین دفتر کار جمعی و حمل و نقل در Luzon Island از جمله مانیل معلق خواهد شد برای یک ماه. جنبش عمومی محدود خواهد شد و اجتماعات بزرگ ممنوع به جز پزشکی و دیگر شرایط اضطراری.

بانک ها و بیمارستان ها و داروخانه ها و سوپر مارکت ها باز باقی خواهد ماند اما تنها یکی از اعضای خانواده می تواند چنین سفرها و باید رعایت “اجتماعی فاصله.”

فیلیپین دارای 140 مورد از عفونت است. 12 مرگ و میر به علت COVID-19 هستند که بیشتر در جنوب شرقی آسیا.

سناتور. خوان میگل Zubiri گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس تبدیل شدن به بالاترین فیلیپین رسمی به توان و حذف.

___

رئیس جمهور ونزوئلا دستور داده است تا تمام ملت ونزوئلا به ماندن در خانه تحت شبکه و با هدف قطع گسترش جدید کروناویروس.

رهبر سوسیالیست این بخشنامه در تلویزیون ملی پخش دوشنبه یک روز پس از اول گفتن ساکنان پایتخت کاراکاس و شش کشورهای دیگر به خانه باقی می ماند. او به نام آخرین حرکت “موثر و اقدام لازم” به توقف ویرانی از ونزوئلا است.

ونزوئلا و به ویژه آسیب پذیر با ضعیف عرضه بیمارستان ها در میان یک بار-ثروتمند کشور اقتصادی و اجتماعی سقوط.

ونزوئلا اعلام کرد که آن دو مورد اول در روز جمعه. سه روز بعد مادورو در حال حاضر می گوید که این تعداد افزایش یافته و به 33.

مقامات آرژانتین را تایید کرده اند که رئیس آن دیپلمات در کاراکاس است که در میان موارد تازه تشخیص داده شده.

خیابان های کاراکاس زیر اولین روز های اولیه قرنطینه متروک و اکثر کسب و کار بسته شد.

___

نیوزیلند دولت گفت: این امر صرف میلیاردها دلار در حمایت از هواپیمای شرکت ها آن را به عنوان تلاش برای تقویت اقتصاد به سمت رکود اقتصادی به دلیل جدید کروناویروس.

بسته محرک اقتصادی معادل 4 درصد از تولید ناخالص داخلی. یک تکه بزرگ از هزینه های جدید را به کسب و کار که از دست داده اند و بیش از 30 درصد از درآمد خود را به عنوان یک نتیجه از رکود اقتصادی است. دیگر پول را به سمت هزینه های سلامت درآمد حمایت و صنعت هواپیمایی.

وزیر دارایی اعطای رابرتسون گفت: رکود اقتصادی در نیوزیلند است که در حال حاضر تقریبا قطعی خواهد بود و به احتمال زیاد سخت تر از رکود پس از سال 2008 بحران مالی جهانی.

دولت در حال حاضر بدهی خالص در سطح بسیار پایین تر از بسیاری از کشورهای دیگر است که به آن اتاق به قرض گرفتن.

نیوزیلند شده است تا حد زیادی در امان از این بیماری خود را با تنها هشت مورد تأیید از COVID-19. اما بسیاری از قطعات از اقتصاد در حال حاضر سخت است آن را به خصوص صنعت گردشگری این کشور تنها بزرگترین نان خارجی درآمد.

دولت نیز نیاز به تقریبا هر کاربر جدید به قرنطینه خود را برای دو هفته به طور موثر توقف جریان از گردشگران است.

___

کره جنوبی گزارش کرده است 84 موارد جدید و شش مرگ و میر بیشتر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع آن اعداد به 8,320 موارد و 81 مرگ و میر.

عفونت آهسته ادامه داد در بدترین آمار در شهر Daegu که 32 مورد جدید گزارش شده است. این شهر روزانه افزایش COVID-19 عفونت شده است در دو رقم پس از پنج شنبه گذشته پس از به طور متوسط حدود 500 مورد جدید در هر روز در اوایل ماه مارس.

اما نگرانی در حال رشد بیش از یک افزایش مداوم عفونت در سئول شهری که در آن عفونت خوشه های پدید آمده در اطراف یک شرکت بیمه تماس با مرکز تعدادی از کلیساها و یک بازی کامپیوتری ، از سه شنبه 558 موارد تایید شده در پایتخت و در نزدیکی اینچئون و خیابانهای شهرهای استان.

___

چین ثبت یک افزایش اندک در ویروس موارد در سه شنبه 21 با 13, مرگ و میر, همه اما یکی از سخت ترین ضربه استان هوبئی که در آن شیوع آغاز شد.

کشور گزارش اولین موارد آن ناشناس بیماری در ماه دسامبر قبل از COVID-19 رشد به یک بیماری همه گیر با 181,000 موارد در سراسر جهان است. چین در حال حاضر کمتر از نصف جهان caseload و کمتر از نیمی از نرخ جهانی مرگ و میر.

___

دلار به طور کلی است و اختصاص به ساعت برای اولین بار از آن روزانه فروشگاه عملیات به شهروندان ارشد در پاسخ به کوروناویروس.

تخفیف خرده فروش با فروشگاه در 44 ایالت آمریکا گفت: شروع روز سه شنبه آن را به شدت تشویق مشتریان جوانتر به بازدید در روز بعد پس سالمندان می تواند فروشگاه های اولیه و جلوگیری از جمعیت.

“ما قدردانی مشتریان ما درک درستی از تصمیم گیری ما و درخواست آنها بازدید از فروشگاه های ما بعد از آن در صبح به اجازه می دهد در خطر جمعیت توانایی خرید اقلام آنها نیاز دارید در قیمت مقرون به صرفه ، گفت: دلار به طور کلی مدیر عامل شرکت تاد Vasos.

COVID-19 علائم خفیف هستند و برای بسیاری از مردم, اما این بیماری می تواند شدید در افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود.

___

بین المللی نجات کمیته راه اندازی یک کمپین اضطراری به منظور بالا بردن $30 میلیون دلار برای کمک به پناهندگان آواره در کشورهای خود و کسانی که زندگی در سازمان ملل با بهداشت ضعیف و سیستم های پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

IRC رئیس جمهور و مدیر عامل دیوید میلیبند گفت که “در حالی که کروناویروس یک تهدید جدی که در آن وجود دارد یک سیستم بهداشت و درمان, آن, خطرات بزرگ در جوامع که در آن وجود دارد مانند سیستم.”

او در بیانیه ای گفت که “پناهندگان خانواده از خانه های خود آواره و کسانی که زندگی در بحران خواهد بود ضربه سخت ترین این بیماری.”

COVID-19 در حال حاضر تایید شده در بحران متاثر از کشورهای که در آن IRC عمل مانند افغانستان و عراق بورکینافاسو و ونزوئلا میلیبند گفت و هشدار داد که ویروس “رشد فعال در مناطق جنگی مانند یمن و سوریه قرار دادن زندگی هزاران نفر از شهروندان حتی بیشتر در معرض خطر است.”

___

پنسیلوانیا رسومات صاحب که رشد به طور فزاینده ای عصبانی به عنوان او را دیدم بالا رفتن سرسام آور قیمت مواد ضد عفونی کننده دست تصمیم گرفته است به طور موقت تبدیل عملیات خود را به یک خط تولید به طور ناگهانی سخت به پیدا کردن بر اساس الکل ضد عفونی کننده.

هشت اوکس مزرعه رسومات پر اول آن 20 بطری دوشنبه یک دسته به مقصد خیریه گروه هایی که نیاز به ضد عفونی کننده دست اما نشده است قادر به آن را دریافت کند به دلیل شیوع کروناویروس.

خانواده متعلق به کارخانه یا محل تقطیر طرح به طور چشمگیری افزایش تولید در این هفته و توزیع بطری به موسسات خیریه و همچنین ارائه آنها را آنلاین و در بازارهای کشاورزان که در آن مبادرت به فروش آن ارواح. قیمت: هر چه مردم تصمیم به اهدا.

دیگر مشروب نیز قرار دادن روح خود را به کار برای کمک به پر کردن این کمبود دست عفونی. سبز کوه قرار زیرند است Morrisville, ورمونت است که به دور دست مطابق با اصول بهداشتی راه حل و دورهام رسومات در دورهام کارولینای شمالی, اهدای یک به مهمان نوازی و همکاران با استفاده از بالا ضد الکل و مواد تشکیل دهنده دیگر.

___

مقامات بهداشتی گزارش که شش نفر کشته شده اند از جدید کروناویروس در واشنگتن آوردن تلفات وجود دارد به 48.

پادشاه مسئولان شهرستان روز دوشنبه گفت که آخرین قربانیان در سن از محدوده 50 به یک زن در 90s بود که ساکن پرستاری مرکز در ردموند. هیچ یک مشخص شد که یکی از ساکنان زندگی مرکز مراقبت در کرکلند است که کانون این ویروس در دولت است.

واشنگتن نزدیک به دو سوم از کل coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده است.

___

فرماندار دولت ایالات متحده تنها بدون یک مورد تایید شده از جدید کروناویروس با اعلام وضعیت اضطراری به طوری که برخی از قوانین در پرسنل و خرید می تواند چشم پوشی است.

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت روز دوشنبه گفت که او نمیخواهد دولت به “خواب در سوئیچ” از آنجا که آن را تا به حال تست مثبت.

عدالت بارها گفته virus است که به احتمال زیاد در کشور است اما کشف نشده به دلیل ملی عدم تست.

ایالات متحده Sen Joe Manchin یک دموکرات تکرار نگرانی در مورد مقدار کمی از در دسترس تست.

“اگر آن را می شود نگه دارید از ما, دولت ما نمی باید مراقبت های بهداشتی به منظور دفاع از خودمان است. این می تواند ویرانگر او گفت:” در یک کنفرانس تلفنی.

حدود 20 ٪ از غرب ویرجینیا جمعیت است که بیش از سن 65 سالگی یکی از بالاترین نرخ در کشور است.

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده “ممکن است” به رهبری نسبت به یک رکود اقتصاد همچنان به ضرب و شتم در میان شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران صحبت کرد دوشنبه در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی به عنوان موارد در ایالات متحده همچنان به سنبله.

رئیس جمهور می گوید دولت او تمرکز ناشی از ویروس. پس از گسترش ویروس متوقف شده است مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او معتقد است که اقتصاد ایالات متحده خواهد شد “فوق العاده فوق العاده ای افزایش است.”

رئیس جمهور همچنین متعهد فدرال برای حمایت از شرکت های هواپیمایی تلاش به دلیل همه گیر و گفت او را از “رفتن به پشت خطوط هوایی 100 درصد است.”

تهمت نیز می گوید: فرمانداران که نیاز به پنکه, ماسک ماسک و تجهیزات دیگر برای حرفه ای پزشکی اول باید سعی کنید برای به دست آوردن آیتم های خود را قبل از تبدیل به دولت فدرال برای کمک به.

___

فرانسه تحمیل سراسر کشور محدودیت تا چه حد از خود را به خانه های مردم می رفتن و به چه منظور به عنوان بخشی از این کشور استراتژی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: “جنبش را به شدت کاهش می یابد” برای 15 روز شروع در ظهر سه شنبه ،

او می گوید: ساکنان تنها مجاز به ترک خانه های خود برای لازم سفر مانند رفتن به محل کار و یا سوپر مارکت.

پاکسازی گفت: در تلویزیونی سخنان که دولت تصمیم گرفت به منظور محدودیت به خاطر مردم نیست و با پیروی زودتر بهداشت عمومی اقدامات و “ما در جنگ هستند.”

___

بالا مقامات بهداشت عمومی در حال اصرار آمریکایی ها به رعایت توصیه های جدید با هدف متوقف کردن گسترش coronavirus است که به طور چشمگیری تغییر زندگی آمریکایی.

کاخ سفید اصرار تمام تر آمریکایی ها و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی به ماندن در خانه و به دور از سایر افراد است. و آن را توصیه است که همه آمریکایی ها از خانه کار می کنند, جلوگیری از کافه ها و رستوران ها و جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی و یا گروههای بیش از ده نفر.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci می گوید: توصیه های متناسب به بحران و هشدار می دهد که “آنها با شکست مواجه خواهد شد اگر مردم نمی پایبند به آنها”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده می تواند در مقابله با این ویروس تا ژوئیه یا اوت” و شاید “طولانی تر از آن است.”

___

Sirens blared در سراسر پورتوریکو شلوغ ترین سواحل به عنوان پاک صدها نفر از گردشگران از خاک ایالات متحده را در ساحل در سرکوب مردم و نقض تازگی تحمیل حکومت نظامی با هدف مهار جدید کروناویروس.

با استفاده از بلندگو پلیس در اتومبیل های گشت دستور داد مردم ساحل گفت: “لطفا در خانه بماند. فرماندار دستور اجرایی. ساحل بسته شده است.”

رفت و برگشت تعجب بسیاری از گردشگران در پایتخت, San Juan برخی از آنها نادیده گرفته دستور به ماندن در داخل هتل خود را در یک روز آفتابی.

دیگر گردشگران توجه به هشدارها و حوصلگی بازگشت به هتل خود را در بسیاری از حمل را از وعده های غذایی قبل از قفل خود را در.

___

دولت روسیه می گوید که این تصمیم به نوار ورود به همه خارجی ها شروع چهارشنبه.

نخست وزیر میخائیل Mishustin اعلام کرد این تصمیم روز شنبه به انکار ورود به همه اتباع خارجی شروع از شنبه تا زمانی که ممکن است 1.

این تصمیم را نمی شود به دیپلمات های خارجی به طور دائم اقامت در روسیه, هواپیما و کشتی و خدمه و رانندگان کامیون.

___

بازیگر Idris Elba می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

البا توییتی دوشنبه که او هیچ علائم تا کنون و جدا شده از روز شنبه هنگامی که او در بر داشت خود را در مورد امکان قرار گرفتن در معرض.

البا, جدیدترین مشهور با مشخصات بالا به آزمایش مثبت برای ویروس. هفته گذشته تام هنکس و ریتا ویلسون گفت: آنها تا به حال نیز آزمایش مثبت در استرالیا.

البا در یک پیام ویدئویی گفت که همسر خود را مورد آزمایش قرار نگرفته اما در عین حال احساس خوب است.

“این جدی است. در حال حاضر واقعا به فکر می کنم در مورد اجتماعی فاصله شستن دست های خود را” البا گفت.

___

رهبری ایالات متحده در آژانس حمل coronavirus شیوع می گوید که در حال بررسی پتانسیل سایبر حادثه است.

آژانس های فدرال تحت مستمر از حمله سایبری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن را قرار داده بود حمایت اضافی در محل آن را به عنوان آمادگی برای مقابله با کروناویروس.

سخنگوی Caitlin Oakley در بیانیه ای گفت که این اداره در روز یکشنبه “آگاه شد از یک افزایش قابل توجهی در فعالیت در HHS زیرساخت های سایبری و به طور کامل عملیاتی هستند که ما به طور فعال بررسی این موضوع است.”

HHS گفت: این هماهنگی با اجرای قانون فدرال برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است.

___

بریتانیا به طور چشمگیری ramping تا اقدامات لازم برای مبارزه با کروناویروس جدید, گفتن انگلستان ساکنان برای جلوگیری از “تمام تماس های غیر ضروری” با دیگران است.

نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: مردم باید از خانه کار می کنند هر زمان که ممکن است و اجتناب از بارها تئاتر و رستوران ها. اگر کسی در یک خانواده دارای یک تب یا سرفه مداوم هر کس وجود دارد باید در خانه بماند برای 14 روز.

او گفت که این محدودیت های جدید در حال “مهم” برای مردم بیش از 70 زنان باردار و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. جانسون گفت: بیشترین آسیب پذیر باید محافظت از تماس های اجتماعی برای 12 هفته از شروع این آخر هفته.

تا روز دوشنبه در انگلستان تا به حال مقاومت در نظر گرفتن برخی از اقدامات سختی دیده می شود در سایر کشورهای اروپایی. اما جانسون گفت که “بدون اقدام جدی” در مورد این ویروس در بریتانیا می تواند هر دو پنج تا شش روز است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>