آخرین: پورتوریکو می بیند آن موارد از coronavirus

توسط آسوشیتد پرس

آخرین در جهان بیماری همه گیر کوروناویروس:

مقامات می گویند آزمایش را تایید کرده اند سه مورد جدید کروناویروس در پورتوریکو اول برای خاک ایالات متحده.

رژیم صهیونیستی. واندا Vazquez گفت: شب جمعه است که نظام مدرسه عمومی را نزدیک به 14 روز است و هیچ کشتی های کروز و یا کشتی از جمهوری دومینیکن اجازه داده می شود به حوض.

وازکوئز گفت: یکی از موارد درگیر یک محلی بود که بستگان که سفر به جزیره و دو نفر دیگر در حال گردشگران از شمال ایتالیا که وارد یک کشتی کروز.

حتی قبل از اعلام چندین رویداد از جمله کنسرت و عملکرد سیرک شده بود لغو شد در این جزیره با توجه به نگرانی در مورد ویروس است که گسترش در سراسر جهان است. دانشگاه پورتوریکو و برخی از کالج های خصوصی لغو کلاس.

___

وزارت دفاع ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای توقف همه مسافرت داخلی برای اعضای نظامی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری است.

پنتاگون می گوید معاون وزیر دفاع دیوید Norquist را تایید کرده است سفر جدید محدودیت در خدمات اعضا و وزارت دفاع غیر نظامی اختصاص داده شده به تاسیسات نظامی و مناطق اطراف آن در داخل ایالات متحده و در آن سرزمین.

جدید هدایت اثر طول می کشد دوشنبه گذشته از طریق آوریل 11. پنتاگون می گوید آن را “توقف تمام مسافرت داخلی از جمله تغییر دائمی از ایستگاه و موقت وظیفه است.”

خدمات اعضا مجاز خواهد بود از محلی ترک تنها اگر چه پنتاگون می گوید معافیت ممکن است اعطا می شود “برای قانع موارد است.”

وزارت دفاع نیز معلق “غیر رسمی” بازدید به پنتاگون و دیگر امکانات در واشنگتن در منطقه است.

___

ایالات متحده حمل و نقل اداره امنیت دارای آرامش محدودیت در حمل در موارد اجازه می دهد تا مسافران ظروف مایع ضد عفونی کننده دست تا 12 اونس (355 میلی لیتر).

TSA مقررات در حال حاضر منع مایعات و ژل و ذرات معلق بزرگتر از 3.4 اونس (100 میلی لیتر).

تغییر می آید به عنوان آژانس قرار دارد تحت وزارت امنیت داخلی اذعان بر روی وب سایت خود را که شیوع ویروس “است که در خط مقدم در ذهن مسافران به مقامات بهداشت دلگرم کننده است که افراد شستن دست های خود را اغلب.”

کمک هزینه است که در اثر تا اطلاع ثانوی. TSA می گوید: مسافران در فرودگاه بازرسی باید انتظار جداگانه نمایش برای ظروف بزرگتر از اندازه های استاندارد.

___

ایالات متحده در حال حاضر 50 coronavirus مرگ و میر و موارد در همه, اما یک دولت است.

کالیفرنیا ششم مرگ و میر ناشی از این بیماری گزارش شده در جنوب سان فرانسیسکو قرار دادن ملت در 50 مرگ و میر به طور کلی. شهرستان سانتا کلارا مقامات روز جمعه گزارش داد که یک زن در 80s درگذشت از COVID-19.

بیشترین مرگ و میر رخ داده در ایالت واشنگتن است که در گزارش شش بیشتر در جمعه آوردن آن در مجموع به 37. فلوریدا, New Jersey, داکوتای جنوبی گرجستان, کانزاس و کلرادو نیز گزارش شده مرگ و میر.

همچنین جمعه, آلاباما, آیداهو و مونتانا گزارش اول خود را coronavirus موارد است. است که برگ های غرب ویرجینیا به عنوان تنها دولت با هیچ مورد تایید شده است.

مونتانا فرماندار اعلام وضعیت اضطراری پیش از خود اعلام کرد که دولت تا به حال چهار مورد.

در سیاتل بزرگترین شهر در ایالت واشنگتن شهردار جنی Durkan گفت: او را موضوع اضطراری جهت توقف موقت مسکونی اخراج در این شهرستان به دلیل COVID-19.

___

جک ما بنیانگذار چینی غول تکنولوژی Alibaba می گوید: پایه و اساس خود را اهدا خواهد شد 500,000 COVID-19 تست کیت و 1 میلیون ماسک به آمریکا

“نقاشی از کشور خود من تجربه سریع و دقیق تست و کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای حرفه ای پزشکی موثر در جلوگیری از گسترش ویروس” کارشناسی ارشد گفت: در بیانیه ای روز شنبه در توییتر. “در این لحظه ما نمی تواند ضرب و شتم این ویروس مگر اینکه ما از بین بردن مرزهای به منابع و به اشتراک گذاری ما می دانیم چگونه و چه سخت به دست آورده درس.”

Ma گفت: Jack Ma بنیاد و راهنمایی بنیاد در حال حاضر اهدا اقلام به ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا و ایران و اسپانیا و او امیدوار است این آخرین کمک مالی کمک خواهد کرد که آمریکایی ها در مبارزه با این بیماری همه گیر.

___

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواسته است تمام 3,000 اعضای هیات دلاری در نیویورک به کار از خانه به مدت سه هفته شروع دوشنبه مگر اینکه آنها مورد نیاز برای انجام خدمات ضروری است.

U. N. سخنگوی استفان نواز که از اعلام اواخر جمعه گفت: جلسات شورای امنیت و مجمع عمومی و کلیدی دیگر بدن و کمیته ها هنوز هم می تواند محل.

نواز اشاره به این حادثه تلخ گفت: تصمیم به شدت کاهش تعداد کارکنان در U. N. ستاد به منظور کاهش تماس های اجتماعی را به حداقل در نور جدید کروناویروس.

نواز روز جمعه گفت که هیچ U. N. عضو هیات گزارش شده تست مثبت برای COVID-19 اما یک دیپلمات از فیلیپین اختصاص داده شده به خود را U. N. ماموریت انجام تست مثبت است.

___

یک یادبود ملی در نیوزیلند به مناسبت 51 افرادی که کشته شدند هنگامی که یک فرد مسلح با حمله به دو مسجد یک سال پیش لغو شده است با توجه به نگرانی جدید کروناویروس.

هزاران نفر از مردم انتظار می رود برای حضور در یکشنبه, خدمات در, Christchurch, به مناسبت سالگرد مارس 15 تیر اندازی.

نیوزیلند تا به حال فقط شش تایید موارد COVID-19. همه این موارد شده اند و متصل به مردم بازگشت از خارج از کشور و تا کنون گرفته نشده است نشانه ای از یک محلی شیوع. مورد اخیر مربوط به یک مرد در 60s خود را که به تازگی در بازگشت از آمریکا اعلام کرد مقامات وزارت بهداشت روز شنبه.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio تصمیم به انصراف از این سرویس نیز روز شنبه اعلام کرد بود عملی و پیشگیرانه.

___

یک کشتی کروز که لنگر انداخت در اوکلند کالیفرنیا در روز دوشنبه پس از زده بودن با کروناویروس است متحرك 2,450 مسافران و حمل و نقل آنها را به قرنطینه مناسب سایت های.

شاهزاده Cruises گفت: تنها 14 بین المللی, مسافران باقی مانده در هیئت مدیره در حالی که انتظار برای عودت به کشورهای خود.

کالیفرنیا گفته مقامات پس از آنها دریافت کردن کشتی لنگر خواهد شد جایی در خلیج سان فرانسیسکو در حالی که خدمه منتظر چارتر پرواز به مقصد خود را.

___

وزارت امور خارجه روز جمعه احضار چین سفیر آمریکا برای شکایت از نظرات اخیر از یک سخنگوی وزارت امور خارجه نشان می دهد که ارتش ایالات متحده ممکن است معرفی coronavirus به ووهان.

این اداره گفته اند که در اعتراض نظرات از معاون سخنگوی وزارت ژائو Lijian و اشاره کرد که چین داستان در مورد COVID-19 ویروس “شده است تغییر دور از ووهان Huanan بازار از اواسط ماه ژانویه نشان می دهد که چین در تلاش است اجتناب از مسئولیت شیوع.”

“ایالات متحده علاقه مند است در اختصاص سرزنش اما می پرسد دولت چین به offse دسترسی کامل و شفافیت به منظور جلوگیری از از دست دادن بیشتر از زندگی در داخل و خارج از PRC” بخش گفت.

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به tweeting که چهار اصلی کشتی کروز شرکت توافق کرده اند که به تعلیق سفر از آمریکا برای 30 روز موثر در نیمه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که کارناوال رویال کارائیب نروژی و MSC Cruises همه توافق به حالت تعلیق در آورده.

وزارت امور خارجه ایالات متحده توصیه یکشنبه در برابر هر سفر در کشتی های کروز به خصوص برای کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

___

یوتا است رد عمومی کلاس های مدرسه برای حداقل دو هفته برای جلوگیری از گسترش جدید coronavirus رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در روز جمعه گفت.

“نرم بسته شدن” شروع می شود شنبه هر چند درب باز خواهد ماند و اجازه می دهد تا بچه ها به چیزهایی مانند غذا و تدریس خصوصی در صورت نیاز.

آموزش برای یوتا 667,000 دانش آموزان مدرسه حرکت خواهد کرد آنلاین و یا به خانه بسته است. دولت یک تعداد انگشت شماری از موارد از جمله مشخصات بالا یوتا جاز بازیکنان NBA رودی Gobert و داناون میچل.

___

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود که قبلا اعلام وضعیت اضطراری در پایتخت کشور خواسته است که تجمع بیش از 250 نفر می تواند اجتناب شود.

که از درخواست اصلی در اوایل این هفته که مجموعه ای از محدودیت درخواستی در 1000 نفر است. Bowser خود را تعطیل District of Columbia مدارس از طریق پایان ماه مارس و تمام غیر ضروری واشنگتن مقامات دولتی آغاز خواهد شد teleworking شروع هفته آینده.

واشنگتن دی سی برای شناسایی 10 مورد از عفونت کروناویروس.

___

این دولت کوزوو روز جمعه تصمیم گرفت به این کشور مرز زمینی نقاط و مسیرهای هوایی در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

در اوایل روز شنبه مقامات گزارش دو coronavirus موارد برای اولین بار در کوچک بالکان غربی کشور, 20 ساله, ایتالیایی, زن و 77 ساله آلبانیایی مرد.

___

آیداهو آن اولین مورد تایید شده از coronavirus مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد بعد از ظهر جمعه.

آیداهو وزارت بهداشت و رفاه گفت: رژیم صهیونیستی است. براد کوچک را در یک اطلاعیه رسمی در مورد این پرونده در پایان کسب و کار در روز جمعه. خبر آمد چند ساعت پس از اعلام وضعیت اضطراری به دلیل coronavirus.

خواه فرماندار گفت: او می خواست دولت آماده می شود و محافظت در برابر سیستم بهداشت و درمان در حال غرق شده است.

___

اوکلاهما استفاده می شود بیش از نیمی از آن تست ظرفیت شنبه برای تست 58 اعضای بسکتبال یوتا جاز سازمان پس از یک بازیکن تست مثبت است. کسانی که نتایج آزمایش نشان داد دومین, بازیکن, Donovan میچل همچنین آزمایش مثبت است.

Oklahoma state اپیدمیولوژی لورنس Burnsed گفت: این امر شده اند بیش از حد خطرناک برای حمل و نقل بازگشت تیم به یوتا برای تست بدون دانستن که ممکن است مثبت باشد.

Oklahoma State کمیسیون بهداشت گری کاکس گفت: دولت تست ظرفیت 100 در هر روز در زمانی که تیم مورد آزمایش قرار گرفت.

یک سخنگوی ایالتی اوکلاهما وزارت بهداشت گفت: آزمون در اعضای یوتا جاز نمی مختل تست از هر اوکلاهما نمونه های بیمار.

___

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر دستور بسته شدن هر مدرسه در کشور تا مارس 30 شروع سهشنبه در بحبوحه نگرانی از شیوع کروناویروس.

پریتزکر اعلام کرد تصمیم خود را روز جمعه در شیکاگو که در آن بیش از 355,000 دانش آموزان مدرسه تحت تاثیر قرار خواهد شد. ایالت نزدیک به 2 میلیون دانش آموز را نمی توان بازگشت به کلاس درس و به مدت دو هفته.

ایلینوی مقامات همچنین گزارش های اضافی 14 مورد از افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در جمعه آوردن دولت تعداد کل موارد به 46.

___

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers روز جمعه دستور داد همه از دولت های عمومی و خصوصی K-12 مدرسه بسته از 18 مارس تا آوریل 5 گفت: آنها می تواند قبل از آن اگر آنها آرزو و بازگشایی تاریخ ممکن است با تاخیر.

وجود 19 موارد تایید شده در ویسکانسین از جمله یکی که تا به حال بهبود است.

___

تعداد افرادی که فوت کرده اند از جدید کروناویروس در آمریکا شروع به پریدن کرد و هشت روز جمعه – از 41 تا 49.

واشنگتن مقامات بهداشتی گزارش شش جدید COVID-19 مرگ و میر در جمعه ساخت دولت در مجموع 37. سه تا از جدید مرگ و میر در ارتباط بودند با یک خانه سالمندان در Kirkland, Washington شده است که در کانون این بیماری در دولت است.

کلرادو مقامات بهداشتی گزارش دولت اول coronavirus مرگ است. یک زن در 80s در با شرایط بهداشتی اساسی در درگذشت, El Paso County است.

California Department of Public Health جمعه اعلام کرد که دولت در حال حاضر 247 مورد تأیید و یکی جدید مرگ آوردن مرگ و میر در مجموع به پنج.

___

رژیم صهیونیستی. کیت براون روز جمعه گفت که Oregon کمک خواهد کرد که پیدا کردن مهد کودک برای کودکان در خط مقدم پزشکی کارگران و اولین پاسخ دهندگان به عنوان مدارس ایالت بسته به مدت دو هفته به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

اورگان نیز به دست آمده فدرال چشم پوشی جمعه اجازه می دهد تا مناطق برای خدمت رایگان و کاهش قیمت ناهار به پایین درآمد و دانش آموزان در خارج از محیط مدرسه در مکان هایی مانند اتوبوس متوقف می شود و کلیساها و مراکز اجتماعی.

حدود نیمی از 580,000 کودکان در اورگان متاثر از دو هفته از بسته شدن تمام مدرسه ایالت دریافت آرد یارانه, اورگان, وزارت آموزش و پرورش مدیر کلت گیل گفت.

همانطور که برای مراقبت از کودکان برای پزشکان و پرستاران قهوه ای برابر آن به زمان جنگ تلاش به کارکنان پزشکی در دسترس است.

___

سازمان جهانی بهداشت ارشد راه اندازی کرده است یک صندوق جهانی در روز جمعه به جمع آوری پول برای کمک به کشورهای جهان پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “هر دلار اهدا یک دلار نسبت به صرفه جویی در زندگی می کند.”

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او به احتمال زیاد به یک آزمون برای coronavirus بعد از همه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در طول تعطیلات آخر هفته نزدیک بود رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro ارتباطات مدیر فابیو Wajngarten که آزمایش مثبت برای این ویروس فقط روز بعد.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در بیانیه ای گفت: روز شنبه که “هر دو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور تا به حال تقریبا هیچ تعاملات با فردی که تست مثبت و نیاز نیست در حال آزمایش در این زمان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه اگر او خودخواه بودن نیست تحت آزمایش باعث تهمت به پاسخ: “من نمی گویم من که قرار بود به آزمایش می شود.”

“به احتمال زیاد آره” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در حالی که کمرنگ جلوه دادن تعامل خود را با برزیل رسمی در این رفت و آمد مکرر در فلوریدا. “نه به این دلیل است که اما به دلیل من فکر می کنم من آن را انجام دهد به هر حال. نسبتا به زودی ما در حال کار کردن یک برنامه است.”

___

کاتالان دولت می خواهد به طور کامل منزوی شمال شرقی منطقه از 7.5 میلیون دلار برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید منطقه ای آن فرمانده گفت: اواخر روز جمعه اصرار مقامات مرکزی در اسپانیا برای کمک به اجرای کل مستند.

Quim Torra صحبت کرد و در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در همان روز که برخی از 70,000 ساکنان محدود به چهار شهر از منطقه که در آن تلخ خوشه از COVID-19 آلوده ده ها تن در یک ماده از روز.

مقامات مرکزی در اسپانیا اعلام کرد روز جمعه یک وضعیت اضطراری است که به دولت قدرت فوق العاده ای از روز شنبه و تا پایان ماه مارس به بیش از امکانات خصوصی محدود کردن آزادی حرکت و تحمیل اجباری تامین مواد غذایی و دارو است.

مقامات در مادرید منطقه نزدیک به نیمی از کشور را بیش از 4200 عفونت نیز خواست دولت مرکزی به منظور مجموع مستند وجود دارد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر شب های منطقه ای رئیس جمهور ایزابل دیاز Ayuso تایید کرد که هتل ها تعیین شده بود به عنوان موقت بیمارستان ها به منظور رسیدن به حداقل 1000 اتاق مراقبت های ویژه قابلیت های در هفته های آینده.

___

مجارستان بسته شدن مدارس شروع دوشنبه.

نخست وزیر ویکتور اوربان گفت: جمعه شب در یک ویدیو ارسال شده در دولت Facebook صفحه ای که کلاس برگزار خواهد شد برای دانش آموزان تنها از طریق آموزش از راه دور.

او همچنین خواسته است که کودکان در خانه ماندن نمی شود چپ در مراقبت از پدربزرگ و مادربزرگ که به دلیل سن خود را در میان کسانی که بیشتر در معرض خطر در مورد کوروناویروس.

مجارستان در حال حاضر به حالت تعلیق در کلاس های دانشگاه در اوایل این هفته به دلیل تعداد زیادی از دانشجویان خارجی است.

مجارستان گزارش شده 19 مورد از coronavirus.

___

واشنگتن فرماندار دستور داده است تا شش هفته تعطیلی تمام مدارس دولتی و خصوصی در دولت است که دیده می شود بسیاری COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده است.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee قبلا دستور داد تمام منطقه سیاتل مدارس را تعطیل. Inslee منظور نیاز به مدارس, نزدیک به از مارس 17 مارس 24. در واشنگتن وجود دارد بیش از 1.1 میلیون دانش آموزان مدرسه.

حداقل 31 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس رخ داده در واشنگتن در منطقه سیاتل است.

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتقاد از قانون در خانه طراحی شده برای کمک به آمریکایی ها در برخورد با کروناویروس گفت: “ما فقط فکر نمی کنم آنها به اندازه کافی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که دموکرات ها در پایان “موافق نیست به برخی از چیزهایی که آنها به توافق.”

مرکزی به خانه بسته است رایگان برای تست ویروس ها و تضمین بیمار پرداخت برای کارگران که در حال گرفتن زمان از مشاغل همراه با تزریق دلار به رسیدگی مزایای بیکاری و افزایش برنامه های غذایی برای کودکان و خانواده ها و سالمندان است.

مجلس نانسی پلوسی روز جمعه گفت خانه را تصویب بسته کمک و التماس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره جمهوری خواهان به “قرار دادن خانواده ها برای اولین بار” با پشتوانه تلاش است.

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را چشم پوشیدن از بهره وام های دانشجویی برگزار می شود توسط دولت فدرال “تا اطلاع ثانوی” به عنوان بخشی از یک اقدام اضطراری برای کمک به آمریکایی ها در مقابله با کروناویروس جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او نیز دستور خود با وزیر نیرو به خرید مقادیر زیادی از نفت خام برای ذخیره نفت استراتژیک است که فروشگاه های سوخت برای شرایط اضطراری استفاده کنید.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “ما در حال رفتن به آن را پر کنید تا به بالا” و حرکت خواهد ذخیره مالیات دهندگان آمریکایی و کمک به صنعت نفت است. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته اطلاعیه در طول یک کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه.

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که او به طور رسمی اعلام اضطراری ملی جدید کروناویروس.

رئیس جمهور گفت در باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی گفت: هیچ منبع خواهد بود امان در پاسخ به این ویروس. او می گوید که اعلام خواهد شد تا نزدیک به 50 میلیارد دلار برای کمک به استانها و شهرستانها.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او همچنین درخواست هر بیمارستان در ایالات متحده به فعال خود آمادگی اضطراری طرح است.

او رو به رشد انتقاد خود را در مورد پیام های مخلوط به شدت شیوع و بیش از دولت scattershot پاسخ.

اما رئیس جمهور در دفاع از دولت پاسخ, به خصوص آن به طور موقت ممنوعیت سفر از اروپا گفت: آن را به صرفه جویی در زندگی می کند. او می گوید: این ویروس که “این خواهد شد” و این کشور پدیدار خواهد شد قوی تر است.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>