آخرین: چگونه AP به نام کالیفرنیا برای ساندرز

واشنگتن (AP) — آخرین دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی و سه شنبه (همه زمان محلی):

11:40 بعد از ظهر

به محض این که نظر سنجی بسته در کالیفرنیا در 8 p. m. و اقیانوس آرام زمان آسوشیتد پرس به نام برنی ساندرز برنده بزرگترین جایزه در سه شنبه.

AP به نام دولت دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه برای سناتور ورمونت حتی اگر هیچ آرا از روز شنبه تا به حال نشده است محسوب می شود. خبرگزاری بنابراین بر اساس نتایج حاصل از AP VoteCast آن گسترده نظرسنجی از رای دهندگان آمریکایی. که انتخابات تحقیقات قطاری از دیدگاه رای دهندگان آنها را برای رای دادن و به همین دلیل است.

این VoteCast بررسی نشان داد ساندرز با قانع کننده سرب در کالیفرنیا با هیچ راه برای مایک بلومبرگ و جو بایدن به گرفتن. در بخشی که به دلیل VoteCast یافت ساندرز با سرب در رای اولیه از طریق پست در قبل از روز انتخابات.

بسیاری از کسانی که برگه های رای ریخته شد قبل از بایدن را فرمانده پیروزی در کارولینای جنوبی و قبل از ctq و پیت Buttigieg کاهش یافته و خارج از مسابقه است. که به معنی عقبی نامزد خواهد نیاز به را تشکیل می دهند بسیاری از زمین در, رای, بازیگران در فرد توسط رای دهندگان در حوزه های رأی گیری روز سه شنبه. اما VoteCast یافت که رای بیش از حد نیز مورد علاقه و ساندرز.

AP VoteCast انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو برای آسوشیتدپرس و فاکس نیوز.

__

11 p. m.

برنی ساندرز برنده کالیفرنیا دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 415 نمایندگان در خطر است, بزرگترین مسافت در انتخابات نقشه.

ساندرز’ کمپین به مدت طولانی دیده می شود, پرجمعیت ترین دولت به عنوان یک بحرانی در اوایل مسابقه است و تا به حال خیل داوطلبان سازماندهی حوادث در سراسر دولت است. ساندرز از دست 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه به هیلاری کلینتون بود و به امید باز گشت خواهد بود که یک capstone لحظه برای دولت مترقی بال.

ساندرز نیز برنده یوتا ورمونت و کلرادو است. جو بایدن برنده ماساچوست, آرکانزاس, مینه سوتا, تنسی, آلاباما, اوکلاهما, کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

__

10:55 بعد از ظهر

برنی ساندرز’ کمپین ثبت یک شکایت حقوقی درخواست برای نظر سنجی در لس آنجلس به باز بماند برای دو ساعت پس از صف های طولانی و مشکلات دیگر.

نظر سنجی در کالیفرنیا راه اندازی شد به 8 p. m. به وقت محلی. آسوشیتد پرس اعلام کرده است ساندرز ویکتور در کالیفرنیا ارائه می دهد که بیشتر نمایندگان از هر دولت دیگر.

قانونی و تشکیل پرونده می گوید رای دهندگان را بررسی کنید-در ایستگاه ها و ماشین های رای گیری کار نمی شد در برخی از حوزه های رأی گیری. آن مدعی ماشین های رای گیری رد شد رای گیری در یک مکان سنجی سهشنبه بعد از ظهر. این ادعا حداقل یک مکان سنجی تا به حال صبر کنید زمان چهار ساعت.

قانون کالیفرنیا می گوید رای دهندگان می تواند بازیگران آراء به عنوان طولانی به عنوان آنها در خط زمان سنجی در 8 بعد از ظهر ساندرز کمپین درخواست نظر سنجی باز بماند تا 10 p. m.

__

10:50 بعد از ظهر

جو بایدن برنده ماساچوست’ دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 91 نمایندگان در خطر است.

ماساچوست در نظر گرفته شد باید برنده دولت برای خود خانه-دولت نامزد ماساچوست ایالت الیزابت وارن و انتخابات پیش بینی کرد میزان مشارکت بالا است. حدود 230,000 رای دهندگان در زمان استفاده از رای گیری اولیه در هفته گذشته اولین بار دولت اجازه داده اولیه رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری سال اولیه.

بایدن برنده, آرکانزاس, مینه سوتا, تنسی, آلاباما, اوکلاهما, کارولینای شمالی و ویرجینیا است. برنی ساندرز برنده یوتا ورمونت و کلرادو است.

__

10:45 p. m.

خیلی خوشحال جو بایدن جشن قوی سه شنبه عملکرد و امیدوار به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و “التیام این کشور است.”

بایدن ذکر شده چندین مقدماتی او برنده در سراسر 14 متحده به عنوان او ادامه داد: قابل توجه قیامت پس از ملال انگیز پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر.

“این یک شب خوب و آن را به نظر می رسد حتی بهتر” بایدن گفت: در لس آنجلس. “آنها آن را نمی فوق العاده سهشنبه برای هیچ چیز.”

بایدن عملکرد در سراسر شنبه متحده جامد و موقعیت خود را به عنوان متوسط دموکرات جایگزین برای مترقی رهبر برنی ساندرز که همچنین نگاه کرد در موقعیت قوی نماینده مسافت.

بایدن می گوید: “ما قصد داریم به انجام این کار مردمی است.”

__

10:35 بعد از ظهر

معترضان به طور خلاصه قطع جو بایدن سه شنبه جشن سخنان به هواداران در لس آنجلس.

زنان نشانه برگزاری مطلب “اجازه لبنی مرگ” یورش برده و روی سکو که در آن مجلس بود به سخنان سه شنبه شب flanked توسط همسر و خواهر. بایدن نقل مکان کرد و به سمت امنیت و حذف زنان است.

معترضان از حقوق حیوانات گروه را قطع اخیر کمپین حوادث در نوادا و کالیفرنیا. زنان بی انتها با “اجازه لبنی می میرند” نوشته شده بر روی سینه خود را اعتراض یک برنی ساندرز کمپین رویداد در اوایل این ماه.

به عنوان به زودی به عنوان زنان برداشته شد بایدن خود را از سر گرفت اظهارات به ظاهر unfazed.

یک برنده نشده است به نام در کالیفرنیا است.

__

10:30 p. m.

برنی ساندرز برنده یوتا دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 29 نمایندگان در خطر است.

ساندرز دارای یک چاه عمیق از محبوبیت با دولت چپ متمایل رای دهندگان.

دموکراتیک اولیه باز است در ایالت یوتا پس از رای دهندگان می تواند یک انتخابات بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی. برخی در اکثریت جمهوری خواه را به طور کامل در آغوش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و میانه رو دیدم یک فرصت برای خواستگاری وسط-of-the-road رای دهندگان با زمین است که آنها را بهترین فرصت برای سرنگون کردن رئیس جمهور است.

ساندرز نیز برنده ورمونت و کلرادو است. جو بایدن برنده, آرکانزاس, مینه سوتا, تنسی, آلاباما, اوکلاهما, کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

__

10:20 بعد از ظهر

برنی ساندرز است که بیان “اعتماد به نفس مطلق” است که او می تواند پیروز در تعقیب او از حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری با وجود از دست دادن بسیاری از اوایل سه شنبه نژادها به جو بایدن.

صحبت کردن با هواداران در اسکس جانکشن ورمونت ساندرز اش گیر استاندارد انتقادات خود را دموکراتیک رقبا بدون نام بردن از آنها. او همچنین ترویج خود را به عنوان کنار هم قرار دادن “بی سابقه مردمی, multigenerational, چند نژادی ،

تا کنون ساندرز تا به حال برنده دو مسابقه از شب در خانه خود در ایالت ورمونت و کلرادو است.

مرجع متحده هنوز به شمارش از جمله نماینده غنی تگزاس ساندرز گفت: “من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد بعد از امشب” با اشاره به او “با احتیاط خوش بینانه” او را برنده کالیفرنیا.

او به پایان رسید با تشکر Vermonters برای حمایت خود را از طریق سال های پایانی با “اجازه دهید به کاخ سفید است.”

__

10:05 بعد از ظهر

مرد بودن با اعتبار reinvigorating جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری می گوید حمایت خود را است که با داشتن اثر مثبت او در نظر گرفته شده.

خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn از ایالت کارولینای جنوبی گفت: در MSNBC سه شنبه شب بود که او “در تلاش برای ایجاد یک موج برای جو بایدن” زمانی که او به معاون سابق رئیس جمهور حمایت خود را درست قبل از روز شنبه گذشته کارولینای جنوبی اولیه.

Clyburn می گوید نتیجه این شد فقط به عنوان او می خواهم امیدوار: بایدن موفق به کسب یک پیروزی قاطع که ترجمه شده به حرکت برای تقویت مبارزات انتخاباتی خود را از طریق سوپر شنبه مسابقات. در این روز که به دنبال پیت Buttigieg و ctq به پایان رسید خود را به مناقصه و حمایت بایدن.

Clyburn مبارزه برای بایدن روز شنبه در کارولینای شمالی و می گوید او ثبت robocalls در متحده از جمله تنسی و آلاباما و آرکانزاس است.

Clyburn می گوید او احساس می کند “مردم پیام.”

__

9:52 بعد از ظهر

جو بایدن برنده آرکانزاس’ دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 31 نمایندگان در خطر است.

این محکم دولت جمهوری دیده است علاقه شدید از دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری که ازدحام امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات و پوشش تاییدیه. آرکانزاس’ جمهوریخواه مجلس قانونگذاری در سال گذشته رای به حرکت دولت اصلی در انتخابات ریاست جمهوری سال از آوریل تا مارس است.

بایدن همچنین برنده مینه سوتا, تنسی, آلاباما, اوکلاهما, کارولینای شمالی و ویرجینیا است. برنی ساندرز برنده ورمونت و کلرادو است.

__

9:50 بعد از ظهر

جو بایدن برنده مینه سوتا دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 75 نمایندگان در خطر است.

ایالت مینه سوتا ctq را خروج ناگهانی از ریاست جمهوری به برنی ساندرز ناگهانی فرصت برای قفل کردن صفحه اصلی وزارت امور خارجه در سه شنبه. به جای بایدن برنده دولت پس از دریافت Klobuchar را تایید.

ساندرز به راحتی برنده سوتا قفقاز در سال 2016 است و بزرگ و با انگیزه مترقی پایه در دولت جبران Klobuchar را فرض صفحه اصلی-field استفاده در یک مسابقه بود که به طور فزاینده ای به عنوان دیده می شود تنگ او کاهش یافته است دوشنبه.

بایدن همچنین برنده, تنسی, آلاباما, اوکلاهما, کارولینای شمالی و ویرجینیا است. برنی ساندرز برنده ورمونت و کلرادو است.

__

9:30 p. m.

جو بایدن برنده تنسی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 64 نمایندگان در خطر است.

مرگبار شبانه گردباد با تاخیر شروع از سه شنبه ریاست جمهوری رای گیری اولیه در نشویل و دیگر تنسی, شهرستان, ترغیب مقامات انتخابات به رای دهندگان تغییر مسیر از برخی از حوزه های رأی گیری به صورت متناوب مکان.

در یک وضعیت که در آن خواهان برگزاری هر عمده انتخاب اتاق از جمله هفت تن از نه کنگره صندلی دموکراتیک رای گیری اولیه پایه دارای سابقه بودن متوسط بیشتر از آن از کشورهای دیگر است.

بایدن همچنین برنده, آلاباما, اوکلاهما, کارولینای شمالی و ویرجینیا است. برنی ساندرز برنده ورمونت و کلرادو است.

__

9:10 بعد از ظهر

جو بایدن برنده اوکلاهما دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

دولت 37 نمایندگان در خطر است.

ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده اوکلاهما دموکراتیک اولیه در سال 2016 در برابر هیلاری کلینتون ،

___

9 بعد از ظهر

برنی ساندرز برنده کلرادو دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 67 نمایندگان در خطر است.

آن را کلرادو اول ریاست جمهوری اولیه در 20 سال و ساندرز’ پیروزی نشان می دهد که چقدر حزب دموکرات می تواند جذب مستقل هنوز هم بزرگترین رای گیری بلوک در یک دولت است که نقل مکان کرد و بیشتر به سمت چپ در انتخابات اخیر.

کلرادو برگزار شد انتخابات مقدماتی از سال 1992 تا 2000 و پس از آن کاهش یافته و آنها را به صرفه جویی در پول. در سال 2016 رای دهندگان به تصویب برقراری مقدماتی پس از شکایت در مورد انجمن سیستم از هزاران نفر از حوزه جلسات برای شروع انتخاب کاندیداهای ریاست جمهوری.

ساندرز شکست هیلاری کلینتون در دولت 2016 دموکرات قفقاز و او را حفظ کرده است و مشتاق پایه در کلرادو بوده است.

__

8:40 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ است با تمرکز بر روی کلید نوسان ایالت فلوریدا حتی به عنوان رای در روز سه شنبه مسابقات هنوز در حال بازیگران و شمارش.

این میلیاردر که اجتناب اوایل نامزدی مسابقات می گوید جمعیت مشتاق در وست پالم بیچ “برنده شدن در ماه نوامبر شروع می شود با فلوریدا.” که دولت اصلی است 17 مارس است.

بلومبرگ به ثمر رساند و یک پیروزی در ساموآ آمریکا در روز سه شنبه هر چند او هنوز برای برنده شدن هر متحده است.

او می گوید: “مهم نیست که چگونه بسیاری از ما برنده امشب ما انجام داده اند چیزی که هیچ کس دیگری فکر می کردم ممکن بود.” او می گوید که شاهکار رو به افزایش بود “از 1% در انتخابات به عنوان یک مدعی برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.”

بلومبرگ صرف 500 میلیون دلار از پول خود را در کمپین های تبلیغاتی.

__

8 p. m.

جو بایدن برنده آلاباما دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 52 نمایندگان در خطر است.

سیاه رای دهندگان نگه نوسان در دولت دموکراتیک رای دهندگان و بایدن و مایک بلومبرگ تقسیم تاییدیه از دولت بزرگترین سیاه و ائتلاف های سیاسی. آلاباما نیو ساوت ائتلاف حمایت بایدن و آلاباما دموکراتیک کنفرانس پشتیبانی بلومبرگ.

بایدن همچنین برنده ویرجینیا و کارولینای شمالی در حالی که برنی ساندرز برنده اصلی را در خانه اش در ایالت ورمونت است. رای گیری است که هنوز هم در جریان است در جای دیگر در این کشور از جمله کالیفرنیا, شب, بزرگترین جایزه است.

__

7:57 بعد از ظهر

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ و تشکر. Tulsi Gabbard از هاوایی به دست آورد خود را برای اولین بار نمایندگان با تشکر American Samoa.

این جزیره دارای شش دموکراتیک نمایندگان و جلسه اهدا پنج به بلومبرگ و یکی به Gabbard که شد از هاوایی است.

بلومبرگ کردم تقریبا نیمی از آرا توسط Gabbard را 29 درصد است. برنی ساندرز جو بایدن و سناتور الیزابت وارن تمام شد و زیر 15% آستانه گفت: جزیره, حزب, مدیر اجرایی اندرو Bergquist.

__

7:50 بعد از ظهر

یک خوش بین الیزابت وارن اصرار دموکراتیک رای دهندگان به بازیگران برگه های رای است که آنها را “افتخار” به جای گوش دادن به صاحب نظران سیاسی.

در یک تجمع در دیترویت در روز سه شنبه شب سناتور ماساچوست می گوید: “پیش بینی شده است وحشتناک کسب و کار” و تشویق مردم به رای دادن خود را با “قلب است.” وارن تا به حال فقیر و نمایش آن در سال های اخیر مسابقات توسط ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

مردم هنوز رای گیری در بسیاری از سوپر شنبه متحده در سراسر کشور است. میشیگان اولیه هفته آینده است و وارن برنامه ریزی شده است بازگشت از سفر را برای جمعه.

یک مصمم وارن می گوید: او را شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و هنوز هم در حال اجرا است چرا که او معتقد است که او را بهترین رئیس جمهور. او می گوید: “شما نمی توانید آنچه شما لازم نیست برای مبارزه با. من در این مبارزه است.”

__

7:46 بعد از ظهر

جو بایدن برنده کارولینای شمالی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

دولت 110 نمایندگان در خطر است و یکی از نوسان متحده برای سال 2020 انتخابات.

بایدن همچنین برنده ویرجینیا اولیه در حالی که برنی ساندرز برنده اصلی را در خانه اش در ایالت ورمونت است.

رای گیری است که هنوز هم در جریان است در جای دیگر در این کشور از جمله کالیفرنیا, شب, بزرگترین جایزه است.

__

7:35 بعد از ظهر

جو بایدن می گوید او “خوش” در نور بودن پیش بینی برنده ویرجینیا اولیه روز سه شنبه.

کمپین در کالیفرنیا در یک مطالعه در شرق لس آنجلس, ضیافت سابق معاون رئیس جمهور می گوید که خبرنگاران او “احساس خوب” و “ما قصد داریم برای انجام این کار به خوبی در برخی از کشورهای دیگر نیز هست.”

بایدن پیش بینی شده بود را به نفع خود ویرجینیا نیز انتظار می رود انتخابات پارلمانی میدان نبرد توسط یک حاشیه گسترده ای بیش از ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

پیروزی در ویرجینیا که در آن حدود یک چهارم از رای دهندگان این است که آمریکایی های آفریقایی تبار می آید بر روی پاشنه از بایدن را فرمانده پیروزی در اولیه روز شنبه در کارولینای جنوبی, این آزمون برای اولین بار از حمایت در میان رای دهندگان سیاه.

__

7:18 بعد از ظهر

برنی ساندرز برنده ورمونت دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

ورمونت دارای 16 نمایندگان در خطر است و ساندرز’ صفحه اصلی دولت است. در سال 2016 ساندرز برنده بیش از 85 درصد از مقدماتی حزب دموکرات برای شرکت در مسابقه در برابر هیلاری کلینتون ،

ساندرز است که برگزاری یک انتخابات شب تجمع در دره چاپلین fairgrounds در اسکس جانکشن.

__

7 p. m.

جو بایدن برنده ویرجینیا دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

پیروزی خود را می آید به عنوان نظر سنجی شروع به نزدیک در برخی از ایالت در روز سه شنبه. رای گیری در جریان است در جای دیگر در این کشور از جمله کالیفرنیا, شب, بزرگترین جایزه است.

ویرجینیا 99 نمایندگان در خطر است. آن در نظر گرفته شده است یک tossup دولت است که به طور فزاینده ای در حال حرکت به سمت چپ.

نتایج مقدماتی حزب دموکرات در ایالت ویرجینیا با آن متنوع انتخاباتی, زمین, روستایی, شهری و حومه رای دهندگان می تواند یک شاخص کلیدی که دموکرات انتخاب خواهد شد به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

__

3:40 بعد از ظهر

برنی ساندرز و همسرش جین را به خانه بازگشت به ورمونت برای رای دادن در سه شنبه نشست اصلی با سناتور گفتن به خبرنگاران گفت که او به دنبال به جلو به خوبی انجام می دهند.

به عنوان او وارد و در محل رای در برلینگتون صبح روز سه شنبه ساندرز گفت: یک جمعیت از خبرنگاران که مبارزات انتخاباتی خود را در مورد شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او به نام “خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ معاصر کشور ما است.”

ساندرز می گوید مبارزات انتخاباتی خود نیز در مورد ایجاد یک اقتصاد و دولت “است که با این نسخهها کار برای همه و نه فقط چند است.”

او می گوید: “ما از کنار هم قرار دادن چند نسل, چند نژادی جنبش مردم که در حال ایستاده تا برای عدالت و به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما در حال رفتن به نیاز به بیشترین میزان مشارکت در تاریخ این کشور است.”

ساندرز می افزاید: “ما نیاز به انرژی است. ما نیاز به شور و هیجان. من فکر می کنم کمپین ما این است که مبارزات انتخاباتی.”

__

3:10 بعد از ظهر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی سه شنبه مسابقات را به صورت یک “جالب شب از تلویزیون” خود را به عنوان رقبای دموکرات رقابت برای بزرگترین تکه از نمایندگان به اهدا می شود در این مسابقه به اجرا در برابر او در ماه نوامبر.

“من فکر می کنم آن را به یک کار بسیار جالب شب از تلویزیون و من خواهد شد تماشای,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه به عنوان او در بازدید از موسسه ملی بهداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان دارد که جو بایدن است “بیا تا کمی” به عنوان میانه رو coalesced در سراسر مبارزات انتخاباتی خود. و او تکرار ادعاهای خود که دموکراتیک استقرار “تلاش برای آن را به دور از” برنی ساندرز مترقی سناتور ورمونت پیشرو که دارای باریک نماینده تعداد منجر شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او نمی باید یک علاقه را به اجرا در برابر این سقوط و اضافه میکند: “من کسی را من باید.”

__

1:45 p. m.

یکی از جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری شرکت-صندلی می گوید میلیاردر مایک بلومبرگ را مدیون رای دهندگان توضیح اگر او نمی انجام این کار به خوبی در سراسر 14 سه شنبه اولیه متحده است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti متوقف شد و فقط از بلومبرگ گفت باید رها کردن اگر او نمی رسد بایدن به پایان شب دوم در سراسر کشور نمایندگان پشت سر رهبر فعلی برنی ساندرز.

“اگر پایان نامه شما توسط جو بایدن قابل دوام نیست و او به طور ناگهانی می شود ماندگار, من فکر می کنم شما باید برای توضیح به مردم خود را چه جدید در نظریه کار” Garcetti آسوشیتدپرس گفت. “یا خدا شما را برکت دهد به ما کمک کند برنده سنا نگه داشتن خانه و شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بلومبرگ در این مسابقه در پاییز گذشته در میان نشانه هایی که بایدن ضعیف جبهه ملی-دونده رهبری به بد پس از اتمام در اوایل اولیه متحده است. بایدن چهار در آیووا و نیوهمشایر اما دوباره به دور دوم در نوادا و خرد این زمینه در کارولینای جنوبی اولیه. که تنگ ساندرز’ نماینده منجر به تک رقمی به عنوان روز سه شنبه شرکت کنند ،

Garcetti می گوید ساندرز منجر خواهد شد و رای گیری در کالیفرنیا می گوید بایدن به حرکت به باریک ساندرز’ شکاف و پایان شب در یک موقعیت قوی در حال حرکت رو به جلو را به اضافی مارس مقدماتی.

___

1:30 بعد از ظهر

سابق FBI مدیر James Comey پرتاب شده است حمایت خود را از پشت دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

Comey توییتی شنبه که به او رای داده بودند در اولین دموکراتیک اولیه است و او معتقد است که این کشور نیاز به یک نامزد “کسی که درباره همه آمریکایی ها و بازگرداندن نجابت و عزت به دفتر.”

Comey می گوید: “یک دلیل وجود دارد تهمت ترس” بایدن و “ریشه” برای ایالت ورمونت برنی ساندرز. مغلوب ساختن پیشی جستن غالبا اهداف بایدن در توییتر در تماس تلفنی با “خواب جو بایدن” و به تازگی مسخره اش بحث عملکرد. رئیس جمهور همچنین توییتهایی دربارهی ساندرز گفت دموکرات ها “در مرحله یک کودتا علیه برنی!”

Comey خدمت در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت. او از کار اخراج شد به عنوان مدیر FBI با مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 2017 شده است و رئیس آنتاگونیست از رئیس جمهور را پس از آن.

___

11:15 صبح

مایک بلومبرگ است تصدیق کرد که تنها راه برای نامزدی است که از طریق یک کنوانسیون مبارزه و پیشنهاد او ممکن است برنده هر متحده در روز سه شنبه.

صحبت با خبرنگاران در یک میدان در میامی تاجر گفت: “من نمی دانم که آیا میخوای برنده هر” هنگامی که از او خواسته شد که از 14 ایالت رای گیری روز شنبه به اعتقاد او او می تواند برنده.

بلومبرگ افزود: “شما نمی باید برای برنده شدن متحده, شما باید برای برنده شدن داشت.” او پیشنهاد کرد که هیچ کس خواهد شد اکثریت نمایندگان و “سپس شما را به یک کنوانسیون و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

بلومبرگ شد و سپس پرسید: اگر او می خواست یک رقابت کنوانسیون و او گفت: “من فکر نمی کنم که من می توانید برنده هر راه دیگر.”

میلیاردر است ظاهر می شود در رای گیری برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری در روز سه شنبه.

___

9:10 صبح

گردباد مرگبار را تحت تاثیر سه شنبه رای گیری در دو ایالت های جنوبی.

تنسی حزب دموکرات در حال حرکت است برخی از حوزه های رأی گیری آسیب دیده توسط گردباد مرگبار که نورد از طریق نشویل منطقه شنبه شب. این حزب در توییتر می گوید که رای دهندگان اختصاص داده شده به 18 رای گیری مکان می تواند رای در تعیین دبیرستان کلیسا و جامعه ،

گردباد پاره پاره در سراسر ایالت تنسی در اوایل روز شنبه, ریز حداقل 40 ساختمان ها و کشته شدن حداقل هفت نفر. یکی از مقدس باعث آسیب های شدید در مرکز شهر نشویل. پلیس گفت که افسران و ماموران آتش نشانی بودند در پاسخ به حدود 40 ساختمان فرو می ریزد در اطراف شهرستان.

در آلاباما هفت نظرسنجی کارگران آماده شد برای باز کردن درب به رای دهندگان در Lawley ارشد مرکز فعالیت های جنوب غربی بیرمنگام زمانی که تلفن همراه هشدار شروع به رفتن با یک گردباد هشدار در مورد 6:45 صبح روز شنبه گفت: داوطلب گوئن تامپسون.

او گفت: آنها را به حمام رفت و شد اما درختان بودند پایین. طوفان زدم برق تامپسون گفت: اما حوزه دو دستگاه رای گیری الکترونیکی به حال باتری پشتیبان گیری و چند نفر تا به حال بازیگران آراء کمتر از یک ساعت بعد.

“ما به رای گیری توسط چراغ قوه” تامپسون گفت. (ویرایش شده)

صبح زود طوفان در آلاباما خانه های آسیب دیده و سرنگون درختان. بادها را به عنوان قوی به عنوان 60 مایل (97 کیلومتر) گزارش شده توسط خدمات ملی آب و هوا. گردباد هشدارهای صادر شده در حداقل پنج استان ها.

__

ساعت 8 صبح

فوق العاده PAC حمایت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری در حال اجرا است robocall در برخی از سوپر شنبه متحده شامل کلمات مثبت در مورد بایدن از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

آماندا Loveday از متحد کردن کشور تایید شده می گوید تماس های در حال اجرا را از طریق روز سه شنبه در آلاباما آرکانزاس, کارولینای شمالی, تگزاس و ویرجینیا است.

تماس با ویژگی های صوتی از یک سخنرانی که در آن اوباما و بایدن “یک سیاستمدار و رهبر که می بیند به وضوح چالش های پیش روی امریکا در یک جهان در حال تغییر.”

اوباما گفت: او رأی دموکراتیک اولیه و Loveday می گوید این گروه با استفاده از صدا همان است که می تواند انجام شود در یک سنتی مبارزات انتخاباتی آگهی. او می گوید: “لازم نیست اجازه استفاده از صدا و نه آن را به دنبال اجازه.

سخنگوی اوباما گفت: robocall از بایدن فوق العاده PAC نیست مقدار به تایید و رئیس جمهور سابق دفتر آگاه بود که این گروه برنامه ریزی برای استفاده های صوتی.

چندین نامزد در مسابقه اجرا در تلویزیون تبلیغات این برنامه شامل احساسات مثبت از اوباما, اگر چه او تایید هیچ کس نیست.

چهارده متحده رای در روز سه شنبه اولیه. Loveday گفت: تماس نیز فرار در کارولینای جنوبی قبل از آن اولیه روز شنبه گذشته و می تواند مورد استفاده در کشورهای دیگر است که رای دادن در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>