آخرین: طرفداران عکس ها را قبل از کوبه برایانت یادبود

لس آنجلس (AP) — آخرین به مکان یادبود برای Kobe Bryant و دخترش Gianna در مرکز شهر لس آنجلس (همه زمان محلی):

9:45 صبح

لس آنجلس لیکرز طرفداران پر و به مرکز استیپلز به یاد داشته باشید کوبه برایانت و دخترش Gianna که کشته شدند همراه با هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته.

عرصه ای که در آن برایانت بازی ویژگی های یک مرحله احاطه شده توسط هزاران نفر از گل رز قرمز در زیر بیاد که نمایش تصاویر از برایانت و 13-year-old daughter.

طرفداران ورود برای روز دوشنبه مراسم یادبود عمومی هستند که با توجه به برنامه ای است که فقط شامل عکس بنفش KB پین و یک تی شرت با عکس پدر و دختر.

محل اجتماع است و یک دریا بنفش و طلا و سیاه و سفید لباس.

ده ها تن از طرفداران خود عکس گرفت با یک نقاشی دیواری در داخل مرکز استیپلز برایانت و شکیل اونیل پس از قهرمانی برنده شوید.

Janel الکساندر از انسینو گفت: نقاشی دیواری به ارمغان آورد خاطرات خوبی از “یک لحظه در زمان بود که بهتر از امروز است.”

___

8:40 صبح

در حالی که انتظار برای کوبه برایانت یادبود خدمات برای شروع در لس آنجلس الهام شاپیرو می گوید: او الهام گرفته شده بود برای تبدیل شدن به یک بازیکن بسکتبال بعد از, تماشای بی شماری لیکرز بازی با پدر ریک Shapiro.

خانواده عشق بازی و برایانت در ورزش زنان درخواست خود را برای تبدیل شدن به یک مدرسه دختران’ مربی تیم بسکتبال. تیم او بازی تیم برایانت دختر Gianna که با درگذشت پدر او و هفت نفر دیگر در یک Jan. 26 کشته شد.

الهام شاپیرو گفت: قبل از مراسم یادبود روز دوشنبه برایانت و دختر خود را که او را تماشا برایانت تشویق برای Gianna از غرفه.

او در خانه به شکل قلب “کوبه” و “جی جی” نشانه های پیش از مراسم یادبود و گفت که او “فقط می خواستم با تشکر از او را برای چنین الهام بخش من است.”

___

7:30 صبح

طرفداران ورود ساعت های اولیه برای یادبود کوبه برایانت و دخترش Gianna که برگزار خواهد شد در مرکز شهر لس آنجلس

در میان آنها 72 ساله باب Melendez که می گوید او بوده است لیکرز فصل بلیط دارنده برای 40 سال.

Melendez می گوید که بعد از دیدن برایانت بازی برای سال های بسیاری از او نمی تواند تصور کنید از دست رفته روز دوشنبه یادبود در مرکز استیپلز.

دوست خود را تام لینگ می گوید او می تواند آن را باور نمی هنگامی که شنیده برایانت مرگ است.

برایانت او 13 ساله دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26.

یادبود برنامه ریزی شده است برای شروع در ساعت 10 صبح در لس آنجلس زمان.

___

12: 30 صبح

هزاران نفر از عزاداران انتظار می رود برای جمع آوری در مرکز استیپلز در مرکز شهر لس آنجلس برای خداحافظی به کوبه و Gianna برایانت.

بسکتبال فوق ستاره و 13-year-old daughter مفتخر خواهد بود در یک بنای یادبود در میدان جنگ که در آن برایانت بازی برای لس آنجلس لیکرز.

کوبه و Gianna برایانت درگذشت همراه با هفت نفر دیگر در Jan. 26 در سقوط یک هلیکوپتر.

یادبود خواهد شد از ویژگی های سخنرانان تأمل در کوبه برایانت تاثیر ورزش خود و جهان همراه با موسیقی و مروری بر برایانت در دادگاه دستاوردهای. برایانت فعال شد در فیلم های تلویزیونی و نوشتن او پس از بازنشسته از بسکتبال در سال 2016.

برایانت خانواده ده ها تن از نوابغ ورزشی و بسیاری از چهره های عمده در برایانت زندگی عمومی می رود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر