آخرین: ال سالوادور نیاز به گذرنامه برای 3 همسایه

آخرین coronavirus شیوع فراگیر جهان (همه زمان محلی):

ال سالوادور دولت می گوید Guatemalans هندوراس و نیکاراگوا و دیگر قادر خواهد بود برای ورود به کشور بدون گذرنامه به دلیل ترس از کروناویروس جدید, با وجود توافق نامه توسط چهار آمریکای مرکزی سازمان ملل اجازه می دهد شهروندان خود را رایگان حمل و نقل.

شده اند وجود دارد هیچ تایید coronavirus موارد در السالوادور گواتمالا, هندوراس یا نیکاراگوئه.

ال سالوادور رئیس جمهور نایب Bukele گفت: از طریق توییتر که این تصمیم موجب شد توسط اهالی السالوادور در تلاش برای جلوگیری از دولت قرنطينه توسط پرواز به گواتمالا از خارج از کشور و پس از آن سفر زمینی به ال سالوادور جایی که آنها را مجبور به نشان دادن گذرنامه خود را.

رئیس جمهور گفت: خارجی ها از آمدن از هفت کشور با تعداد بالا جدید کروناویروس موارد را نمی توان پذیرفت. این کشور اسپانیا, ایتالیا, فرانسه, آلمان, چین, کره جنوبی و ایران است. اهالی السالوادور که از این کشورها به معرض 30 روز قرنطینه. یکشنبه, ال سالوادور قرار داده بود 90 نفر در قرنطینه که تا به حال وارد شده از این کشورها محدود شده. هیچ کدام تا به حال آزمایش مثبت است.

___

اسلوونی اقدام نخست وزیر می گوید او دستور بسته شدن مرز با اتحادیه اروپا همسایه ایتالیا.

شنبه را اندازه گیری نمی شود برای حمل و نقل حمل و نقل.

اتریش نیز معرفی منع مردم از ورود از ایتالیا با استثنا برای شهروندان بازگشت به خانه و افراد حامل دکتر داشته باشید و مدارک آنها سالم هستند.

مالت تعطیل مرز به سمت جنوب چرخش دور یک کشتی کروز در روز سه شنبه.

ایتالیا است مرکز اروپا بیماری همه گیر.

ایتالیایی, مقامات می گویند که تعدادی از عفونت را در صدر 10,000. تعداد افراد مبتلا به این ویروس که درگذشت رز به 631.

___

نیویورک فرماندار اعزام گارد ملی به نیویورک و حومه برای کمک به مبارزه با آنچه به نظر می رسد ملت بزرگترین خوشه شناخته شده از coronavirus موارد است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: مدارس و خانه از عبادت و تجمع بزرگ و هوا خواهد بود توقیف به مدت دو هفته در یک “منطقه مهار” محور برون شهری در نیو راشل.

او به خبرنگاران گفت که نیروهای گارد ملی کمک خواهد کرد تمیز کردن سطوح و تحویل مواد غذایی در منطقه یک 1-مایل-شعاع (1.6 متر) در اطراف یک نقطه در نزدیکی یک کنیسه.

دولتی و خصوصی در نظام سلامت در حال راه اندازی یک مرکز آزمایش در این منطقه است.

کومو می گوید: “این یک اقدام چشمگیر, اما از آن است که بزرگترین خوشه ای از موارد در کشور است.”

نیو راشل در مرکز شیوع 108 مورد در شهرستان Westchester از 173 ایالت.

___

نیوجرسی, گزارش نخستین مورد مرگ در یک coronavirus بیمار است.

جودیت Persichilli کمیسر دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: سهشنبه بیمار که فوت شد 69 ساله برگن شهرستان با زمینه ای شرایط پزشکی.

این مرد تا به حال هیچ سفر خارج از ایالات متحده بود اما رفته به نیویورک که در آن وجود دارد بیش از 150 مورد از جدید کروناویروس. نیوجرسی دارای 15 مورد از این ویروس است.

___

سهام بالاتر در وال استریت پس از تقلا یکی دیگر از فرار تجارت در زمان میانگین صنعتی داو جونز تا 945 امتیاز در اوایل رفتن و سپس به طور خلاصه به قرمز اواخر صبح.

بازارهای ضربه دوباره فقط حدود ظهر پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: ملت بزرگ بیمه سلامت را پوشش شرکت برای پرداخت coronavirus تست. داو شد تا 190 امتیاز یا 0.8% 24,040 به عنوان از 1:05 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

سرمایه گذاران به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر از نوسانات بزرگ تا تعدادی از عفونت ها از جدید کروناویروس کاستن بازار ناظران می گویند و آنها همچنین می خواهید یک پاسخ هماهنگ از دولت ها و بانک های مرکزی.

___

سازمان ملل متحد می گوید آن را نزدیک مقر آن مجتمع در نیویورک به عموم مردم و به طور موقت به حالت تعلیق در تمام تورهای شروع سهشنبه شب به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش جدید کروناویروس.

U. N. سخنگوی استفان نواز گفت: سازمان ملل متحد شده است توصیه می شود از هر COVID-19 موارد در میان آن 3,000 کارکنان. او گفت: حدود 1000 نفر بازدید دلاری در هر روز است.

نواز گفت: سازمان ملل توصیه کرده است به U. N. پرسنل که به تازگی از کشورهایی که این ویروس مشترک است باید در خانه باقی می ماند و خود مانیتور برای 14 روز. او گفت: از راه دور و انعطاف پذیر مقدمات کار نیز توصیه می شود برای U. N. پرسنل.

او می گوید: بیشتر اقدامات می تواند گرفته شود.

___

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرده است, سیاست های جدید برای حمایت از کارگران نهفته جدید کروناویروس و قوانین جدید برای دراز مدت مراقبت از مراکز از جمله قرار دادن محدودیت بر روی بازدید کنندگان و غربالگری کارگران برای علائم.

در یک کنفرانس خبری سه شنبه Inslee گفت: دولت در حال آماده سازی برای بسیاری از موارد بیشتر از گزارش شده است به طور بالقوه دهها هزار نفر بر اساس برآورد از گسترش این بیماری است.

دولت بدترین شیوع COVID-19 در ایالات متحده آمریکا با 160 موارد و حداقل 22 و میر. نوزده از این مرگ و میر ها مربوط به زندگی مرکز مراقبت از یک خانه سالمندان در کرکلند.

او می گوید: این بسیار نگران کننده است که “تعدادی از افرادی که آلوده می شوند دو برابر خواهد شد و در پنج تا هشت روز. Inslee گفت: دولت هنوز هم با توجه به ممنوعیت اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی.

فرماندار گفت: دولت نیاز خواهد داشت که در دراز مدت مراقبت از امکانات محدود ساکنان به یک بزرگسال بازدید کننده در هر روز مگر اینکه ساکنان در حال مرگ نزدیک است. بازدید کنندگان را مجبور به پوشیدن لباس های محافظ.

___

گروه زیست محیطی روزهای جمعه برای آینده می گوید آن است که برنامه ریزی شده لغو تظاهرات در آلمان در پایان این هفته به دلیل شیوع ویروس.

این گروه تبدیل شده است به یک صدای قوی در جنبش جوانان خواستار آن است که رهبران جهان اقدام به مقابله با تغییر آب و هوا. آن جمعه تظاهرات گاهی اوقات کشیده شده اند ده ها هزار نفر از دانش آموزان سراسر کشور.

در یک صدای جیر جیر شنبه با استناد به هشتگ #FlattenTheCurve این گروه گفت: می خواستم آن را به “مسئولیت” با کمک به سرعت گسترش جدید کروناویروس که آلوده 116,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 4000. آن گفت: حرکت ساخته شده بود “با قلبی سنگین.”

این گروه گفت که این امر جای اعتراض خود آنلاین.

این ایده از کاهش گسترش COVID-19 برای جلوگیری از عواقب جدی تر بعد پژواک این نظریه که کاهش انتشار کربن زودتر می تواند کمک به جلوگیری از برخی از این فاجعه بار تر اثرات تغییر آب و هوا.

___

کنگو خود را تایید کرده است اولین مورد از جدید کروناویروس — یک شهروند بلژیکی که تست مثبت در فرودگاه و چه کسی است که در قرنطینه — آوردن تعدادی از عفونت در آفریقا به 105 در 11 کشور جهان است.

بورکینا فاسو در اواخر روز دوشنبه تایید کرد آن دو مورد اول — یک زن و شوهر است که در بازگشت از سفر به فرانسه.

آفریقای جنوبی اعلام کرد چهار بیشتر موارد آوردن آن در مجموع به هفت, همه بخشی از یک گروه است که در بازگشت از ایتالیا.

در شمال آفریقا وجود داشته است, دو مرگ در مراکش و مصر است. مصر در حال حاضر 59 موارد الجزایر دارای 20 تونس پنج و مراکش در حال حاضر یکی باقی مانده مورد.

اگر چه آفریقای اعداد پایین در مقایسه با آسیا و اروپا و آمریکا و کارشناسان هشدار می دهند که COVID-19 گسترش در سراسر این قاره می تواند فاجعه بار با توجه به ضعیف سیستم های بهداشتی در بسیاری از کشورهای آفریقایی.

___

اسپانیایی spooked توسط یک پرش بزرگ در coronavirus عفونت را با عجله به سوپر مارکت ها در مادرید یک روز پس از ویروس موارد نزدیک به سه برابر سرمایه است.

یک سوپر مارکت در مادرید شاهد صف های طولانی با ده ها تن از مشتریان در هر یک از انتظار به پرداخت برای چرخ دستی های بسته بندی شده با مواد غذایی و محصولات خانگی.

“وجود دارد یک وحشت گفت:” 59 ساله خریداران انجلس گومز. “مردم صف از ثبت نام نقدی به انتهای دیگر از سوپر مارکت.”

اسپانیایی وزیر بهداشت سالوادور Illa می گوید این کشور دیده نمی شود هر گونه کمبود مواد غذایی. نزدیک به نیمی از اسپانیا بیش از 1600 عفونت ها در پایتخت و کشور دیده می شود 35 مرگ و میر.

مقامات منطقه ای در مادرید و در دو منطقه در شمال اسپانیا در حال بسته شدن مدارس و دانشگاه ها به مدت دو هفته به سعی کنید به سرعت گسترش یافته است. اما برخی از افراد فکر می کردم این یک ایده بد است.

“ما را ترک فرزندان با پدربزرگ و مادربزرگ? آنها هستند که بیشتر در معرض خطر” گفت: Toni Flix پدر و مادر از دو در مادرید. “آنها باید چیزهای دیگر اما نه در مدارس.”

___

یونسکو می گوید: شیوع کروناویروس به قطع تحصیل برای حدود 363 میلیون دانش آموز در سراسر جهان است و اصرار سازمان ملل به کار سخت تر برای اطمینان از مبتلا دانش آموزان هنوز در حال یادگیری.

U. N. سازمان آموزش و پرورش تعیین کرده است تا در مواقع اضطراری به کمک سازمان ملل اجرای بهتر آموزش از راه دور شیوه به عنوان گسترش COVID-19 همچنان به شدت تاثیر مدارس و دانشگاه ها.

روز سه شنبه در پاریس مستقر در آژانس برگزار شد جهانی ویدئو کنفرانس از مقامات آموزش و پرورش در 72 کشور از جمله 27 وزرای آموزش و پرورش برای به اشتراک گذاشتن استراتژی در به حداقل رساندن اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر. آژانس منتشر کرده است یک لیست از رایگان آموزش های کاربردی و سیستم عامل برای استفاده توسط معلمان است.

یونسکو می گوید 15 کشور دستور داده اند که در سراسر کشور, تعطیلی مدارس و 14 را اجرا موضعی تعطیلی پوشا آسیا و اروپا و خاورمیانه و شمال امریکا است.

یونان و مقدونیه در روز سه شنبه اعلام کرد همه مدارس و مهد کودک ها بسته شد برای بعد از 14 روز.

___

سفر و کنفرانس ها در حال لغو شد با توجه به جدید کروناویروس در تمام گوشه و کنار جهان.

وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper به تعویق افتاد, سفر به هند, پاکستان و ازبکستان که از آغاز تا دوشنبه به دلیل coronavirus بحران است. سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون الهام فرح گفت: این حرکت انجام شد “از فراوانی از احتیاط.”

بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند لغو شد برنامه ریزی برای یک دیدار رسمی دو روزه به ژاپن شروع مارس 30 به دلیل شیوع جهانی. وزیر امور خارجه می گوید این سفر خواهد بود دوباره.

غدد درون ریز جامعه ای که اعضای آن در حال پزشکان که در درمان دیابت چاقی و دیگر هورمون های مرتبط با شرایط لغو کنفرانس سالانه خود که قرار بود مارس 28-31 در سان فرانسیسکو. در این جلسه انتظار می رود به منظور جلب نزدیک به 10 ، 000 مردم است. این اولین بار علمی کنفرانس است برگزار شده است پس از جنگ جهانی دوم است.

___

دو صد مهمانان که بازداشت شده بود تحت قرنطینه به مدت دو هفته در یک هتل در اسپانیا جزایر قناری شده اند مجاز به ترک.

روز سه شنبه آنها به اتمام 14 روز در قرنطینه به دستور مقامات پس از یک مهمان آزمایش مثبت برای coronavirus در فوریه 24.

مقامات جزایر قناری می گویند که هفت مهمان بودند در نهایت به توان و حذف شش ایتالیایی و یک شهروند بریتانیا. چهار نفر از آنها همچنان در بیمارستان اما بدون علائم است. سه تن دیگر منتشر شده است.

مقامات بهداشتی اعمال قرنطینه به بیش از 600 مهمان اقامت در H10 Costa Adeje کاخ در جزیره تنریف. پس از عبور پزشکی نمایش گروه های کوچک شده مجاز به ترک قبل از نهایی مهمانان چپ در روز سه شنبه.

___

عمده خطوط هوایی اروپا در حال لغو پروازها به مقصد و از ایتالیا پس از این کشور قرار داده و در سراسر کشور قفل کردن در سفر

بریتیش ایرویز گفت: آن را لغو تمام پروازها و نمی تواند تایید وضعیت آینده پرواز.

هوایی فرانسه کاهش ترافیک آن به ایتالیا به نصف برای تمام مارس و تعلیق پروازها به مقصد هنگ کنگ و تایپه تا مارس 29. هوایی فرانسه را لغو کرده است 3,600 پروازهای این ماه است.

شرکت هواپیمایی رایان ایر اروپا شلوغ ترین خطوط هوایی لغو شد همه پروازهای بین المللی و از ایتالیا از شنبه تا مارس 9. حامل گفت: مسافران در حال حاضر در ایتالیا می تواند خانه پرواز در یکی از پروازهای عملیاتی تا جمعه شب.

در اسپانیا دولت را ممنوع کرده است پروازهای مستقیم بین ایتالیا و اسپانیا فرودگاه. مسیرهای بین اسپانیا و ایتالیا به میزان 9 درصد از تمام اسپانیایی بین المللی ترافیک هوایی. برخی از 16 میلیون مسافر در زمان پروازهای بین دو کشور در سال گذشته است.

___

مراکش توانسته تا مرگ یک فرد با ویروس جدید, 89 سال با مشکلات پزشکی اساسی که درگذشت در کازابلانکا بیمارستان.

این تنها دومین تایید مرگ در آفریقا پس از یک در مصر بیش از آخر هفته. زن در مراکش وارد شده از ایتالیا و یکی از تنها دو نفر در مراکش تایید به ویروس.

ایتالیا در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از هر نقطه اما در چین, ثبت نام 9,172 عفونت با 463 مرگ و میر و مقامات می گویند آنها انتظار می رود بسیاری از بسیاری دیگر.

___

هالیوود در ادامه به برنامه ریزی مجدد آن در آینده منتشر شده در فیلم و با توجه به coronavirus به سونی پیکچرز روز سه شنبه اعلام کرد که آن را در حال حرکت “پیتر خرگوش 2” برای آگوست.

“پیتر خرگوش 2” تعیین شده بود به آمار انگلستان و اروپا تئاتر در 27 مارس و باز در ایالات متحده در آوریل 3. در عوض سونی گفت: عاقبت به 2018 “پیتر خرگوش” راه اندازی خواهد شد در اوت. 7.

سینما بسته شده اند و در چین برای چند هفته. روز دوشنبه در ایتالیا توقیف همه از آن تئاتر.

در بسیاری از کشورها کارشناسان بهداشت و درمان در حال دفاع اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. هفته گذشته جیمز باند در فیلم “هیچ زمانی برای مردن” به تعویق افتاد از اوایل آوریل تا نوامبر است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>