آخرین: ال سالوادور ممنوعیت خارجی ها برای حفظ کردن ویروس

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus شیوع فراگیر جهان:

ال سالوادور را به رئیس جمهور تحمیل ملی قرنطینه ممنوع است که هر خارجی از ورود به این کشور آمریکای مرکزی را برای 30 روز به سعی کنید به حفظ کردن جدید کروناویروس.

رئیس جمهور نایب Bukele نیز گفت: مدارس عمومی و خصوصی خواهد بود بسته به مدت 21 روز. ال سالوادور هیچ تایید موارد ویروس.

شنبه اعلام می آید یک روز پس از Bukele گفت: ساکنان نیکاراگوئه و هندوراس و گواتمالا خواهد نیاز به یک گذرنامه برای ورود به ال سالوادور به جای فقط یک کارت شناسایی ملی. او معکوس که حرکت ساعت بعد.

گواتمالا در اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد که آن را نمی خواهد اجازه می دهد اروپایی ها و یا شهروندان از چین ایران و کره شمالی و جنوبی به کشور وارد شوند. همچنین است موارد تایید شده.

___

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis قرار دادن محدودیت که می تواند بازدید از خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی خود را در دولت در تلاش برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر از جدید کروناویروس.

فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی در روز شنبه ممنوع است که کسی که به تازگی از یک کشور خارجی از بازدید از این امکانات است.

او که گام یک روز پس از هشت نفر بیشتر در فلوریدا آزمایش مثبت برای ویروس. DeSantis اشاره کرد که بسیاری از عفونت های ناشی از مسافرت های بین المللی.

دستور آمد به دانشگاه های دولتی سراسر کشور بودند بسته شدن کلاس های درس در حمایت از آموزش از راه دور.

___

ایتالیا برتر است و اصرار مردم به ذخیره کردن مواد غذایی و گفت که آنها لازم نیست به این دلیل که فروشگاه که در آن آنها می توانید آن را باز باقی خواهد ماند.

برتر جوزپه کونته ساخته شده نظرات اواخر روز چهارشنبه به عنوان او اعلام تعطیلی بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور در پاسخ به شیوع کروناویروس.

شامل این ممنوعیت قهوه میله به یک جزء اصلی از زندگی است. رستوران ها نیز نزدیک است اما اجازه خواهد داشت برای تحویل.

ایستگاه های گاز شامل نمی شد در جهت الزامی است که کسب و کار خواهد بود مجبور به بستن و کونته اعلام کرد هیچ محدودیتی در استفاده از حمل و نقل عمومی استفاده شده توسط بسیاری از ایتالیایی ها.

تحت زودتر قوانین تعیین شده برای سراسر کشور مستند مردم مجاز به سفر و کار و قرار ملاقات های پزشکی و یا برای مراقبت از اعضای خانواده نیاز دارند.

___

ایتالیا را برتر می گوید تمام فروشگاه ها به جز داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی هستند که بسته در سراسر کشور در پاسخ به این کشور شیوع کروناویروس.

برتر جوزپه کونته تشکر عمومی برای همکاری با این حال در حال حاضر بی سابقه سفر و محدودیت های اجتماعی که اثر در زمان سه شنبه.

اما او گفت: یکشنبه شب در Facebook Live که ایتالیا باید “رفتن گام دیگری” توسط بسته شدن تمام مغازه ها و کسب و کار به جز برای مواد غذایی فروشگاه ها و مغازه های فروش “ضروری” اقلام است.

این محدودیت های زندگی روزانه هستند دولت را آخرین تلاش برای پاسخ دادن به حرکت سریع بحران است که در زمان ایتالیا تعدادی از موارد از سه تا 12,462 در کمتر از سه هفته.

___

یک زن با شرایط بهداشتی اساسی مرده است از coronavirus در پرجمعیت ترین شهرستان در ایالات متحده با یکی از حداقل 33 نفر در سراسر کشور برای تسلیم به COVID-19.

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت که زندگی در خارج از شهرستان بوده و بازدید از دوستان پس از سفر اخیر با توقف در کره جنوبی. او بیش از 60 زن و مرد در یک بیمارستان است.

این اولین مرگ ناشی از این ویروس در لس آنجلس است که 27 نفر. بسیاری از مرگ و میر شده است در واشنگتن است.

به طور جداگانه سالمندان در شمال کالیفرنیا زندگی کمک امکانات قرار داده شده در دو هفته قرنطینه پس از یک زن در 90s درگذشت coronavirus.

___

ایران در فناوری اطلاعات و ارتباطات و وزیر توییتی نقشه ایران نشان می دهد که این ویروس موثر تقریبا کل کشور است.

محمد جواد آذری جهرمی گفت که تصویر را بر اساس داده های اکتشاف و تجزیه و تحلیل از یک وب سایت که در آن برخی از 3.5 میلیون ایرانی مشترک اطلاعات خود را در مورد ویروس.

ایران گزارش یکی دیگر از پرش در مرگ و میر توسط 62 به 354 — پس از چین و ایتالیا است.

جهرمی گفت: خواسته مردم به سفر به نقاط توریستی.

وب سایت ac19.ir جمع آوری اطلاعات شخصی از شرکت کنندگان که خود را به اشتراک بگذارید اطلاعات سلامت.

___

سازمان ملل متحد به تعویق انداخته است دو عمده جلسات در تنوع زیستی و مسائل بومی بیش از نگرانی در مورد کروناویروس جدید, و شورای امنیت, ایجاد تغییرات برای جلوگیری از گسترش آن.

U. N. سخنگوی استفان نواز گفت: هیچ مورد از COVID-19 گزارش شده در U. N. ستاد. اما او تایید کرد که یک معلم در خصوصی بین المللی سازمان ملل متحد مدرسه حدود یک مایل دور دارای آزمایش مثبت و که مدرسه بسته شده است.

نواز وجود دارد گفت: برنامه ای برای U. N. به کار از راه دور در صورت لزوم.

چین U. N. سفیر ژانگ ژوئن کنونی شورای امنیت رئیس جمهور گفت: همه 15 عضو U. N. قدرتمند ترین بدن به توافق در مقیاس پایین کارکنان در جلسات مشاوره و حرکت از یک اتاق کوچک به اصلی شورای مجلسی برای اطمینان از “ما باید فضای بیشتر و ما کمتر مردم است.”

___

سیاتل سیستم مدارس عمومی را با توجه به حال شیوع کروناویروس در آمریکا که باعث فرماندار به ممنوعیت تمام حوادث و تجمعات بیش از 250 نفر در سیاتل منطقه مترو.

این بسته اعلام شده توسط Seattle مدارس دولتی در بیانیه ای تحت تاثیر قرار 53,000 دانش آموزان و آمد و پس از رژیم صهیونیستی. جی Inslee ساخته شده اطلاعیه خود در مورد حوادث و تجمعات.

سیستم مدرسه بیانیه صادر شنبه نگفت چه مدت بسته خواهد گذشته گفت: تنها که تمام آموزش ها و فعالیت های لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

سیاتل منطقه بسته شدن آمد و بعد از حومه منطقه شمال سیاتل با 22,000 دانش آموزان مدارس بسته و شروع به استفاده از درس آنلاین.

___

ایتالیا استقبال چین ارائه به ارسال یک تیم از کارشناسان به این کشور اروپایی برای به اشتراک گذاری داده های بالینی در مورد تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

سر از بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت ایتالیا می گوید “تا به حال چیزهای زیادی برای یادگیری” از چین. دکتر جیووانی Toni می گوید که به خصوص شامل اطلاعات در مورد تجربی آن را ضد ویروسی داروی رژیم و مراقبت های ویژه درمان است.

ایتالیا است که کانون شیوع این بیماری در اروپا و با بیش از 12000 عفونت رتبه دوم تنها به چین در نظر caseload. برخی از بیمارستان ها در سخت ضربه لومباردی در یک نقطه اشباع داده شده محدود تخت های مراقبت ويژه.

چین پیشنهاد کرده است برای ارسال تیم از کارشناسان و همچنین مازاد دنده محافظ ماسک و دیگر تجهیزات آن دیگر نیاز دارد در حال حاضر که این ویروس در عقب نشینی وجود دارد اما گسترش در کشورهای دیگر است.

___

هند به حالت تعلیق در برخی از ویزاها تا 15 آوریل به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

برخی از دسته بندی های مانند دیپلماتیک رسمی و یا اشتغال ویزا معاف هستند. محدودیت شروع جمعه. اتباع خارجی که نیاز به سفر به هند برای یک “دلیل قانع کننده” خواسته شد برای تماس با نزدیکترین هند ماموریت.

تمام مسافرانی که وارد شده اند یا که به دیدار چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی, فرانسه, اسپانیا و آلمان پس از Feb. 15 خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

هندی مقامات تایید کرده اند 60 مورد از این ویروس جدید و بدون مرگ و میر گزارش شده است. سرخپوستان توصیه شده است در مقابل سفر خارج از کشور.

___

یک پزوی فیلیپین سناتور می گوید که او و رئیس جمهور رودریگو Duterte خواهد شد آزمایش جدید کروناویروس پس از دیدار با مقامات دولت بودند که در معرض تماس با افراد مبتلا به عفونت.

سناتور. Christopher Lawrence “بونگ” برو سابق Duterte دستیار گفت: اواخر روز چهارشنبه که او و رئیس جمهور نداشته علائم و برنامه ریزی برای انجام تست شنبه به عنوان یک احتیاط.

رفتن به خبرنگاران گفت: در بیانیه ای که او و رئیس جمهور به طور منظم ارتباط برقرار کردن با برخی از اعضای کابینه که تصمیم به خود قرنطینه پس از در معرض بودن به مردم با COVID-19 ویروس.

یک سخنگوی ریاست جمهوری می گوید: 74 ساله Duterte به تعویق افتاد سفر به مرکزی جزیره رفت و آمد مکرر از Boracay در روز پنج شنبه بیش از نگرانی در مورد COVID-19.

فیلیپین مقامات بهداشتی گزارش داده اند که 49 مورد. دو نفر از بیماران آلوده چینی و فیلیپینی درگذشت.

___

گواتمالا است محرومیت اروپایی ها و شهروندان از چین ایران و کره شمالی و کره جنوبی به سعی کنید به نگه داشتن جدید کروناویروس در خارج از این کشور آمریکای مرکزی.

وزیر بهداشت هوگو Monroy گفت: “با شروع فردا, ورود همه شهروندان اروپایی ممنوع است.”

مقامات در آمریکای مرکزی کشور نیز دستور داد 14 روز قرنطينه برای Guatemalans که می رسند پس از سفر به اروپا است.

گواتمالا هیچ تایید موارد این ویروس جدید است. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که در سراسر جهان شیوع یک بیماری همه گیر.

___

کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران می گوید که برگزاری یک کنفرانس بزرگ است که ویژگی ها و سخنرانی های رهبران و بدون هر گونه شرکت کنندگان در ماه آینده به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

یوتا مبتنی بر ایمان با 16 میلیون عضو در سراسر جهان گفت: سخنرانی پخش خواهد شد در تلویزیون و اینترنت با هیچ یک از این مکان حضور می یابند.

این دو سالانه کنفرانس معمولا به ارمغان می آورد در مورد 100 ، 000 نفر به دریاچه نمک شهرستان بیش از دو روز.

تنها افراد مجاز در داخل کلیسا در مرکز همایش مارس 4-5 خواهد بود رهبران همسران نوازندگان گروه کر اعضا و تکنسین.

___

مقامات ممنوع اجتماعات بزرگ و حوادث در منطقه سیاتل مترو و در سن فرانسیسکو به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد که بان کی مون روز شنبه در حوادث با بیش از 250 نفر در سه شهرستان با حدود 4 میلیون نفر است. حداقل 25 نفر کشته شده اند در دولت است.

سفارش طول می کشد از طریق آوریل و می تواند تمدید شود. آن را نمی خواهد تعطیل کسب و کار و یا مدارس اما امر به رویدادهای ورزشی مانند Seattle Sounders بازی فوتبال. مارینرز تیم بیس بال حرکت خواهد کرد بازی های خانگی از سیاتل.

همچنین چهار شنبه, سان فرانسیسکو شهردار ممنوع گردهمایی 1000 یا بیشتر مردم از جمله رزمندگان طلایی امور خارجه بازی.

کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی به سن خوزه و دره سیلیکون اعلام کرد که بان کی مون روز شنبه در تمام تجمعات از 1000 نفر یا بیشتر.

___

بیشتر کشورهای اروپایی گزارش اول خود را در مرگ و میر افراد با کروناویروس جدید.

مرگ در سوئد یک زن مسن که شده بود در بخش مراقبت های ویژه نمایندگی اولین ویروس مربوط به مرگ برای تمام شمال اروپا-منطقه بالتیک.

یک دکتر با بیمارستان منطقه ای قدرت در استکهلم تاکید کرد که این تجربه در جاهای دیگر نشان می دهد آن را “افراد مسن و به خصوص افراد مسن با بیماری زمینه ای دیگر که باید جدی ترین عواقب COVID-19.

ایرلند نیز ثبت شده این کشور در مرگ یک فرد مبتلا به کروناویروس جدید. وزارت بهداشت و درمان گفت: کسی تا به حال یک بیماری زمینه ای اما به هیچ جزئیات دیگر. شده اند وجود دارد 34 تایید موارد این ویروس در ایرلند.

بلژیک و بلغارستان و آلبانی گزارش اول خود را ویروس-مرگ و میر ناشی از اوایل روز چهارشنبه.

___

سازمان بهداشت جهانی مقامات در حال گفتن دولت های ملی آن زمان به صورت تهاجمی عمل در حال حاضر است که در سراسر جهان شیوع کروناویروس رسیده است سطح یک بیماری همه گیر.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که با سازمان ملل و آژانس بهداشت را همه گیر اعلام روز چهارشنبه کشورها بودند که بر نام “مقیاس خود مکانیسم های پاسخ اضطراری.”

توصیه های خود را گنجانده شده است: “خود را آماده بیمارستان حفاظت و آموزش کارکنان بهداشت و اجازه دهید همه نگاه کردن به هر یک از دیگر از آنجا که ما به یکدیگر نیاز دارند.”

نشان دادن شدت و سرعت ویروس’ گسترش ایتالیایی, مقامات گفت: جمعه شب که coronavirus موارد در کشور به 12,462 عفونت و 827 مرگ و میر.

آنها نسبت به یک روز افزایش به شدت تحت تاثیر لمباردی منطقه به طور کامل گزارش آن در شماره روز سه شنبه.

دکتر مایک رایان که در شرایط اضطراری رئیس به رغم هشدار در مورد ضرورت اضطراری برای بهداشت عمومی.

رایان گفت: “ایران و ایتالیا در خط مقدم در حال حاضر. آنها رنج می برند اما من به شما تضمین کشورهای دیگر خواهد شد در این وضعیت به زودی.”

___

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که در سراسر جهان شیوع جدید کروناویروس یک بیماری همه گیر.

صحبت کردن در ژنو در روز چهارشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: گسترش COVID-19 رسیده بود سطح یک بیماری همه گیر و اشاره کرد در حال حاضر وجود دارد بیش از 118,000 موارد در 114 کشور و 4,291 مرگ و میر.

او گفت که در حالی که اعلامیه “تغییر نمی کند چه کشورها باید” به شدت حاوی ویروس U. N. سلامت سازمان است “عمیقا نگران هر دو سطح هشدار دهنده از گسترش و شدت.”

Tedros گفت: “ما باید پله به زنگ با صدای بلند و روشن است.

__

وزارت امور خارجه ایالات متحده می گوید وزیران خارجه از پیشرو صنعتی سازمان ملل که در حال برنامه ریزی برای دیدار در پیتزبورگ در این ماه را به جای برگزاری یک کنفرانس ویدئویی به دلیل coronavirus نگرانی.

سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه که تغییر در گروه هفت جلسه ساخته شده بود “از فراوانی از احتیاط.”

G-7 متشکل از ایالات متحده, کانادا, انگلیس, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن. در این جلسه برنامه ریزی شده برای ماه مارس 24-25.

این بیماری همه گیر در سراسر جهان نیز منجر بیشتر دانشگاه ها به حرکت خود کلاس های آنلاین پاپ هفتگی تعلیم و دستور مذهبی درس به زندگی می کنند جریان و دولت به ممنوعیت تجمعات عمومی.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>