راهنمایی و رانندگی لغو ملاقات من. آیا من اولویت زمانی که آنها بازگشایی?

س: کجا هستند, همه چیز در مورد گواهینامه رانندگی تمدید که نیاز به راهنمایی و رانندگی مراجعه کنید). معدن منقضی می شود در جولای 15, من 75 تولد. وجود دارد هر شات در یک قرار ملاقات قبل از جولای ؟

بروس Greenlee Richmond

یک: این سوال برای بسیاری از ارشد رانندگان است.

س: برای افرادی که تا به حال ملاقات لغو خواهد شد و آنها اولین نرم افزار در یک انتصاب جدید? و راهنمایی و رانندگی با آنها تماس بگیرید و یا فراموش مشتریان فقط باید برای شروع بیش از ؟

راسل اسمیت دونالد Purkey Jo اسنایدر ترزا Lydon لایل Ramsha کن تالبوت سوزان Metzger, Leota مکلین ری Lamanno جنی Hultquist دایان Balloue و بسیاری از بیشتر

یک: راهنمایی و رانندگی در حال بررسی گزینه های خود را. ارشد رانندگان در حال حاضر 120 روزه فرمت اگر مجوز خود را منقضی می شود در پایان ماه مه. ما ممکن است می دانم که به زودی در صورتی که مهلت تمدید خواهد شد بیشتر است. و امیدوارم راهنمایی و رانندگی تصمیم می گیرید که چگونه برای رسیدگی به قرار ملاقات برای آن دسته از رانندگان که قرار ملاقات لغو شد برای COVID-19 دفتر تعطیلی.

Q: چگونه شرایط جاده به خانواده من از شارون, ماساچوست, به, Marion, Iowa?

Sangita رائو

یک: به من اعتماد کن این اولین بار است که سوال به Roadshow مورد, Marion, اما من نیاز به کمک در اینجا خوانندگان. هر گونه مشاوره برای Sangita?

س: بسیاری از مردم نشان داد که آنها نیاز به سفر به کشورهای دیگر. من پیشنهاد می کنم واقعا مفید برنامه ؟ iExit یک ابزار عالی است که نشان می دهد بزرگراه در همه کشورها و لیست و چه خدمات در دسترس هستند با خروج. آنها لیست ایستگاه های گاز, رستوران ها, هتل ها, مواد غذایی و حتی سوخت های جایگزین. ما از آن استفاده و آن را بسیار مفید است.

سفرهای امن برای کسانی که سفر باید.

دایان St. Denis

A: با تشکر برای نوک. آیا شما شده است به ماریون?

س: من دختر خوانده درگذشت ناگهانی در فوریه. 24 از آمبولی ریوی. او نمی خواهد. این باعث شده است که مشکلات بسیار زیاد. او در 47 سال یک پرستار است. برخورد با این شده کابوس.

در اینجا موضوع: او متعلق به یک ماشین و پدر او را وارث آن است. او می خواهم هرگز ازدواج های کودکان و غیره. اما ما مطلقا هیچ ایده چگونه برای به دست آوردن عنوان انتقال به نام شوهر. ما رونوشت گواهی مرگ او به طوری که یک مشکل نیست.

ما می خواهیم به فروش خودرو به my sister-in-law. است وجود دارد یک راه برای فروش خودرو به طور مستقیم به خود را بدون نیاز به انتقال آن به نام شوهر? بین COVID-19 و عدم امکان از طریق گرفتن به DMV من امیدوار هستم که شما می توانید به من یک پیشنهاد دارم.

سوزان Lewis

یک: برای اطلاعات در مورد خودرو انتقال از یک فرد متوفی مراحل را دنبال کنید در راهنمایی و رانندگی سایت. عنوان نقل و انتقال می تواند انجام شود از طریق راهنمایی و رانندگی مجازی در زمینه کار با رفتن به virtual.dmv.ca.gov.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>