این Deets: عیسی Luzardo است ace یک نیاز

این یک آمار دیگر walk-off گرند اسلم سهشنبه شب دوم خود را از یک فصل است که در 11 بازی ، این زمان در اطراف آن Stephen Piscotty انفجار به centerfield که به اوکلند 5-1 پیروزی بر رنجرز تگزاس.

اما این داستان از این بازی است.

بدون تمرکز باید شروع پارچ که برداشت بدون تصمیم گیری است.

عیسی Luzardo است که 22 سال سن دارد و به نظر می رسد به عنوان اگر آن را در زمان طولانی که برای او خود را به اولین لیگ شروع می شود.

اما که مدتها در انتظار لحظه ای آمد و سه شنبه.

اجازه دهید من به شما بگویم: بچه بود ارزش صبر کنید.

او ace که وعده داده شده بود.

و که به خوبی می تواند تفاوت بین این یک بازی چند بازی و رفتن به خانه در ماه اکتبر یا واقعا رقیب برای یک سری جهانی.

به یک فوق العاده-چشم انداز انداخت 76 رزین در پنج shutout نوبت سه شنبه قابل توجه پنج و تنها اجازه می دهد دو بازدید و دو پیاده روی. اما از همه مهمتر او باک تند و زننده.

ما دیده ایم Luzardo در نه بازی های لیگ قبل از شنبه, از جمله سه نوبت postseason کار, بنابراین ما می دانستیم که چقدر خوب زرادخانه خود است. اما سه شنبه شد و در مورد دیدن چگونه او در واقع زمین — اگر او همچنین یک استاد از هنر.

او بود کامل نیست — او می تواند ایستادن به پرتاب چند بیشتر از متوسطه خود را زمینهای برای حملات که در شمارش اما او نشان داد که او تا نخبگان احساس برای بازی بیش از حد.

این fastball, changeup کشویی ترکیب کشنده است — حتی در یک شب که کشویی نیست که همه واضح است. Luzardo و جالب شان مورفی مخلوط کردن و مطابق با شد به همان اندازه موثر است. به عنوان دالاس برادن با اشاره بر روی یک پخش Luzardo بازو با سرعت همان است که برای هر سه از رزین (او همچنین دارای یک curveball, اما او در عین حال به پرتاب آن در سال 2020). که قطعا نگاه به درست به عنوان تگزاس رنجر پس از تگزاس رنجر سقوط کردن تعادل در جعبه خمیر را. Luzardo به حال بچه ها حدس زدن laughably اشتباه تمام شب.

Luzardo نیز سریع کارگر و سریع که موجب افزایش سرعت خود را در حال حاضر نخبگان changeup. او 2020 نسخه از سابق White Sox آس و همکار southpaw علامت Buehrle — کلید تفاوت که Luzardo یک fastball که می تواند نزدیک به 100 کیلومتر در ساعت و Buehrle به سختی آمار 90.

من را دریافت نمی اشتباه — این یک چرخش خوب بود قبل از Luzardo پیوست آن. اما او می تواند آن را به سطح دیگری.

کریس بسیت شده است فوق العاده برای شروع سال ارسال 0.93 عصر در دو شروع می شود. من شک دارم آن را نگه می دارد که اما او را برجسته بازگشت از چرخش گزینه است.

مایک Fiers و شان Manaea یافت نشد خود را به بهترین شکل و در عین حال (هر چند Fiers جامد در آخرین تفرج) اما هر دو قابل اعتماد هستند middle-of-the-چرخش ،

و فرانکی Montas نشان داده چشمک می زند که شکل غالب او در سال گذشته بود. او این تیم را بالفعل No. 1, اما او به نظر می رسد بهترین راه حل برای نقش خود به عنوان نخبگان شماره 2 پارچ.

اما Luzardo? او ساخته شده بود به اوکلند آس. او آن مرد که شما می خواهید بر روی تپه در بزرگترین بازی ها به عنوان او دارای حق چیزهای آینده خود را در نوک انگشتان و گوش بیش از حد.

“شما هرگز می دانم که آن روز او تبادل” یک مدیر باب ملوین گفت: از Luzardo و خوی قبل از بازی روز سه شنبه. “اگر وجود دارد اعصاب او آن را نشان نمی دهد. بسیاری از اوقات اعصاب را نشان می دهد تا در زمین باز یافته بود و آن چیزی جز.”

این یک بوده است که یکی-و-انجام پلی آف در دو سال گذشته در بخش بزرگی چون آنها بنیاد با هم شروع تبادل طول سال و ندارد go-شماره 1 گزینه برای لیگ آمریکا وحشی بازی کارت. در 2019 در یک برداشت شان Manaea برای شروع بازی است. او بی اثر بود. در سال 2018 یک را به معنای واقعی کلمه تصمیم به رفتن با جانی Wholestaff (همه اغل گاو یا حشم کوزه) در بزرگترین بازی سال.

آن را نمی خواهد همه صاف قایقرانی برای Luzardo — چاشنی طرفدار hitters زمین چند jabs و شاید یک قلاب یا دو در طول فصل — اما شک نکنید سهشنبه عملکرد به عنوان مبتدی باشید.

این بچه خاص است. و در حالی که هیچ winner-take-all کارت های وحشی بازی در این سال (و در هیچ علاقه ای به بازی در یکی از آنها می خواهید برای برنده شدن در این بخش) آمده اکتبر, شرط من این است که به او ثابت می کند که چگونه او زمانی است که یک نیاز او را بیشتر.

(AP Photo/جک دمپسی)

غول 2 – رشته کوه های راکی 5… کوین Gausman خوب بود اما آلمانی مارکز ساخته شده آسان کار غول’ صف قابل توجه نه… تایلر Heineman را فو’ تداخل کمک کرد تا رشته کوه های راکی را 3-0 سرب در چهارمین دور — که بار سوم دستکش خود را به ساخته شده است در تماس با یک خمیر در این فصل است. چه بد باید جوی بارت دفاع بود اگر این مرد است که در رشته? (اشاره: آن را خوب غول فقط ارزان بودن.)…Duane Kuiper تا به حال بهترین هومر تماس از سال است. این البته نمی آمد در خانه اجرا شود. که سال 2020 برای شما.

این Niners در حال آزمایش برای COVID-19 هر روز… و بهتر است آنها در حال گرفتن نتایج در یک روز در هر ریچارد شرمن که در صحبت با رسانه ها روز سه شنبه. برای تمام کسانی که به دنبال در MLB در دور پیچ-و اگر وجود دارد رفتن به یک NFL فصل تشویق شود — این است که دو بار در حد تست با — در بار — سه بار سریع تر نتیجه بازگشت. NFL قطعا سعی خواهد کرد از این مقیاس پایین به زودی, اما من نمی مکرر مفید تست است بهترین راه حل برای COVID مشکل در حال حاضر.

این Niners خود را برای اولین بار انتخاب کردن… این گیرنده گسترده Benjamin Travis. دو افکار:

من مطمئن هستم که بنیامین نمی opt-out برای ایجاد برخی از پول نقد در این فصل است. او یک بازیکن در فهرست حباب و تا به حال هیچ تضمین شده پول در معامله است. با انصراف او فرستاده $150,000 از سال آینده حقوق و دستمزد — که همان مقابله او در این سال به دلیل او در یک سال معامله و ظاهرا کسانی که در حال حاضر تغییر رو به جلو از یک سال و تحت این شرایط است. در صورتی که بخشی از بنیامین حساب دیفرانسیل و انتگرال به خوبی ایفا کرده است.

دوم Niners’ گسترده گیرنده موقعیت یک پاشنه آشیل در حال حاضر. Deebo ساموئل مجروح براندون Aiyuk و Jauan جنینگز در حال rookies های Kendrick بورن قرار می دهد تا بهتر اعداد در Instagram تر در این زمینه ترنت تیلور محدود به حافظه بنیامین تصمیم گرفتند … هستند Niners واقعا شمارش دانته Tia این فصل ؟

غول در رشته کوه های راکی 5:40 NBC Sports منطقه خلیج… لوگان وب است که بر روی تپه برای غول های, به دنبال اثبات خود 5.91 FIP اشتباه است. خدای این می تواند زشت است.

رنجرز در یک, 6:10, NBC Sports کالیفرنیا… می شان Manaea عقب بر گردیم در مسیر صحیح است ؟ می تواند یک پیروزی دیگر در سری?

فرد وارنر و Raheem eagles report بحث به رسانه ها از طریق زوم… امیدوارم آنها می تواند جالب تر از جیمی Garoppolo شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر