Coronavirus همه گیر تشدید اسلام هراسی در هند

Muslim men in the streets of Lal Darwaja, in Ahmedabad, India. Image via Flickr by Juliana Cunha. CC BY-NC 2.0

مردان مسلمان در خیابان لعل Darwaja در احمدآباد هند. تصویر از طریق فلیکر توسط Juliana کونها. CC BY-NC 2.0

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

همراه با آن بیش از 37,000 مثبت COVID-19 مورد و بیش از 1200 مرگ و میر تا کنون هند می یابد خود را مبارزه در برابر یکی دیگر از تهدید. همیشه از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد یک کشور گسترده مستند در 25 مارس سال 2020 موارد اسلام هراسی را تشدید و بسیاری از کانال های خبری پیشرو ایستاده متهم اضافه کردن سوخت به آتش.

این ناگهانی سربازان ارتش در COVID-19-مربوط به اسلام هراسی است که مربوط به جمع آوری و سازماندهی شده توسط Tablighi Jamaat یک مسلمان تبلیغی که صورت گرفت در هند سرمایه یک روز پیش از سراسر کشور مستند در مارس 24. این رویداد تا حد زیادی مقصر برای این افزایش در هند COVID-19 موارد است.

در حالی که اسلام هراسی در برابر هند مسلمان جمعیت افزایش یافته است و به آرامی از مودی به قدرت رسید در سال 2014 — با چند lynchings شورش و اوباش حملات ثبت شده — ترول ارتش استفاده می شود Tablighi Jamaat جلسه به هدف قرار دادن مسلمانان در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر.

رهبران حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) با اشاره به این جماعت جلسه به عنوان یک “Talibani جرم” و “CoronaTerrorism”. نتیجه #CoronaJihad برچسب زودی ویروسی رفت و خبر جعلی گرفتار رسانه های اجتماعی فضاهای.

مسائل پیچیده بودند که اتهامات هند گروه های جناح راست از جمله کسانی که در ارتباط با بی جی پی گسترش شایعات و آزار مردم بی گناه به عنوان بخشی از یک اتهام کمپین به سرزنش گسترش COVID-19 بر مسلمانان است.

خرید اینترنتی اثبات خودش به نمایش گذاشت به عنوان برخی از بیمارستان هند در حال حاضر شروع به امتناع از اعتراف به مسلمانان است. در آوریل 19, به عنوان coronavirus مربوط به شهادت رسید, رسانه های محلی گزارش مرگ دو نوزاد پس از بیمارستان در جمشدپور حاضر به اعتراف خود را مسلمان مادران است.

یکی دیگر از زن مسلمان Rizwana خاتون که نشان داد تا در یک Jharkhand, بیمارستان باردار و خونریزی سقط پس از او رد شد درمان است. او گفته خواسته به تمیز کردن خود خون.

اعتراض بین المللی

در ضمن لحن ضد اسلام تفسیر باعث بسیاری از منطقه خلیج فارس از جمله سازمان همکاری های اسلامی (OIC) دولت کویت یک شاهزاده خانم سلطنتی امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و تعدادی از فعالان در اعتراض به:

Khaled Al-Suwaifan وکیل و عضو هیئت مدیره کویت کانون در توئیتر خود نوشت:

فعال Afreen Fatima نوشته است:

تبلیغات آمده است که مسلمانان نخواهد بود به بیمارستان مگر اینکه اثبات کند که آنها باید آزمایش منفی برای COVID-19.

خاص این بیمارستان به ذکر است که مسلمان بیماران خواهد شد گران COVID-19 انجام شد. تست کیت می تواند هزینه تا آنجا که 4,500 هند روپیه (حدود 60 دلار ایالات متحده), مبلغ زیادی برای بسیاری از کسانی که اضافه کردن یک زندگی با انجام دستی کار که به طور معمول می پردازد اطراف حداقل دستمزد از 176 روپیه هند ($2.3) برای هشت ساعت روز کاری است. با توجه به دولت به منظور تست در دولت امکانات رایگان هستند و دولت بازپرداخت خواهد شد خصوصی آزمایشگاه برای تست 500 میلیون نفر هزینه هر آزمون — 4,500 روپیه تحت پوشش گل سرسبد بهداشت عمومی بیمه طرح.

با وجود شروع تحقیقات پلیس گزارش از تبعیض علیه مسلمانان نیز ظاهر به طور منظم در سراسر شمال و غرب کشور است. کانال های خبری — از جمله زمان در حال حاضر جمهوری تلویزیون هند تلویزیون باید به طور منظم اجرا را نشان می دهد اهریمنی گسترده تر جامعه مسلمان را با لینک کردن آن به Tablighi رویداد:

مسلمان پاسخ

با وجود نصب ostracisation ده Tablighi Jamaat اعضای اهدا خون پلاسما به منظور کمک به پزشکان در درمان بیماران آلوده. بسیاری دیگر نیز آمده رو به جلو برای کمک به:

جماعت رئیس مولانا سعد Khadavli که مواجهه قانونی اتهامات بیش از این رویداد به تازگی به دادگاه تجدید نظر به COVID-19 بازماندگان برای اهدای پلاسمای خون است. او همچنین خواست همه مسلمانان را به ماندن در خانه و دعا در ماه رمضان:

دهلی نو وزیر Arvind Kejriwal نیز خواسته است که هر کسی که بهبود از ویروس — صرف نظر از طبقه یا مذهب — جلو آمده و اهدای پلاسما ،

خبر جعلی سازه

پس از دو هندو از انسانها کشته شدند توسط اراذل و اوباش در ماهاراشترا در طول مستند دوره در ماه آوریل یک تصویری از این حادثه ویروسی رفت. توییتهایی این ادعا که به قتل مسلمانان به دست اورد شهرت با برخی از آنها حتی هدف قرار دادن وزیر Uddhav Thackerey که — پس از شکستن روابط با بی جی پی تشکیل یک دولت ائتلافی با دکمه سمت چپ-میانه گروه ملی هند Congres و ملی حزب کنگره.

جمعی polarisation مردم تجربه شده است و در پی COVID-19 است که توسط این توییت:

برخی از روزنامه شده اند در تلاش برای تمرکز بر این موضوع است. Apoorvanand نوشت: در هند اکسپرس:

در هفت دهه از استقلال هند, مسلمانان باید به طور سیستماتیک شده است مجبور به ghettoes. در حال حاضر وجود دارد دو منطقه از احساسات در هند و هندو و مسلمان. بحران کنونی است که استفاده می شود به تعمیق شکاف.

Sagarika Ghose نوشت: در زمان هند:

دانشمندان در حال کار برای پیدا کردن یک واکسن برای coronavirus اما خواهد شد که درمان جمعی از ویروس ؟ آن را تنها می توان درمان کرد و اگر هر یک از ما در سفرهای داخل برای پیدا کردن بشریت در درون به درمان شخص انسان به عنوان برابر است. پس از همه این آموزش از هر دین اعم از هندو و یا اسلام. اگر حتی یک جهانی و همه گیر است که می داند هیچ مرزهای نمی تواند پایان نفرت مذهبی چه می تواند ؟

به عنوان هند هایش با تعصبات را COVID-19 همه گیر آورده به نور آن باید به مقابله با آن خود پیچیده تاریخچه — زیرا حتی اگر گروه های سیاسی قائل به این ویروس نیست.

بر اساس بمبئی-نویسنده Priyanka Malhotra کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>