عروس و زوم: روچستر زن و شوهر ازدواج آنلاین در میان همه گیر

با وجود چالش های اعمال شده توسط stay-at-home سفارشات لری Ringen و جاشوا Poencet مشخص شد که عروسی خود را — و آن را نه فقط راه آنها در ابتدا انتظار می رود.

هنگامی که خود را در پاستور مورد استقبال آنها را در عروسی خود را با عبارت “شادی نمی تواند موجود باشد; زیبایی و جدید آغاز نمی تواند موجود باشد” آن را آنلاین از طریق ارتباطات تصویری نرم افزار زوم.

شاید مناسب داده های خود را آنلاین عروسی دو ملاقات در برنامه دوستیابی سرهم بندی کردن.

Ringen گفت: او می خواهم گرفته از یک سال دور از قدمت به تمرکز بر روی حرفه خود را به عنوان یک ارکستر معلم در Friedell مدرسه و جنوب شرقی مینه سوتا جوانان ارکسترهای. هنگامی که او آماده بود برای شروع آشنایی دوباره Poencet او تنها بازی در سرهم بندی کردن.

Ringen خواسته Poencet به ازدواج او در حالی که آنها snuggling بر روی نیمکت یک شب و با یک بوسه به او گفت: “بله.”

در علاوه بر این به ضربت زنی برای روچستر کالدونین لوله گروه و سایر گروه های محلی از جمله به عنوان پشتیبان سیستم صوتی Poencet با این نسخهها کار در گلوریا Dei کلیسای لوتری در عملیات های خود و کمک رسانی وزارت.

زمانی که او و Ringen تصمیم به ازدواج از آنجا که آنها هر دو نوازندگان آنها تا به حال یک زمان سخت با یک رایگان آخر هفته برای عروسی خود را و به جای انتظار طولانی ماه اوت تا خود را برای اولین بار در دسترس آخر هفته آنها تصمیم به یک عروسی در گلوریا Dei و ازدواج بیش از Ringen از بهار.

“به عنوان چیزهای بیشتر و بیشتر می شد قفل شده است,” او گفت: “ما می دانستیم که ما نیاز به یک طرح B و C. ما به کشیش عروسی مجوز فقط در مورد ما نمی توانست عروسی در فرد است.”

زمانی که گلوریا Dei اعلام نیاز خود را برای اعضای خانه بمانند زیر فرماندار سفارش, Ringen و Poencet شروع به ساخت برنامه های خود را برای زوم عروسی.

Ringen دو فرزند زکریا (13) و یاس (11) شد و بخشی از دلیل این که زن و شوهر نمی خواهم برای به تعویق انداختن عروسی خود را تا پس از COVID-19 کاهش خواهد یافت.

“کودکان و نوجوانان نیاز به ثبات و با رشد نزدیک به لری, روزانه, من می خواستم به بخشی از تمام جنبه های زندگی او از جمله بالا بردن بچه ها او را به عنوان پدر و مادر و شریک” Poencet گفت.

“ما بودند رفتن به ادامه رشد نزدیک به عنوان یک خانواده” Ringen گفت: “بنابراین ما نیاز به گام بعدی.”

Zachary و یاس هر دو دفعات بازدید: آیات کتاب مقدس در عروسی و یاس قرار داده شد مسئول حلقه ها.

قبل از این مراسم صورت گرفت, Ringen و Poencet جمع آوری گل از فروشگاه های مواد غذایی به موقعیت اطراف خود را زير زمين و در مقابل افت Ringen قرض گرفته از کلیسا.

سپس آن را فقط یک ماده از پیدا کردن نقطه شیرین در مقابل کم, پنکه سقفی, مرور از دوربین های مختلف-اندازه قاب در HD و با استفاده از تور به دکل بالون رها کردن برای پست-جشن عروسی.

پس از 18 سال به عنوان یک کشیش دیو برگ officiated این مراسم گفت: این اولین عروسی آنلاین.

“همسر و دختر من بودند شاهد پس من نیاز به امضا مجوز ازدواج” او توضیح داد.

به طور کلی, هر چند, او گفت که این روند بود “بسیار آسان” و Poencet و Ringen واقعا خلاق در پیدا کردن راه حل.

برگ گفت: عروسی احساس در فرد و عروسی پس از او قادر به ارتباط برقرار کردن “یکپارچه” با Poencet و Ringen.

“بدون این تکنولوژی گرما را از خانواده و دوستان خود را از دست رفته و عروسی خود را ممکن است به تعویق افتاد و در مجموع” او گفت:.

حدود 58 مهمانان عملا با حضور زوم عروسی.

“این خیلی بزرگ تماشای دوستان و خانواده با کلیک کردن و تکان دادن و سپس بله گرفتن جاز دست” Poencet گفت.

برخی از این مهمانان شامل پدربزرگ و مادربزرگ نا آشنا با کامپیوتر و جریان دستگاه های. این زوج برگزار شد زوم تمرین ساعت خوشحال برای کمک به آنها در عمل و مطمئن شوید که همه چیز کار می کنند.

عروسی های ویژه اجرای موسیقی از کریس رابرتز بود که پناه در محل. Ringen گفت: یکی از لحظات مورد علاقه از عروسی بود که به دنبال بیش از Poencet و دیدن او اشک ریخته در حالی که Rascal Flatts آهنگ “شکسته جاده” انجام شد و از دور.

ابی Siems یک مهمان در مراسم عروسی, ارسال شده عکس از کفش پاشنه بلند خود را در رسانه های اجتماعی. تماس با زوم عروسی “جالبترین چیزی که تا کنون در طول این #stayathome سفارش,” او می خواست برای نشان دادن او بدست می خواهم لباس برای مناسبت های خاص.

لورا ویلیس یکی از Ringen دوستان و همکاران و گفت: او افتخار ساقدوش عروس. او تا به حال به استفاده از زوم زیادی به تازگی به صورت ویدئو کنفرانس با همکاران.

“به طور منظم در طول مراسم عروسی مهمانان معمولا متمرکز بر عروس و داماد; اما در طول یک زوم عروسی شما می توانید حالات چهره از تمام مهمانان,” او گفت:. “آن را لمس برای تماشای مادر بزرگ, پدر و مادر عروس و داماد و دوستان nonverbally برقراری ارتباط شادی خود را به تماشای زن و شوهر بیان عشق خود را برای یکدیگر است.”

پس از عروسی, Ringen, در حال حاضر Ringen-Poencet و Poencet در زمان درست ازدواج تور گذشته خانه های دوستان و اقوام های امواج و لبخند از راه دور است. سپس در شام و دوستان خود را به اشتراک گذاشته شام عکس ها در رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از جشن.

پس از عروسی خود را برگزار شد مارس 3, Ringen-Poencet و Poencet شده اند مرور تمام تنش است که با کار در خانه با دو بزرگسال و دو بچه سه سگ و دو گربه در یک خانه سه اتاق خوابه با هیچ میز و تنها یک اتاق موسیقی برای چهار نوازندگان.

آنها با توجه به چیزهایی که در گشاد گشاد راه رفتن و به عنوان Poencet آن قرار می دهد “یادگیری این رقص با هم.”

برگ ممکن است مجموع این پرماجرا زن و شوهر عروسی و زندگی جدید با هم بهترین زمانی که او گفت: “روح زن و شوهر, خود, هیجان, عشق و خلاقیت در مواجهه با بحران واقعا روز و آنچه در آن بود — خیلی شیرین چیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>