نبرد اعداد در ووهان coronavirus شیوع

عکس گرفته شده در فوریه 6 از نقشه برداری داده جهانی برای شیوع 2019n-CoV coronavirus.

از آنجا که 2019n-CoV ویروس بهتر شناخته شده به عنوان ووهان coronavirus شد صفحه اول اخبار در سراسر جهان در اواخر ماه ژانویه یک کلید سوال هنوز پاسخ داده شود: چگونه بسیاری از مردم آلوده و یا کشته شده اند توسط coronavirus? در حالی که دولت چین ادعا می کند به طور شفاف در به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان واقعی وجود دارد بسیاری از دلایل به شک آمار رسمی است.

چینی اداری سهمیه بندی سیستم: یک دستور برای پوشش یو پی اس

در چین کنترل رسمی روایت در مورد بحران در نظر گرفته شده است پارامونت تحت ایدئولوژی حزب کمونیست چین (CCP). در حالی که این در درجه اول به دست آورد muzzling رسانه و به شدت سانسور رسانه های اجتماعی نگه داشتن مصدوم و ارقام کم به صورت عمومی است و در عین حال یکی دیگر از ابزار اغلب در مواقع اضطراری است.

وجود یک اصطلاح در زبان اداری به نام 突发事件که می تواند به عنوان ترجمه ‘ناگهانی حادثه’, ‘رویداد پیش بینی نشده” یا “اضطراری’. این می تواند شامل طبیعی, سلامت, فاجعه انسان ساخته شده, حمل و نقل, حوادث و همچنین تظاهرات های اجتماعی.

بسته به تعداد قربانیان – هر دو مجروح و یا کشته شدند – هر سطح از دولت این است که از نظر قانونی ملزم به اطلاع بعدی پله: محلی و استانی از استان مرکزی. اگر یک حادثه کاهش تعداد قربانیان از تعریف های اداری دسته بندی می کند و دیدار آستانه یک حادثه جدی می توان آن را مدیریت محلی است. دولت در شارژ خواهد شد و سپس به احتمال زیاد فرار از هر گونه سرزنش و مجازات و یا بازرسی.

عنوان عنوان دقیق در این مقاله در اینجا پارامترهای تعریف انواع مختلف ‘حوادث’:

به خصوص تصادف جدی اشاره به یک حادثه که ناشی از بیش از 30 مرگ و میر و یا بیش از 100 صدمات جدی و یا مستقیم اقتصادی از دست دادن بیش از 100 میلیون یوان; عمده حادثه اشاره به یک حادثه که ناشی از بیش از 10 کشته و یا مجروح بین 50 و 100 نفر است. به طور کلی حوادث اشاره به حوادث است که باعث مرگ کمتر از 3 نفر و یا به طور جدی زخمی کمتر از 10 نفر است.

این طرز فکر در میان بوروکرات ها به طور غریزی کاهش تعداد قربانیان در گزارش, در نتیجه اجازه می دهد دولت به بعد تغییر گفتمان رسمی درآمده است.

به عنوان چین محقق کینگزلی Edney توضیح می دهد که خود را در کتاب جهانی شدن از تبلیغات:

“حزب-دولت پاسخ نقل مکان کرد به سمت درگیر شدن در یک نبرد بر درک عمومی از کسانی که [ناگهان] حوادث: تعریف حقیقت از یک حادثه تنظیم رسانه ها را در دستور کار تعریف محدودیت های بحث و خاموش کردن توانایی کسانی که نقض این محدودیت به صدای آنها را شنیده ام.”

این شیوع سارس در سال 2003 شاهد الگوهای مشابه زمانی که بيمار پنهان از که بازرسی برای حفظ ارقام کم است. به نظر می رسد همان طرز فکر در محل است: ژانویه 30th, رئیس کمیسیون بهداشت و درمان این شهرستان از هوانگگنگ نزدیکی ووهان شد و پس از اخراج او قادر به ارائه آمار و ارقام در مورد وضعیت پزشکی. در حالی که این مقام ممکن است شناخته شده اند تعداد آن نیز بسیار محتمل است که او نمی دانم چه می گویند به خاطر ترس از دادن بیش از حد بالا ،

با توجه به هوانگ Yanzhong یک چین سلامتی نویسنده متخصص حاکم بر سلامت معاصر چین:

اگر شما نگاه در راه [ووهان] گزارش شده این بیماری پس از ژانویه 5, آنها بس به ارائه گزارش و نه از سر تا ژانویه 11. در آن دوره وجود نداشت و اطلاعات از دولت در مورد این بیماری است. اما وجود دو مهم جلسات سیاسی در جریان [بین ماه های ژانویه 5 و 11]: مردم شهرستان را در جلسه کنگره و کنفرانس مشورتی سیاسی. این مهم در نظر گرفته جلسات برای تعیین رهبران جدید را به پرسنل تغییرات در سطح محلی است. [ووهان مقامات] نمی خواهم خبر بد برای خراب کردن جلسات.

علمی extrapolations

اپیدیولوژی استفاده از مدل سازی تحقیق در مورد انتقال ویروس از یک روش است که بستگی دارد به شدت بر کیفیت و قابلیت اطمینان از داده ها. چندین پزشکی و موسسات دانشگاهی باید اجرای مدل در ووهان coronavirus و همه نتیجه گیری کرد که آمار و ارقام واقعی – از آلوده و کشته شدن قربانیان – هر چیزی است از 3 تا 10 برابر بیشتر از رقم رسمی ارائه شده توسط دولت چین. به نقل از همکار مجله پزشکی لانستاین مقاله متحده تی شرتکلاه:

جدید, مدل سازی, تحقیق تخمین می زند که تا به 75,800 نفر در چین در شهر ووهان ممکن است با آلوده 2019 رمان coronavirus (2019-nCoV) به عنوان Jan. 25, سال 2020 است. نویسندگان احتیاط است که با توجه به عدم قوی و جدول زمانی دقیق از سوابق مشکوک احتمالی و مورد تأیید و تماس نزدیک با اندازه واقعی از این بیماری همه گیر و همه گیر بالقوه همچنان نامشخص است.

در فوریه 6, رقم رسمی از بیماران آلودهبر اساس چینی داده ها نشان می دهد بیش از 28,000 موارد گزارش شده.

مستقل پوشش ساخته شده توسط منابع چینی

مستقل روزنامه نگاری نشده به طور کامل ناپدید شده در چین: برخی از رسانه ها از جمله مالی, اخبار سازمان Caixinو همچنین به عنوان شهروند روزنامه نگاران را تحت پوشش شیوع ویروس و همه را با اشاره به پوشش توسط مقامات – در واقع تعداد قابل توجهی از بیماران که از ذات الریه درگذشت نشده اند. به عنوان coronavirus بیماران. چنین دستکاری منجر به کاهش مرگ و میر در حدود 2 درصد.

با توجه به چین متخصص ماریا Repnikova که اخیرا در مصاحبه با صداهای جهانی:

این [Caixin] مقاله نشان می دهد که چگونه مقامات محلی را فعال کنید یک پوشش است که به طول انجامید و نزدیک به یک ماه با تهدید و یا خاموش کردن whistle-blower پزشکان کم اهمیت جلوه دادن بیماری خود برسد و کتمان این واقعیت که این ویروس می تواند منتقل می شود بین مردم است.

او همچنین توضیح می دهد که چرا مقامات مرکزی باید تحمل پوشش انتقادی از مقامات:

با ثبات اجتماعی به عنوان هدف نهایی مقامات سعی کنید به اعتصاب تعادل شکننده بین نیروهای سیاسی کنترل و سرپرستی شفافیت متناوب بین سانسور و یا تبلیغات و اجازه می دهد رسانه ها و یا عناصر عملیاتی خود را به فشار برای پاسخگویی.

بسیار جسورانه تر است پوشش ساخته شده توسط شهروند روزنامه نگاران که توسط رسانه های بزرگ. مصرف افراطی شخصی خطرات و مجبور به کار در پنهان کردن آنها نیز رنگ یک عکس بسیار متفاوت از یک ارائه شده توسط مقامات.

به عنوان مثال پوشش انجام شده توسط چن Qiushi, است که به اشتراک گذاری فیلم ها از بیمارستان ها و morgues منظور سوال واقعی آمار و ارقام ارائه شده توسط ووهان مقامات:

ما جمع آوری شواهد کافی که پزشکی اورژانس و سردخانه خدمات در ووهان قادر به کنار آمدن. من دیگر نمی خواهد به ساقه و یا پیگیری مرگ و هولوکاست. چرا که هر کس باید در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود من واقعا نمی باید قلب مزاحم مرحوم دوباره و دوباره. لطفا در صلح و آرامش استراحت ~~

جالب است که در فوریه 1, چینی پلت فرم رسانه های اجتماعی Tencent به ارائه آمار و ارقام که نزدیک به علمی extrapolations در بالا ذکر شد البته به طور خلاصه همانطور که متوجه شده توسط شهروندان:

در اواخر شنبه شب (Feb. 1) Tencent به صفحه وب نشان داد موارد تایید شده از ووهان ویروس در چین به عنوان ایستاده در 154,023 10 برابر رقم رسمی است. آن ذکر شده تعداد موارد مشکوک به عنوان 79,808 چهار برابر رقم رسمی.

به عنوان اپیدیولوژی منتظر معتبر دیتا به ادامه کار خود را, مهم است به یاد داشته باشید که در پشت هر عدد یک زندگی انسانی در معرض خطر یک خسته کادر پزشکی فرد و نگران است و اغلب خانواده هایی.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش تاثیر ووهان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر