‘میله را بیش از نشت به آهنگ شما”: یک کارائیب وداع Kenny Rogers

Sunset horse.

تصویر Yatheesh Gowda از Pixabay

یادداشت سردبیر: کشور غربی و موسیقی لذت می برد محبوبیت زیادی در بخش انگلیسی زبان کارائیب. قضاوت از صدها رگی را پوشش می دهد از کشور, کلاسیک, جشنواره مانند سنت لوسیا خالص کشور متحرک و درصد بالایی از کشور آهنگ های موسیقی در jukeboxes و لیست پخش در روستایی آبیاری سوراخ وجود دارد چیزی در مورد تم ها و داستان های از موسیقی کشور که با برخی از کارائیب مردم به شدت شناسایی. نسخه اصلی این قطعه در زیر منتشر شد نویسنده Facebook صفحه.

اوه خدای پسر Kenny Rogers. اگر ترینیداد تا به حال راه خود را در حال حاضر “قمار باز” خواهد بود انفجار از هر tinny تویتر و مگا سخنران از Icacos به Matelot. آنها می خواهم به راحتی آن را با پیچ زدنی مشغول سیگنال نسخه — کارائیب شهادت به چقدر شما را دوست داشت — و باد با خود دلپذیر croon و صدا خواهد بود سکوت در آواز خود را برگزار پیک و خورده الماس خود را رد جک و squabbling باشگاه های اسپری مانند seafoam خشن, خشن سنگ از زندگی است. چه کسی به شما گفته به مرگ در این بیماری همه گیر بار آقا ؟ چگونه می توانید از میله بزرگ و کوچک hawk-و-تف ما 868 سوگواری شما مناسب با مراجعه به جمع و سرمازدگی نرم افزار باز کردن جدید سفید بلوط رم و نشت برای شما ؟

ترک این دنیا مثل شما بود در آستانه تعطیلات آخر هفته به این معنی است که در حال حاضر ممنوع رودخانه لیمو و احزاب ساحل می شده اند و شمشیرهای شما به آسمانهاى آرامش با کاری اردک متلاطم و فلفل شلاق در چو یخ سر و صدا در سطل مطابق با ریتم کشور خود را بسازند. اگر آن را نه تنها محلی مردانی که عشق خود را خاموش از آلبوم (چند نوشته شده توسط شما, اما چه کسی توجه زمانی که آنها می آیند مصرف کردن زبان خود را?), شانس هستند خوب است که هر دختر-کودک در حال رشد آموخته شده در مورد شما به گوش شما برای اولین بار از طریق رادیو و raucously کردن کلید تفسیر از پدرش, پدر عمو, تبدیل کردن حجم و قطراتش بر روی باس زمانی که شما در زمان بیش از گوش دادن آسان درایو بعد از ظهر از مدرسه به خانه.

آن را دلیل این که شما به یک مرد مرد کنی? من اعتراف به دانستن بیشتر در مورد شما شخصا و من کمی ترس به گوگل شما در مورد من پیدا کردن چیزی است که من نمی توانم unknow. بخاطر آن بود که مردان زندگی من در جزیره مردانی که در غیر این صورت من نمی جرات نگاه دو بار برای نگرانی از به خطر انداختن خودم عاشق شما و نرم شد با شما در تمام راه آنها می تواند مجوز — یک رضایت طرفین gruffness, عسلی و whiskeyed و ناهموار به اندازه کافی هنوز هم بود اما یکی با احساسات او می تواند اگر فقط به صورت ترکیبی طول “قمار باز”, “سلیمان در جریان” و “Coward of the County” اجازه می دهد خود را به?

من به تماشای عموم, تحقیر کردن فرم یک جشنی نیم دایره اسلحه مرتبط اطراف خود را ریختن ویژه-پیشنهاد-بزرگ-آهک بطری Carib و گوزن و یا خود را Supligen-آغشته-Mackesons, ندبه کردن موسیقی خود را طولانی گذشته نقطه از نزاکت چهره قرمز و آبجو شکم wobbling با احساس ماشین و کامیون پرت باز کردن درب تا فضایی باس لرزاند هر پنجره از شما خواسته هر نفرین از همسایگان نیاز به خواب را برای کار در صبح روز بعد. من شنیده ام آنها را و آنها را منفور گاهی کنجکاو شده است در مورد آنها را در دیگران هنوز هم می ترسید و اعتماد و محتاط بوده است از خودم در اطراف آنها — اما کنی. کنی چه فقط به عنوان واقعی است که در یک شب و به دور از هر نوع بار سال پیش من با قرار دادن یکی از آهنگ های خود را در (من حتی نمی باید به شما بگویم که یکی) و اجازه دهید آن را حلقه در یوتیوب و من فقط. I. من گریستم و بدون توقف به شب.

بستگی دارد آن Kenny Rogers زمانی که coronavirus برگ طولانی قمار-جدول زندگی, داشتن بیش از حد بسیاری از ما با آن میله را بیش از نشت به آهنگ شما. Prakash و فوربس Ramdial و چان, Rishi و شور کیسه و هری پسر و دو برابر مرد از کویتو و نه من (هر چند من خواهد بود گوش دادن) به بازی موسیقی خود را واقعی لعنتی با صدای بلند چون هیچ کس را در سر و صدا کنترل آلودگی قوانین در این محل و در این محل bookended و سنگر توسط, جرم, فساد, شش قرن گذرنامه صبر bobol, باس تا mash up حفره های سنگین جاده آب در لوله بیش از حد داغ خورشید تعفن ترافیک و مردم tiefing yuh انبه شما ارائه می خرد *شناخت*. دانستن زمانی که به آنها را نگه دارید. ریختن (فولد) آنها را. راه رفتن دور. اجرا شود.

و گاهی اوقات با وجود چه بسیار احمق و کله شق و دل همه ما بودند (خودم و نوار مردان شامل) ما گوش به مشاوره خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>