ضد فمینیسم از رئیس جمهوری مکزیک لوپز Obrador

AMLO به عنوان رئیس جمهوری مکزیک در دسامبر 1 سال 2018 است. عکس های اعتباری: در انتخابات ریاست جمهوری مکزیک از طریق ویکیانبار. دامنه های عمومی.

در ماه ژانویه سال 2020 ده کشته شدند و هر روز در مکزیک با توجه به دولت داده است. این اعداد با این حال به نظر می رسد به اندازه کافی قانع کننده برای رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador (AMLO) و دولت او که نه تنها به حداقل برسد خشونت زنان اما بارها و بارها ابلاغ پیام است که به نظر نمی رسد حمایتی از زنان است.

در فوریه 10 سال 2020 طول AMLO روزانه کنفرانس مطبوعاتی روزنامه نگاران سوال دادستان کل Alejandro Gertz Manero در مورد پیشنهاد خود را برای طبقه بندی جنسیتی به عنوان تشدید قتل. این حرکت به گفته فعالان را به حداقل رساندن مشکل جنسیتی. رئیس جمهور لوپز Obrador سپس گفت:

من نمی خواهم این موضوع تنها در مورد کشتار جنسیتی. بله این مهم است اما من در حال حاضر می توانید ببینید که چگونه این خواهد بود که برجسته کردن اخبار.

موضوع کشتار جنسیتی را تحت الشعاع قرار raffling کردن از هواپیمای ریاست جمهوری او ادامه داد که او وعده داده بود به انجام در طول مبارزات انتخاباتی خود برای نشان دادن تعهد خود به مبارزه با فساد. در حال حاضر بدنام هواپیما قرعه کشی صورت گرفته در مرکز صحنه در چندین کنفرانس های مطبوعاتی.

با وجود این مربوط به سوالات روزنامه نگاران مطرح در مورد راه دولت در برخورد با femicides—و همچنین با امنیت به طور کلی در اقتصاد و توسعه پایدار—رئیس جمهور را نگه می دارد در صحبت کردن در مورد این قرعه کشی که منجر شده برخی از تحلیلگران به برچسب قرعه کشی یک قطعه سیاسی تئاتر است.

در عین حال زنان همچنان به کشته شدن در مکزیک است. پس از لوپز Obrador زمان به قدرت در دسامبر سال 2018 بیش از 1000 زنان شده اند به رسمیت شناخته شده به عنوان قربانیان کشتار جنسیتی. تلفات از زنان به قتل رسیده است که مرگ و میر شده اند نه به عنوان طبقه بندی جنسیتی به احتمال زیاد بسیار بالاتر است.

در سال 2020 برخی از مکزیک femicides را تبدیل به سمبل در سراسر جهان است. در فوریه 9, اینگرید Escamilla 25 ساله ای که گفته می شود کشته شدن توسط شریک زندگی خود را که اقدام به خیط و پیت کردن اندام پایین ، این تصاویر به بیرون درز از بدن مثله نمایش داده شد در صفحه اول برجسته ملی, روزنامه La Prensa. چند روز بعد بدن فاتیما سیسیلیا 7-ساله مرده پیدا شد در یک سطل زباله می تواند. او شده بود مورد آزار جنسی قبل از کشته شدن.

در فوریه 17, رئیس جمهور Obrador سرزنش نئولیبرالیسم اثر بر جامعه برای فاطمه سرنوشت و در فوریه 20 او تقویت شده است که چه مکزیک نیاز است “اخلاقی اساسی”. در این دومی کنفرانس مطبوعاتی گفت:

فمینیست مخالفت moralization که ما پیشنهاد می کنیم من با احترام به نظر شما اما من نمی به اشتراک گذاری آن من باور دارم که ما باید moralize کشور است که ما باید پاک زندگی عمومی ما باید تقویت و اخلاقی و فرهنگی و ارزش های معنوی. (…) این دلیل است که شما به اعتراض که من را نفی باورهای من.

پس از موارد از اینگرید, Fátima و دیگران شده و صدها نفر از زنان به خیابانها در اعتراض به شیوع جنسیتی. برخی از تظاهرکنندگان برچسب دیوار با پیام حمایت از قربانیان و مطالبات از دولت است. آنها همچنین پخش های قرمز رنگ بر روی درب ملی کاخ صندلی قدرت اجرایی در مکزیک به نماد خون قربانیان است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 17 فوریه رئیس جمهور در پاسخ گفت:

من از فمینیست با تمام احترام لطفا رنگ درب و دیوار آنجا که ما در حال کار وجود ندارد femicides.

این واکنش تولید می شود حتی بیشتر خشم نه تنها از فمینیست اما مردم به طور کلی. از آنجا که دولت هنوز به صورت رسمی ابلاغ چه اقداماتی را برای تضمین امنیت برای زنان, چند فمینیستی گروه به نام برای اعتصاب زنان کارگر در 9 مارس سال 2020 است.

چندین شرکت و سازمان ابراز همبستگی با زنان که در برنامه ریزی برای اعتصاب و با کارکنان که در نتیجه می تواند زمان را از کار بدون مواجهه با عواقب.

رئيس جمهور در پاسخ گفته شد مشخص تن-ناشنوایان: آن گزارش شد که raffling کردن از هواپیمای ریاست جمهوری را در 9 مارس همان روز به عنوان زنان کارگر اعتصاب.

در تاریخ 4 مارس در کنفرانس مطبوعاتی لوپز Obrador گفت که “او را درک نمی کنند” و آن را “نه در ذهن خود” که روز او تصمیم گرفت همزمان با اعتصاب و اقدام به تغییر تاریخ قرعه کشی. اما در همان کنفرانس, او یکی دیگر از اعلامیه که مطرح فمینیست’ خشم: که مردان نیز می تواند پیوستن به اعتصاب.

در عین حال آن را نه تنها او را. دیگر چهره های سیاسی از جمله برخی از زنان اظهار داشتهاند که نه تنها برجسته خود را عدم حمایت برای زنان بلکه نمونه این بی اعتنایی که با این مسائل در حال درمان در مکزیک است.

برای مثال Eréndira Sandoval, وزیر خدمات عمومی توییتی که “fakeminists” خشمگین بودند در مورد دولت “بتن ضد فساد نتایج.” او همچنین در توییتی که مردان باید اعتصاب در تاریخ 9 مارس به جای زنان به زنان “خواهد بود وسوسه برای شستن ظروف” اگر به سمت چپ در صفحه اصلی.

Yeidckol Polevnsky دبیر Morena رئیس جمهور حزب سیاسی اعلام کرد که “فمینیست باید خلاق تر در راه خود را از اعتراض” و “هنر” به جای نشان دادن خشم.

این اظهارات طعنه آمیز — به خصوص که از زنان — نشان می دهد که چگونه آمادگی AMLO تیم است که از نظر چشم انداز جنسیتی. اگر چه هر دو Morena حزب و رئیس جمهور خود را اعلام کرده اند فمینیست و باید به طور مداوم تأکید کرد که آنها به حمایت از زنان unfeminist پیام لوپز Obredor و تیم او نه تنها نگران کننده اما عمیقا نگران کننده با توجه به این که این حزب ادعا می کند به نمایندگی از “امید مکزیک”.

زمانی که رئیس جمهور از رفتن به نهایت جواب خواسته های زنان از طرف قربانیان کشتار جنسیتی و دیگر اقلیت?

برای دریافت پاسخ ما احتمالا باید صبر کنید تا هواپیمای ریاست جمهوری است که در نهایت خاموش شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>