عصبانی ادغام بحث در: Roadshow

س: به طور کلی به شما بدهد بسیار خوب است مشاوره. اما argh. چگونه جرات به شما بگویم که clueless در متکبر Prius راننده که او از راه حق و آن را کاملا خوب به ادامه مسدود کردن خط راست در اتوبان بنابراین یک راننده یک وانت نمی تواند ادغام کنید ؟

دایان G., San Jose

A: بله, این چیزی است که من نوشت: چند روز پیش. وانت راننده ادغام بر روی آزادراه انجام نشده را از راه حق و باید آهسته و ادغام پشت ما Prius, pal.

س: آنچه شما باید انجام شود این است که بگویید Prius راننده برای نشان دادن حسن نیت ارائه میدهد و حرکت بیش از. هر راننده با نصف مغز می داند که اگر آنها را در سمت راست و یا خط کند و نزدیک شدن به آزادراه بر روی سطح شیب دار آنها اتاق به حرکت بیش از پس انجام آن است. رانندگان کامیون این کار را انجام تمام زمان. اما از آنجا که شما یک بار یک Prius راننده شاید انتظار من بیش از حد.

من را سرزنش نیست که راننده عصبانی یک بیت برای فریاد در Prius راننده. من مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم آن را انجام تمام زمان. و بله از جمله خود من.

دایان G.

یک: اما دیگران فکر می کنم راننده وانت شد, حرکت تند و سریع بیش از حد.

س: وانت راننده که حاضر به تنظیم سرعت خود را به صورت امن ادغام حرکت تند و سریع است. این نوع از لجبازی یک مشکل هم با Prius مرد گفت: “من نمی خواهد تغییر سرعت من اجازه دهید به یک ماشین ادغام هنگامی که وجود دارد مقدار زیادی از فضای پشت سر من.”

تمام طول می کشد این است که دو نفر که با نگرش به ایجاد یک وضعیت بد. به طور معمول هر دو آنها فکر می کنم آنها باید اولویت درست یا غلط.

مایک اسمیت

یک: و …

س: خودرو کد روشن است. ادغام ترافیک باید به عملکرد ترافیک در اتوبان. نادیده گرفتن این خطرناک است و غیر قانونی است.

احسان جان

یک: هر کس نگاهی عمیق و آرامش نفس است.

س: در عین حال یکی دیگر از شکایت در مورد افرادی که نمی دانند (و یا ترجیح می دهند به چشم پوشی) چگونه به ادغام در اتوبان.

آیا ما را فراموش کرده به بخشش به مردم به خوبی به یکدیگر ؟ فقط به خاطر اینکه شما را از راه حق را به شما مناسب. بیایید نه به دنبال نمونه هایی از برخی از رهبران ما است که به طور کامل فاقد مدنیت. خودتان را در کفش از شخص دیگر. هر کس می تواند یک روز بد.

وجود دارد هیچ کار اشتباهی با خوب بودن به همنوعان خود. آن حتی ممکن است شما احساس خوب است.

Pierre Messerli Pacifica

A: بله, آن را می توانید. در حداقل ممکن است آن را خنثی بالقوه خشم جاده حادثه است.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای گری در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>