با تشکر از coronavirus کاغذ توالت کمیاب است اما ما نباید اجرا

با تشکر از COVID-19 شیوع کاغذ توالت شده است پرواز کردن قفسه. ما اجرا از کاغذ ، این یک سوال ما می خواستیم برای رسیدن به پایین.

کاغذ توالت است یکی از این اقلام روزمره شما را برای مسلم است تا زمانی که آن را رفته است. کمبود کاغذ توالت در فروشگاه است که فقط اتفاق می افتد در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان است. هفته گذشته یک وب سایت جدید ایجاد شده در انگلستان با عنوان howmuchtoiletpaper.com محاسبه خواهد شد چه مدت رو به کاهش مقدار TP گذشته خواهد شد.

این سایت تا به حال بیش از 5 میلیون بازدید کننده در چک کردن برای دیدن چگونه خود را به رول گذشته بر اساس چگونه بسیاری از بازدیدکننده داشته است به حمام. کاربر به طور متوسط از سایت 500 درصد بیشتر کاغذ توالت از آنها نیاز به 53 روز قرنطینه.

مختلف جهان

یکی سلب مسئولیت TP ماشین حساب می سازد این است که همه کشورها با استفاده از همان نوع از کاغذ. متوسط رول در بریتانیا است گفت: به 160 ورق در حالی که برخی از رول در ایالات متحده ممکن است از 1000 ورق بسته به چه مقدار رفت و آمد در هر ورق.

مطالعه 2006 ذکر شده توسط موسسه تکنولوژی ماساچوست می گوید: میانگین رول TP در خانه استفاده ترین حمام باید حدود پنج روز است.

که اگر از کاغذ استفاده می شود 6.6 بار در روز و مصرف کنندگان با استفاده از حدود 8.6 ورق به طور متوسط.

که مقدار به 42 رول دو لایه یا 21 رول از یک طبقه در یک سال است.

بافت مسائل

به گزارش فوربس در ماه گذشته در ایالات متحده منابع حیاتی کاغذ امن هستند. در مورد کاغذ کالا از جمله کاغذ توالت و حوله کاغذی, دستمال, بافت و پوشک حدود دو سوم از آن ساخته شده است در ایالات متحده و تنها در حدود 5% وارداتی از چین است.

Cincinnati-بر اساس Proctor & Gamble که باعث می شود Charmin نام تجاری کاغذ توالت متحده است که 100% از آن کاغذ و محصولات تولید شده در ایالات متحده و مواد منابع هستند عمدتا از آمریکای شمالی و آمریکای لاتین است.

نمودار زیر از یک 2013 گزارش Fastmarkets ریسی یک صنعت کاغذ و خمیر کاغذ در بازار تجزیه و تحلیل خود را ارائه. این نشان می دهد که سازمان ملل بافت مصرف سرانه. بافت مصرف شامل محصولات دیگر مانند حوله کاغذی و دستمال.

بدون مقاله بدون مشکل

تخمین زده می شود که حدود چهار میلیارد نفر یا 70-75 درصد از جمعیت جهان را استفاده نمی کند و نورد کاغذ توالت.

نورد آن را

جدول زیر که از گزارش های مصرف کنندگان 2015 رول توالت مقایسه. علامت های تجاری می تواند تا حد زیادی متفاوت است در ورق و فوت مربع در هر نقش است. نمونه برندهای ذکر شده فقط برای مقایسه اندازه اهداف و نه تنها بر اساس کیفیت.

خیط و پیت کردن عامل

قبل از تصویب این سیاست انرژی عمل از سال 1992 تشناب استفاده از 3.5 به 5 گالن در هر خیط و پیت کردن. در سال 1992 یک 1.6 گالن به ازای هر خیط و پیت کردن استاندارد تاسیس شد اما تجدید نظر در سال 2010 به اجازه متحده به مجموعه ای از استانداردهای خود را.

این چشم پوشی از فدرال پیشدستی متحده اجازه می دهد تا به مجموعه ای از استانداردهای ارائه شده آنها دقیق تر از استاندارد ملی است.

توالت در یکی از کاربران اصلی آب در خانه, حسابداری 26 درصد از یک خانه به طور متوسط را داخل آب استفاده با توجه به یک سال 2016 آب بنیاد پژوهش مطالعه است.

TP برجسته

اولین کاغذ توالت فروخته شده در ایالات متحده بود در 1850s شد و تنها ورق. آن را به فروش نیست با موفقیت.

اولین رول کاغذ توالت اختراع شد در سال 1871 و E. Irvin و کلارنس اسکات کاغذ شرکت شروع به فروش آن به صورت تجاری 1879.

در ابتدا اسکات نمی خواهم به نام خانواده در ارتباط با چنین شیوه اما در سال 1903 موفقیت خود را آنقدر بزرگ بود که اسکات بافت نام تجاری به خوبی در نظر گرفته است.

اسکات بزرگ

آرتور Scott E. Irvin پسر بود نویسنده اسکات کاغذ شرکت موثر شعار “نرم به عنوان قدیمی کتانی.”

اسکات کاغذ Co. شروع نورد در سود چون محصول خود را همزمان با افزایش لوله کشی داخل ساختمان.

Walter T. هیوز, یک دکتر در بیماری های عفونی بخش در St. Jude children’s Research Hospital, اظهار داشت که کاغذ توالت می تواند به عنوان دیده می شود بیشتر از یک پیشگیرانه سلامت و اندازه گیری مقدار مانند شستن دست ها.

منابع: ماساچوست انستیتو تکنولوژی ReddiRooter حفاظت از محیط زیست, سازمان, مصرف کننده, گزارش Forbeshowmuchtoiletpaper.com, پروکتور و گمبل

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>