تایلندی کارگران صحبت کردن در مورد نیاز خود را برای اتحادیه ها و شرایط بهتر در محل کار

مصاحبه با چند نفر از کارگران در تایلند است. عکس Prachatai

این ویرایش مقاله از Prachatai مستقل اخبار سایت در تایلند و چاپ در صداهای جهانی به عنوان بخشی از یک محتوا-های توافق.

در یک سیستم اقتصادی است که به نفع صاحبان سرمایه و کارگران نیاز به تحکیم توانایی خود را برای محافظت از حقوق خود و مذاکره بیش عادلانه منافع با مدیریت. به منظور به نقشه وضعیت فعلی حقوق کارگری در تایلند با ما مصاحبه کارگران از شش بخش از اقتصاد محلی از جمله داخلی کار عالی آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, بخش, صنعت نساجی, تجهیزات ورزشی, تولید و بخش بانکی است. در حالی که وجود دارد هر دو شباهت و تفاوت از نظر شرایط کاری آن به نظر می رسد واضح است که همه این کارگران نیاز به یک نیروی کار سازمان به منظور ارتقای شرایط زندگی بهتر و همچنین به عنوان یک سطح از آزادی بر اساس جهانی اصول دموکراتیک است.

این کارگران ما مصاحبه:

داخلی کارگر. خانم Malee Sorblec است که کار در خانه از کارفرما. داخلی کار است که بخشی از مراقبت بخش در حال رشد است که در تایلند است. اما کارگران خانگی اغلب درمان ضعیف و محروم احترام. وضعیت خود را پایین تر از کارگران کارخانه. به عنوان یک نتیجه, آنها در حال حاضر سازماندهی یک گروه کار برای هر دو تایلندی و کارگران مهاجر برای بازگرداندن حیثیت خود را و به رایگان از سوء استفاده. اصلی خود تقاضای کتبی قرارداد کار.

دانشگاه کارمند. آقای Pinyapan Potjanalawan است یک مدرس دانشگاه ، اگر چه استادان حرفه ای در دانشگاه های دولتی باید رقابتی حقوق آنها باقی می ماند به دام افتاده در کوتاه مدت در قرارداد کار. این وضعیت منجر به ناامنی و ضعف قدرت چانه زنی در برابر مدیران و کیفیت آموزشی ارزیابان. در حال حاضر آنها یک اتحادیه.

بیمارستان کارگر. خانم Punyisa Watchala-آنان است دبیر اتحادیه پرستاران از تایلند. پرستاران دیده اند وضعیت خود را تغییر دهید. آنها قبلا تحت پوشش دولت و بوروکراسی که جامع را فراهم می کند مزایای رفاهی. پس از خصوصی سازی چندین بخش از سیستم درمانی بیمارستان های دولتی کاهش می یابد و خود را به استانداردهای کار و هزینه ها و در نتیجه کیفیت پایین از خدمات پزشکی است. این وضعیت الهام گرفته از پرستاران به مجموعه یک اتحادیه و تقاضا پرداخت می آفریند بزرگتر مزایای یک محیط کاری بهتر و به ترویج در مدیریت سیستم.

تجهیزات ورزشی ساز. خانم Wilaivan Ritthiron که قبلا در یک فیلم محبوب ورزشی محصولات شرکت تولیدی شد و ناعادلانه را رد کرد چرا که او درگیر در سازماندهی اتحادیه در حالی که خواستار افزایش دستمزد بیشتر از مزایای عادلانه و درمان از مدیریت. گروه او همچنین طرفداران در حال امن و عاری از آزار و اذیت جنسی.

کارگر نساجی. آقای Sia Jampatong رئیس جمهور Phiphatsamphan نساجی اتحادیه کارگری و از نساجی, پوشاک و چرم کارگران فدراسیون تایلند یک سازمان شناخته شده در تایلند برای دفاع از حقوق کارگری. اتحادیه قادر به آوردن مسائل از سطح محلی به ملی یکی و در نتیجه اجازه می دهد که کارگران به طور مستقیم شرکت در سیاست های دولت از جمله ایجاد یک جهانی دولت رفاه.

کارمند بانک. آقای Withit Sirisuwan رئیس جمهور سیام بانک تجاری اتحادیه کارگران و منعکس کننده در مورد تاثیر تغییرات ایجاد شده توسط فن آوری های پیشرفته از جمله سیستم عامل های دیجیتال. اتحادیه موافق با مدیریت برای تنظیم و تبدیل اصلی موقعیت های شغلی جدید به آنهایی که برای بقای صنعت بانکداری. اتحادیه های کارگری نقش مهمی در مذاکره با سیاست های مدیریت اطمینان حاصل شود که تولید پیشرفته را در خدمت نه تنها مشتریان بلکه کارگران نیز هست.

سازمان دیده بان مصاحبه با زیرنویس اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>