تگزاس سفارشات هر کسی که پس از رسیدن در یک پرواز از کالیفرنیا به قرنطینه به مدت 14 روز برای مبارزه با کروناویروس

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت است نورد از قوانین جدید هر کسی که نیاز به پرواز به دولت از کالیفرنیا و واشنگتن و دیگر coronavirus نقاط داغ به خود قرنطینه به مدت دو هفته یا خطر زندان زمان اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید.

فرماندار نیز تشدید محدودیت های همسایه لوئیزیانا یکی از رو به رشد نقاط داغ برای کروناویروس در آمریکا تگزاس نیز آماده دالاس’ مرکز شهر مرکز کنوانسیون به خانه بیماران آلوده به عنوان بخشی از فرماندار برنامه ریزی برای هر دو آهسته و مدیریت رشد همه گیر.

فقط دو روز پس از تگزاس آغاز شد نیاز به هواپیمایی مسافران از نیواورلئان به پیروی از دو هفته قرنطینه ابوت گفت: سربازان دولت در حال حاضر نیز گشت بزرگراه نقاط ورود در لوئیزیانا مرز و نیاز به “هر کس متوقف شد” در این خودرو نیز به خود منزوی. ابوت سفارش نیاز به درایور برای پر کردن یک فرم لیست که در آن آنها را قرنطینه در تگزاس است.

اما چگونه به شدت تگزاس troopers خواهد گشت ترافیک ورودی نیست ، ساعت پس از ابوت اعلام, ترافیک, هر دو در داخل و خارج از تگزاس بود آزادانه در حال حرکت در امتداد بزرگراه بین ایالتی 10 در نزدیکی سابین رودخانه که تقسیم تگزاس و لوئیزیانا است. هیچ دولت و سربازان دیده می شد گشت زنی در بزرگراه بین ایالتی اگر چه چندین بزرگراه الکترونیکی نشانه ها در هر دو جهت رانندگان هشدار داد که “سفر شخصی از لوئیزیانا باید قرنطینه.'”

بیش از 3500 لوئیزیانا ساکنان تشخیص داده شده اند با این بیماری ناشی از کروناویروس جدید و بیش از 150 نفر از آنها فوت کرده اند با توجه به دولت آمار و ارقام منتشر شده در روز یکشنبه ،

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

خواه فرماندار همچنین گفت که علاوه بر مسافران هواپیمایی که از کالیفرنیا و واشنگتن کسانی که از میامی, آتلانتا, دیترویت و شیکاگو نیز باید قرنطینه به مدت 14 روز و یا خطر زندان زمان اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید.

این می آید در بالای زودتر سفر هوایی قرنطینه مربوط به مسافران از نیویورک است. وزارت امنیت عمومی تگزاس سربازان متهم شدند و با توزیع فرم های نیاز به ورود مسافران به لیست که در آن آنها خواهد بود اجرای خود را از 14 روز در قرنطینه با توجه به اخبار صبح دالاس.

و به عنوان ویروس گسترش در سراسر تگزاس زندان ابوت صدور یک فرمان منع باند برای هر کسی که دستگیر شده اتهامات مربوط به خشونت فیزیکی و یا با گذشته کیفری در جرائم خشونت آمیز.

تگزاس دارای بیش از 2500 موارد COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و حداقل 34 مربوط به مرگ و میر.

نزدیک به 500 مورد در دالاس با توجه به تعداد در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ابوت گفت: در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی تخت در دالاس و در سراسر تگزاس به درمان بیماران اما لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده گفت: این شهر مرکز کنوانسیون می تواند راه اندازی به عنوان بسیاری از 1400 نفر اگر مورد نیاز است.

این امر می تواند اولین موقت بیمارستان برای coronavirus بیماران در تگزاس و ابوت گفت: دولت به دنبال در گزینه های در دیگر شهرستانها.

“کار ما این است که مطمئن شوید که ما به دنبال یک, دو, سه, چهار, هفته آینده, و مطمئن شوید که تگزاس در حال رفتن به آماده برای دیدار با نیازهای جوامع خود را اگر COVID-19 همچنان به افزایش” ابوت گفت.

___

آسوشیتد پرس عکاس خبری دیوید فیلیپ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>