تنش brews در قبیله ای کالج بیش از اسکان مجدد پناهندگان بحث

مخالفان پر 130 صندلی در سالن اجتماعات این دانشکده در حالی که طرفداران اندود دیوار زنده جریان در گوشی های هوشمند خود و برخورد با مخاطبان وجود دارد برای دیدن یک سخنران حمایت شده توسط Carlton County خواه ران Branstner عدن دره مینه سوتا.

کلوکت عضو شورای شهر لارا Wilkinson وارد در اوایل شب به عنوان طرفداران اسکان مجدد پناهندگان بودند مسدود شده در entryway توسط اعضای مخاطبان است. ورود او خنثی چه بود افزایش وضعیت.

“من می خواهم به دوستان من با” او گفت:, تکان دادن, در, طرفداران, از جمله یک مرد نقاب دار با پوشیدن یک سربند که به نام خود مارکوس میچل. ویلکینسون حرکت به نظر می رسید به گفت و گو باز است که تا به حال به زمین تب زود با میچل صورت سربند محروم بودن از چهره اش توسط مخاطبان عضو که کاهش یافته است به نام خود.

هیچ یک از مخاطبان که پرسیده بودند برای اظهار نظر را به نام خود به اخبار تریبون.

Branstner و این جلسه را برگزار لایحه Dian از Wrenshall به دادگاه تجدید نظر به جمعیت چندین بار اجازه می دهد تا طرفداران به باقی می ماند در این نشست است.

“من می خواهم به شما در اینجا, اما شما باید برای نشان دادن برخی از احترام” Branstner گفت: حتی در نظر گرفتن سوال از طرفداران بعد از آن در شب است.

دو افسر از کلوکت اداره پلیس وارد به حفظ صلح و بنابراین به عنوان مبارزه کلامی هایش سقوط کرد و هایش دوباره.

پس از ارائه توسط Branstner شریل Podgornik از ناظر, میکروفون گرفت برای به چالش کشیدن حقایق ارائه شده است.

“من اعتقاد دارم که در یک کشور است که پذیرای پناهندگان” او گفت:, توصیف خودش را به عنوان یک دستیار سابق بیمارستان استاد راهنما بود که احاطه شده توسط پزشکان و متخصصان که می آیند به عنوان پناهنده شد. “نیمی از آنچه شما می گویید غلط است.”

“ما می خواهیم قانونی پناهندگان” یکی از میان جمعیت فریاد زد: به Podgornik که جواب “پناهندگان قانونی تعریف.”

به گفته کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان, پناهندگان مردم “شده اند که مجبور به فرار از کشور خود و یا او به دلیل آزار و اذیت جنگ یا خشونت.” بیش از 70 میلیون نفر از مردم به زور آواره در 2019 با توجه به سازمان ملل متحد داده است. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایالات متحده تنها قبول به عنوان بسیاری از 18,000 پناهندگان در سال 2020 است.

واقعیت این است که پناهندگان جلسه برگزار می شد در کالج و محفوظ است استفاده از Carlton County, آشنایی با بیمه, یک نقطه چسبیده برای طرفداران ساخته شده است که یک بخش کوچک از جمعیت است.

“راستش این یک توهین برای این اتفاق می افتد در یک قبیله ای, کالج,” نقاب میچل گفت.

جلسه آغاز شد که با تعهد و وفاداری ظهور مسالمت آمیز پس از دو ساعت گفت و گو و شعارهای coursing به عقب و جلو بین احزاب است. مخاطبان ویژه St. Louis County کمیسر کیت نلسون و جف Dotseth یک جمهوریخواه نامزد برای خانه مینه سوتا منطقه 11A است که به چالش کشیدن دموکرات مایک Sundin. هر دو نلسون و Dotseth گفت: آنها می خواستند به بیشتر آگاه در مورد این مسئله. نلسون چپ پس از دو ساعت است.

“من سعی می کنم به گوش دادن به تمام طرف” گفت: منطقه 6 St. Louis County کمیساریای از Eveleth. “من 29,000 مردم در منطقه است و آنها نمی فکر می کنم همه یکسان است.”

کالج جمهور استفانی Hammitt ارسال یک ایمیل به استادان و کارکنان قبل از این نشست گفت: او می خواهم مورد بحث در این جلسه با دولت کالج, سیستم های اداره کل مشاوره او گفت که اغلب در پی در مرکز درخواست.

“این مورد نیز مانند هر گروه که مایل به استفاده از امکانات عمومی و به دنبال همان قرارداد و هزینه های فرآیند,” او نوشت: در ایمیل مشترک با اخبار تریبون. “این گروه استفاده از تسهیلات است که به سادگی که; کالج است نه حمایت این گروه اقدامات و یا اعمال هر شخص ثالث استفاده از تسهیلات.”

نشست و مانند دیگران آن را انجام شده توسط سخنران گرفته اند افزود مستقیم و بی واسطه در ماه های اخیر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در سپتامبر نیاز به ایالت ها و استان ها به رضایت به اسکان مجدد پناهندگان در نوشتن ژوئن 1.

حداقل 25 استان ها در مینه سوتا رای داده اند بر این مسئله با وجود تنها حدود نیمی از آنها اسکان هر پناهنده در دهه گذشته با توجه به ارتباط مینه سوتا در شهرستانهای استان است. قابل توجه Beltrami County رد دادن رضایت خود را. St. Louis County برنامه ریزی شده است برای رای گیری در مورد این مسئله در مه 26 نشست.

“خیابان ابر در محاصره است از اسکان مجدد پناهندگان برنامه” Branstner گفت: مخاطبان است.

این Carlton County هیئت مدیره هنوز به این مسئله اسکان پناهندگان رضایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب و به منظور مسدود شده بود توسط یک قاضی فدرال در مریلند در ماه ژانویه است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری و مشخص نیست که اگر از آن خواهد شد.

بعد از این جلسه یکی از اعضای مخاطبان را تکان داد دست و فعال اشاره کرد آب محافظ جیم Northrup سوم از فوند دو لک گروه از دریاچه سوپریور, Chippewa. Northrup تا به حال زندگی جریان زیادی از شب را رسیدگی و جلب خشم چند تن از اعضای مخاطبان برای انجام این کار است. اما این فرد است.

“جیم آن را به خوبی برای دیدن شما دوباره” مرد گفت. “آن بوده است مدت زمان طولانی است.”

مرد کاهش یافته است به نام خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید