Telestream بهتری صندوق بین المللی پول تولید خودکار صندوق بین المللی پول ایجاد بسته از نرم افزار Adobe Premiere Pro جدول زمانی


نوادا, شهرستان, کالیفرنیا, مارس 15 سال 2020 – Telestream پیشرو در ارائه دهنده اتوماسیون گردش کار, مدیا پردازش نظارت بر کیفیت و تست و اندازه گیری از راه حل ها برای تولید و توزیع تصویری, به تازگی اعلام کرد برتری صندوق بین المللی پول تولید یک گزینه بهتری است که خودکار ایجاد صندوق بین المللی پول (استاد سازگار فرمت) بسته از نرم افزار Adobe Premiere Pro یک رهبر صنعت در ویرایش ویدئو. با استفاده از برتری های پنل در نرم افزار Adobe Premiere Pro فراهم می کند دسترسی مستقیم و قابل توجهی در گردش بازده برای سردبیران مایل به استفاده از برتری جامع صندوق بین المللی پول فرآوری و بسته بندی.

صندوق بین المللی پول بسته های ارجح برای ارائه نشان می دهد کارشناسی ارشد به شرکت هایی مانند Netflix, 20 قرن استودیو دیزنی و بسیاری دیگر. از طریق استفاده از پردازش خودکار ویرایش کارکنان می تواند تمرکز بر خلاق توابع از داستان سرایی و قدم زدن بدون هیچ گونه نگرانی در مورد پیچیدگی های صندوق بین المللی پول با فرمت تحویل.

“در حالی که صندوق بین المللی پول تبدیل شده تحویل فرمت از انتخاب برای بسیاری از رسانه ها-ارائه دهندگان خدمات و شرکت های تولید نرم افزار Adobe Premiere Pro کاربران نیاز به در درجه اول تمرکز بر داستان سرایی روند” گفت: شکایت Skidmore رئیس روابط شریک برای Adobe تصویری. “داشتن یک پلاگین در پنل به نرم افزار Adobe Premiere Pro برای برتری خودکار صندوق بین المللی پول بسته بندی گردش می دهد سردبیران اعتماد به نفس آنها می تواند ارائه سازگار کارشناسی ارشد صندوق بین المللی پول حق از جدول زمانی خود را.”

صندوق بین المللی پول است SMPTE استاندارد برای ارائه یک تعویض استاد فایل فرمت و ساختار برای توزیع محتوا در بین کسب و کار در سراسر جهان. صندوق بین المللی پول فراهم می کند یک چارچوب برای ایجاد یک فایل درست مبتنی بر نهایی کارشناسی ارشد. بخشی از برتری رسانه های پردازش پلت فرم صندوق بین المللی پول تولید خودکار ایجاد تمام فایل های مورد نیاز در یک صندوق بین المللی پول بسته از یک واحد خروجی رندر از نرم افزار Adobe Premiere Pro جدول زمانی. در علاوه بر این به تولید اولیه بسته ویراستاران می تواند اضافی ایجاد توالی که تبدیل به مکمل صندوق بین المللی پول بسته است که شامل نسخه های مختلف صوتی و تصویری, زیرنویس, ویرایش, نقاط, دالبی, چشم انداز, HDR, فراداده و بیشتر.

“توانایی مدیریت صندوق بین المللی پول در گردش در یک نرم افزار مانند Adobe Premiere Pro مقرون به صرفه و بسیار قدرتمند راه مدیریت صندوق بین المللی پول تکمیلی بسته های مورد نیاز, می گوید:” اسکات Matics مدیر مدیریت محصول در Telestream. “ایجاد صندوق بین المللی پول بسته است که به درستی مطابق با مشخصات پیچیده است تلاش و با خودکار وظیفه ما اطمینان حاصل شود که انسان و کامپیوتر تمرکز بر روی مهارت های آنها بهترین است.”

برتری صندوق بین المللی پول تولید به طور خودکار ایجاد می کند به خوبی شکل گرفته تکمیلی صندوق بین المللی پول بسته است که می تواند فرستاده شده به رسانه های مدیریت سیستم است که می تواند به طور خودکار استخراج صحیح مطالب به صورت نهایی توزیع.

صندوق بین المللی پول تولید می روند تا 4 شغل به طور همزمان از نرم افزار پریمایر. با استفاده از برتری بهنگام متن تلنگر صندوق بین المللی پول تولید نیز فراهم می کند پشتیبانی کامل برای IMSC-1 زیرنویسها. زیرنویس از ویژگی های مورد نیاز برای صندوق بین المللی پول بسته است و اغلب از دست رفته از راه حل های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>