Telestream به نمایش گذاشتن آخرین ابر رسانه ها در پردازش و ویدئو با کیفیت نظارت بر اکوسیستم در NAB 2020


نوادا, شهرستان, کالیفرنیا, فوریه 7, 2020 – در NAB سال 2020 در غرفه SL6, Telestream پیشرو در ارائه دهنده اتوماسیون گردش کار, مدیا پردازش نظارت بر کیفیت و تست و اندازه گیری از راه حل ها برای تولید و توزیع فیلم را نشان می دهد پیشرفت های جدید به برتری ابر پورت منشور و iQ نظارت بر راه حل از یک محل جدید در مقابل ناب جنوبی پایین سالن.

از ایجاد محتوا و بسته بندی به multiplatform و multiscreen تحویل محتوا با کیفیت نظارت در هر مرحله Telestream در حال همکاری با جهان در ردیف بالا محتوای صاحبان پخش کنندگان و توزیع کنندگان به منظور توسعه زیرساخت های جدید و مدل های کسب و کار که در دیدار با اهداف کسب و کار خود. بخشی از جلسه این اهداف شامل انعطاف پذیر و مقرون به صرفه گردش در هر دو ابر و در محل به عنوان دیکته شده توسط محتوا در محل و مقصد نهایی.

منشور

این هرگز مهم تر بوده است برای اندازه گیری و نظارت و مدیریت قرار گرفتن در معرض سطوح و رنگ در تولید و پس از تولید و تمامیت سیگنال در عملیات پخش. آخرین نسخه از منشور رسانه های مانیتورینگ و تجزیه و تحلیل پلت فرم فراهم می کند جامع نظارت بر IP/SDI 4K/8K سیگنال می آید و مجهز به تخصصی ابزار جدید برای وسعت رنگ گسترده ای (WCG) و محدوده دینامیکی بالا (HDR). این قابلیت های جدید به طور خاص طراحی شده به جای گردش کار جدید تغییرات در تولید و postproduction مورد نیاز برای دیدار با کیفیت انتظارات برای پخش و جریان محتوا. ارائه هدف و اعتماد اندازه گیری منشور تضمین کیفیت در هر مرحله از تولید یا پخش زنجیره ای.

برتری ابر پورت

متمرکز بر رشد ایجاد محتوا و تحویل بهتری ابر پورت افزار قدرتمند اتوماسیون جدید و مدیا پردازش گردش کار است که هر دو ابر منکر و چند ابر. به نمایش در NAB برای اولین بار برتری ابر پورت در حال حاضر ویژگی های سرعت تنظیم زمان و محتوای عادی به علاوه یک نسخه ساده از پست تهیه کننده خودکار محتوای مونتاژ و پردازش. برتری ابر پورت طراح باعث می شود آن را حتی ساده تر برای شروع پردازش رسانه ها با ابر-فعال اقدامات است.

جدید نیز در برتری و بهتری ابر پورت توانایی تبدیل فضاهای رنگی از جمله پشتیبانی و صدور گواهینامه برای Dolby Vision درج گم شده و رنگ فراداده و اطمینان از بهترین کیفیت ممکن با برتری 16-بیت پردازش ویدئو خط لوله با پشتیبانی کامل از HDR استاندارد. علاوه بر برتری و بهتری ابر پورت در حال حاضر پشتیبانی از شی-بر اساس صوتی از جمله Dolby ATMOS.

به مشتریان که آنها را در ابر تحول روند بهتری ابر پورت در حال حاضر فراهم می کند برای حتی بیشتر قابل پیش بینی هزینه فراتر از شفافیت زمان بر روی تقاضا مدل با اضافه کردن یک گزینه برای پرداخت در یک زمان-محفظه اساس. علاوه بر گزینه برای زمان-محفظه صدور صورت حساب جدید با برتری ابر پورت هادی مشتریان می توانند شرکت ها برتری کامل گردش کار و اجرای آنها به طور کامل در ابر ساخت آن را راحت تر از همیشه به مقیاس به عنوان مورد نیاز است.

IQ ABR نظارت بر راه حل

دو حیاتی چالش های OTT جریان ارائه دهندگان حول مدیریت تجربه مشتری و سرمایه گذاری بر روی تبلیغات درآمد. در حال حاضر بیش از همیشه این مهم را به “دیدن آنچه که مشتری می بیند” در هنگام ایجاد یک OTT شبکه است که به طور مستقیم قابل مقایسه با خطی تلویزیون از نظر کیفیت خدمات و تجربه است. Telestream ضریب هوشی ABR نظارت بر راه حل های پیشرفته پست-منبع مطالب پردازش و نظارت بر ارائه پشتیبانی برای داش و CMAF بسته بندی ABR جریان به علاوه پویا آگهی تصویری تضمین کیفیت. نگهبانی نرم افزار مبتنی بر کیفیت نظارت پروب در حال حاضر یکپارچه Telestream هوشمند تصویری سیستم مدیریت تطبیقی رسانه های جریان (iVMS® ASM) با ارائه یک راه حل جامع در زمان واقعی به سلامت adaptive streaming video خدمات. این آخرین اضافه شده به Telestream iQ ABR نظارت بر راه حل ارائه بینش ضروری است که قادر به صاحبان محتوا از پخش و ارائه دهندگان خدمات برای مدیریت این مسائل مهم است که می تواند باعث شکستن و یا جریان خود را از خدمات.

همانطور که بیشتر سازمان ها را به استفاده از مستقیم به مصرف کننده جریان, خدمات, تعهد به ارائه کیفیت قابل اعتماد جریان های منتقل شده از شرکای توزیع بازگشت به برنامه نویسان. Telestream جدید OptiQ مانیتور یک ابر مبتنی بر نظارت-as-a-service, پلت فرم طراحی شده را وسیع دید به سلامت و عملکرد زندگی OTT کانال های تحویل داده شده از طریق CDN همکاران.

“Telestream همچنان به عنوان یک رهبر در چند پلت فرم تحویل گردش می گوید:” Scott Murray ارشد معاونت بازاریابی در Telestream. “موفقیت ما منعکس شده است مشتریان ما توانایی به انتشار محتوای بیشتر برای بیشتر دستگاه های با حداقل سرمایه گذاری اضافی.”

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست یک جلسه در NAB مراجعه کنید: http://www.telestream.net/nab

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet