Telestream به رهبری انتقال


اصلی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت به رهبری شرکت را از طریق مرحله بعدی رشد

نوادا, شهرستان, کالیفرنیا, فوریه 3, 2020 –Telestream پیشرو در ارائه دهنده جهانی از رسانه های دیجیتال و ابزار نظارت بر کیفیت و گردش کار راه حل امروز اعلام کرد که دن قلعه, یکی از شرکت اصلی بنیانگذاران بازگشت به عنوان مدیر عامل شرکت به رهبری شرکت را از طریق آن مرحله از رشد. اسکات Puopolo که در خدمت به عنوان مدیر عامل شرکت Telestream پس از سال 2017 تصمیم گرفته است به عنوان مدیر عامل. Puopolo با موفقیت توسعه یافته و پیشرفته Telestream استراتژی که درایو رشد شرکت در سال پیش رو.

الی ویس مدیر عامل Genstar سرمایه Telestream را اکثریت سهامداران گفت: “ما سپاسگزار برای اسکات Puopolo بسیاری از کمک به این شرکت است. اسکات شده است به یک شریک بزرگ به Genstar در تلاش های ما برای رشد و گسترش Telestream. همانطور که ما در کشتی سوار در یک دهه جدید است که وعده برای آوردن تغییرات اساسی را در صنعت پخش ما هیجان زده به دن دوباره Telestream برای کمک به درایو آن استراتژی رشد و در ادامه به صنعت منجر شود.”

در زیر قلعه’ از 20 سال رهبری Telestream با تجربه سازگار در سال در سال رشد درآمد و قوی سودآوری است. این شرکت تا به امروز تبدیل به رهبر شناخته شده در enterprise-class video transcoding تضمین کیفیت و گردش کار راه حل های پرداختن متعدد فرمت های تصویری و دستگاه ناسازگار و اختلالاتی در سرویس مواجه می شوند که ارائه تصویری بیش از هر شبکه.

“پخش مدل های کسب و کار نیاز به تکامل برای دیدار با سرعت در حال تغییر عادات مصرف. Telestream کاملا به کمک سازمان حرکت بی شمار چالش هایی که با آنها مواجه است. کارکنان ما تعهد به تعالی روح نوآوری و تزلزل تمرکز بر نیازهای مشتری در قلب ما موفقیت و دلایل چرا من خیلی هیجان زده هستم برای بازگشت و کمک به این شرکت به آن مرحله از رشد و تکامل” افزود دن قلعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید