Telestream اعلام کرد بازرسی 2110 IP نظارت تصویری برای پخش و تولید و توزیع عملیات


نوادا, شهرستان, کالیفرنیا, مارس 14 سال 2020 — Telestream پیشرو در ارائه دهنده اتوماسیون گردش کار, مدیا پردازش نظارت بر کیفیت و تست و اندازه گیری از راه حل ها برای تولید و توزیع تصویری امروز اعلام کرد بازرسی 2110 نظارت تصویری راه حل برای پخش تولید و شبکه های توزیع. بیشتر گسترش Telestream IQ راه حل های نظارت خانواده بازرسی 2110 مانیتور ST 2110 جریان ویدئو در پخش و تولید امکانات برای عملیات کارکنان شبکه مهندسین و سازندگان محتوا. آن را تضمین می کند تصویری جریان در سراسر شبکه درست کار به عنوان انتظار می رود و همزمان قادر می سازد پخش برای ایجاد تغییر از SDI به IP ویدئو معرفی چندین مزایای انعطاف پذیری در مقیاس مهاجرت و بهره وری.

با IP تصویری در حال حاضر جریان در سراسر اترنت به جای SDI تصویری عملیات کور تبدیل به پیچیده تر تصویری شبکه و نیاز به دید و تشخیص به مطمئن شوید که زنده تولید و هماهنگ سازی و کار برکنار شده شبکه های در حال کار به درستی. بازرسی 2110 حل مشکل نظارت بر مجتمع در حال رشد و پویا پخش شبکه های IP با تعداد محدودی از کارکنان. هر فرد برنامه می توان ردیابی در سراسر شبکه به اطمینان حاصل شود که محتوای ویدئویی بر روی هر جریان خاص است که دقیقا آنچه در آن باید از نظر رسانه ای فرمت های صوتی و ابرداده. آن را نیز تضمین می کند که هر دو طرف از یک سیستم کار برکنار شده هستند و که شده است وجود دارد بدون تخریب به هر دو طرف است. بازرسی 2110 نیز تایید می کند PTP سیستم هماهنگ سازی است که ترافیک شبکه درست است و عامل به عنوان انتظار می رود.

این نظارت تصویری راه حل نیز ارائه می دهد یک لینک مستقیم به منشور Telestream IP media تجزیه و تحلیل پلت فرم برای تسریع عیب یابی مسائل به سرعت در حالی که Telestream IQ سیستم مدیریت فراهم می کند برنامه های همبسته دید در سراسر شبکه.

“صدا و سیما تغییر از SDI به IP فراهم می کند مزایای بسیاری است اما تصویری شبکه دید و سریع تشخیص هستند یک چالش” گفت: Ian ولنتاین, VP, محصول, مدیریت, Telestream. “بازرسی 2110 فراهم می کند خودکار IP تصویری شبکه دید با ابزار پخش اپراتورها نیاز به اطمینان حاصل شود IP تصویری شبکه در حال کار به عنوان انتظار می رود. با لینک مستقیم از بازرسی 2110 به منشور برای تجزیه و تحلیل عمیق و ما برتر IQ سیستم مدیریت متمرکز برنامه ردیابی برای 2110, Telestream ارائه می دهد منحصر به فرد و راه حل کامل است.”

اطلاعات بیشتر در دسترس است با تماس با Telestream. بازرسی 2110 در دسترس خواهد بود در تابستان سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>