Tegna: استاندارد کل سهام فروش ‘نگران کننده’


سرمایه گذار افشا معاوضه ” شامل 5 میلیون سهم

Tegna مارک فروش 5 میلیون سهم در پخش با فعال سرمایه گذار استاندارد به طور کلی به عنوان چیزی که باید “نگران کننده” به سهامداران خواسته بودن برای قرار دادن استاندارد کلی نامزد در Tegna هیئت مدیره.

در یک ثانیه پر کردن چهار شنبه, استاندارد کلی که گفت: صاحب آن 9 درصد سهام در Tegna گفت: آن را به فروش 5 میلیون سهام در یک سری از سواپ. استاندارد به طور کلی ممکن است هنوز قادر به رای دادن کسانی که سهام به دلیل معاملات ساخته شد و پس از مهلت تعیین شده برای واجد شرایط بودن.

استاندارد کلی گفت که Tegna مدیره مجاز است مدیریت این شرکت به underperform همسالان خود و اجازه بالقوه مناقصه برای شرکت به ناپدید می شوند. آن را پیشنهاد کرده است یک تخته سنگ از چهار نفر با پخش آن را تجربه می خواهد انتخاب به Tegna هیئت مدیره. Tegna گفت: این نگاه به نامزد و رد آنها به دلیل متناقض موقعیت خود را در دیگر شبکه های.

“امروز برنامه 13D متمم تشکیل پرونده توسط استاندارد عمومی باید مشکل برای همه Tegna سهامداران. فقط یک روز پس از توصیف خود را در نامه ای به سهامداران به عنوان بزرگترین فعال سهامدار Tegna’ با 9.7 درصد مالکیت موقعیت استاندارد کلی امروز فاش کرد که در آن به فروش می رسد در حدود 25 درصد از سهام آن در مدت کوتاهی پس از ثبت تاریخ و به جای آن در زمان مشتق مواضع” Tegna در بیانیه ای گفت.

“هیچ یک از این اطلاعات ابلاغ شد در روز گذشته نامه و ما اصرار سهامداران به نگاه در برنامه 13D متمم برای خود” Tegna گفت. “در زمانی که استاندارد عمومی است که به دنبال تغییر چشمگیر به Tegna واجد شرایط بسیار درگیر و متنوع مدیره بلند مدت سهامداران باید از خود بپرسید که چرا این امر می تواند در علاقه خود را برای اخلال Tegna جامد سابقه ارائه موفق عملیاتی و نتایج مالی و محتاطانه نظارت به خصوص در طول زمان از اقتصاد ملی پریشانی.”

استاندارد کلی نظر نیست.

به گفته یک منبع آشنا با این وضعیت استاندارد کلی قرار داده است برخی از آن Tegna برگزاری به معاوضه قبل و حفظ کنترل از سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>