Tegna انتظار 17 درصد افزایش در سه ماهه 1 درآمد خالص


پخش تعلیق ارشاد در سال 2020 2021 نتایج

Tegna در میان یک پروکسی مبارزه با سرمایه گذار استاندارد به طور کلی گفت که انتظار دارد در سه ماهه اول درآمد خالص به $86 میلیون تا 17% اما خود را به حالت تعلیق راهنمایی برای بقیه سال 2020 و 2021 به دلیل عدم اطمینان ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

درآمد انتظار می رود که $684 میلیون تا 32 درصد بازتاب کسب 13 ایستگاه های تلویزیونی و همچنین به عنوان اشتراک رشد درآمد و سیاسی هزینه تبلیغات.

این شرکت برنامه ریزی شده است به گزارش درآمد در مارس 7 و نگه مجازی نشست سالانه در 30 آوریل.

این بیماری همه گیر است که با داشتن یک تاثیر بر روی درآمد حاصل از تبلیغات در سراسر صنعت تلویزیون است. تبلیغات حساب برای بیش از نیمی از Tegna آگهی درآمد.

“Tegna معتقد است محتاطانه در این زمان به تعلیق کامل آن تا سال 2020 راهنمایی و 2021 اولیه چشم انداز” این شرکت اعلام کرد. “ما همچنان به دقت نظارت بر تاثیرات کسب و کار و سخت کوش در اجرای اقدامات صرفه جویی در هزینه به منظور کاهش هزینه ها و کاهش غیر انتقادی هزینه های سرمایه ای. غیر سیاسی و تبلیغاتی هستند که تحت تاثیر طیف گسترده ای از اقدامات کنترلی در محل از جمله متحده از شرایط اضطراری و اجباری قرنطينه مورد نیاز کسب و کار تعطیلی ‘پناهگاه در محل سفارشات و محدودیت های مسافرتی.”

در سه ماهه اول سال Tegna گفت که انتظار دارد برای رسیدن به آن قبلا در موضوع راهنمایی در تمام معیارهای.

“Tegna مدیریت از طریق امروز بی سابقه ای در شرایط و موقعیت خوبی برای ادامه به ارائه ارزش بلند مدت به Tegna سهامداران” گفت: مدیر عامل دیو Lougee.”ما در حال تمرکز بر حفاظت از کارکنان خود حمایت از مشتریان و خدمت به جوامع ما. Tegna در حال تجربه یک افزایش قابل توجهی در مخاطبان در تمام سیستم عامل های ما برجسته سازی نقش بسیار مهم ما, ایستگاه بازی های ارائه شده توسط برنده جایزه روزنامه نگاری محلی که ایجاد اعتماد و وفاداری را در میان بینندگان است.”

Lougee گفت: مدیریت این شرکت و هیئت مدیره دارای اب و هوای قبلی رکود.

“در طول چند سال گذشته ما به عمد با تمرکز بر رشد اشتراک درآمد و تبلیغات سیاسی که کمتر حساس به عوامل اقتصاد کلان و در ادامه به 2 کلید رانندگان درآمد. ما نیز متنوع ما تبلیغات کسب و کار به دیجیتال با ما Premion OTT پلت فرم و گسترش تعدادی از صنایع که تبلیغ با Tegna,” او گفت:.

“متوسط و دراز مدت رانندگان منعکس شده در سه ماهه اول نتایج از جمله قوی اشتراک و سیاسی درآمد و همچنین در ادامه بهره مندی از ارسال های اخیر به ما استراتژیک ساخته شده, نمونه کار آماده برای تحویل مقدار قابل توجهی در طول زمان برای Tegna سهامداران با وجود کوتاه مدت قطعیت” Lougee گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>