Tegna رئیس Lougee می شود مایک طلایی جایزه


دبورا Norville میزبان نیل راجرز انجام در رویداد برای پخش در نیاز

دیو Lougee, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Tegna برداشت تا سال 2020 طلایی مایک جایزه در پلازا در نیویورک مارس 4. این رویداد جمع آوری کمک است که پشتیبانی از پخش بنیاد امریکا فراهم می کند که کمک به رسانههای نیاز دارند.

دبورا Norville لنگر از داخل نسخهمیزبانی.

جورج Beasley بنیانگذار و رئیس Beasley گروه رسانه ای کردم جایزه یک عمر دستاورد. نیل راجرز و شیک انجام شده است.

قبل از افزایش به بالای Tegna, Lougee بود اجرایی معاونت بلو. اوایل او را VP اخبار در WRC واشنگتن و مدیر اخبار در کوسا دنور.

سابق بلو رئیس جک ساندر ادای احترام کردند Lougee از مرحله. او اشاره کرد Lougee اخبار محلی پس زمینه به عنوان یک شاخص چقدر او را دوست دارد و پشتیبانی از جامعه محتوا و کسانی که آن را جمع آوری. “تبریک و احسنت” گفت: قرار گرفتن.

گوردون اسمیت, NAB, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت شرح داده شده Lougee کار از زمانی که او رئیس NAB هیئت مدیره. “ما عاشق شور و شوق شما را به رادیو و تلویزیون هر روز ،

اسمیت صحبت در مورد چه چیزی باعث می شود Lougee شادتر از زمانی که یک Tegna خبرنگار میدارد Murrow یا Cronkite جایزه برای گزارش تعالی. “در قلب او یک پسر اخبار” گفت: اسمیت.

لین Beall, Tegna اجرایی معاونت و رئیس اجرایی از رسانه های عملیات بعدی بود. او صحبت از Lougee تمرکز بر انجام کار درست به صورت روزانه. “من را دیده اند این بازی را بارها در این سال ما با هم کار کرده اند” گفت: Beall. “او می ایستد و برای حقیقت و او به ما یادآوری می کند هر روز که آنچه ما واقعا مهم است.”

Lougee پا به روی صحنه است. “اگر شما می کردم به من گفت که شما می توانید از این اتاق به طور همزمان می گویند:” من تمام شب را به خوش شانس “من نمی خواهد که به نام است که” او quipped با اشاره به راجرز عملکرد.

Lougee گفت: رسانههای خواست برای خدمت به جوامع خود را هر روز. “ما نمی توانیم [را که] اگر ما نمی مراقبت از خود ما,” او گفت:.

پخش محلی متکی بر “حقایق ترس نیست,” او گفت: در میان ملی سردرگمی در اطراف coronavirus را فراهم می کند و حقیقت زمانی که خیلی خبر جعلی شناور در اطراف.

“من هرگز فراموش کرده ام و نه برای اعطا گرفته قدرت ما به عنوان رسانههای گفت:” Lougee.

گذشته طلایی مایک برندگان عبارتند از: پری Sook امیلی Barr, David Barrett, مایکل بلومبرگ و باب پیتمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>