Tegna مناقصه انصراف به عنوان COVID-19 بحران رشد


پخش اذعان چهار تصاحب پیشنهادات

Tegna روز یکشنبه آن را دریافت کرده بود چهار ناخواسته, خرید طرح های که COVID-19 بحران تعطیل کرده است بحث آن شد.

پخش نیست شناسایی مناقصه, اما گزارش مناقصه عبارتند از: خاکستری, تلویزیون, آپولو مدیریت جهانی و بایرون آلن شرکت.

Tegna گفت که آن را درگیر با دو تا از مناقصه و ارائه آنها را با گسترده غیر دولتی سعی و کوشش به دلیل اطلاعات است. پس از COVID-19 همه گیر مختل بازار سهام هم از آن دسته از داوطلبان گفت: Tegna آنها متوقف نشده است.

دیگر دو طرف باید توافق محرمانه امضا نکرده اند و بدست غیر-اطلاعات عمومی و نه ارائه اطلاعات در مورد منابع تامین مالی.

Tegna گفت: قصد داریم برای به روز رسانی یکشنبه کردهاید ،

“علاوه بر تمرکز ما بر اجرای ما مستقل طرح Tegna مدیریت و هیئت مدیره باید به طور معنی داری درگیر با اشخاص ثالث به کشف فرصت برای ایجاد ارزش است. هیئت مدیره شده است و همچنان مایل به در نظر گرفتن معاملات که ایجاد قانع کننده ارزش و تمرکز ما در حال حاضر در کمک به مدیریت از طریق حرکت بی سابقه محیط زیست گفت:” هوارد الیاس رئیس Tegna هیئت مدیره.

“مانند هر شرکت دیگر Tegna عامل ناشناخته در آبهای با توجه به COVID-19 همانطور که ما تمرکز بر روی حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان در حالی که در ادامه به ایجاد و حفظ ارزش” گفت: مدیر عامل دیو Lougee. “با کیفیت بالا و اخبار محلی هرگز مهم تر بوده است و ما خوش شانس قابل توجهی قراردادی اشتراک درآمد و ترازنامه با حداقل کوتاه مدت سررسید بدهی. ما در حال کار را از طریق چالش های فعلی مطرح شده توسط COVID-19 و بسیار با اعتماد به نفس است که ما در دراز مدت رشد رانندگان دست نخورده باقی می ماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>